Diskuse na téma Kompletní výbava pro psa

Můžu poprosit o něajký spolehlivý eshop kde bych nakoupila kompletní výbavu pro pejska ?

Hanka 17.09.2021

Co prosím vás dáváte psům proti klíšťatům ?

Aneta Hanka 19.09.2021

Necháváme si od veterináře předepisovat tabletky, které teda účinkují perfektně a nestalo se nám, že by na sobě měla klíště.

Hanka Hanka 21.09.2021

Co je to za doplněk ? A to je jenom na předpis ?

Aneta Hanka 29.09.2021

Jmenuje se to simparica a ano je to jenom na předpis, kdyby tě o tom zajímalo víc, tak se podívej na jejich stránky www.chranime-psy-proti-klistatum.cz

Danča 29.06.2019

mě třeba ted u nich zaujali jaké misky pro psa mají, tak mu pořídím novou

Katka Danča 03.10.2021

Kde mají super pítka pro psy, tak je blueroad. Dokupovala jsem ještě dávkovač na krmení a mají fakt super vychytávky do domácnosti.

Danča 29.06.2019

já vše potřebné pro psa nakupuji na www.happytails.cz, ještě se mi nestalo, že by neměli něco, co pro psa potřebuji

Lea 30.12.2018

taky nakupuju z exo eko ... mají tam od všeho něco jak z výbavy, tak krmiva a doplňků

Gábina 21.12.2018

Eshopů je spousta, můžu ti sem napsat odkud nakupuju já www.exo-eko.cz. Mají věrnostní slevy, takže vždycky nějakou korunu ušetřím.

NinaC Gábina 16.03.2019

Máte zkušenost s těmi jejich obojky a vodítky ? Vydží když jsou z polyesteru ?

Reklama

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Pamatujte, že tak jako má – podle českého přísloví – každá mince dvě strany, tak i za každým problémem stojí více vysvětlení a více motivů. Občas máte tendenci na věci nahlížet jen svým okem, aplikujete na ně své postoje. A to je ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:15
234 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
172 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat