Diskuse na téma Kompletní výbava pro psa

Můžu poprosit o něajký spolehlivý eshop kde bych nakoupila kompletní výbavu pro pejska ?

KatkaM 22.01.2024

Jaké dáváte mazlíčkům kapsičky a konzervy? Budeme mít malého partáka do 10 kg. Děkuji

LenkaBradacova KatkaM 25.01.2024

Ahoj, máme konzervy od Louie, to je jeho srdcovka :D Je po tom jak šílenej. Složením kvalitní maso a lehce stravitelné.

Monča 11.12.2023

Prosim Vás staráte se i nějak o tlapky a čumáky teď na zimu? Nebo to nijak neřešíte? Případně mažete jen vazelínou?

Suz Monča 17.12.2023

Dřív jsem mazala jen tou vazelínou, ale přijde mi že ta posypová sůl je čím dál agresivnější. Takže jsem chtěla dopřát Brixovi co nejlépe u výživu. Používáme ted toto https://rawbark.cz/produkt/balzam-na-cumacek-a-tlapicky/ a jsem s tím moc spokojená. Pacinky má hezké nepraskají mu tolik. Doporučila nám ho kamarádka, protože ho používá pro svého buldoka na nos.

Monča Monča 20.12.2023

Díky, vypadá to moc hezky a složení se mi zdá také velmi dobré. Vůbec je neznám, ale objednala jsem tedy na zkoušku, mají i krásný desing. Tak věřím že to bude prospěšné.

Laura 29.08.2022

Jaké prosím vás používáte podložky na čůrání pro pejsky?

Nikola Laura 22.09.2022

Super a levné podložky mají na levnepleny.cz jestli ti nevadí, že je budeš muset objednávat :)

Radka Laura 10.10.2022

měli jsme dětské plenkové podložky, ale podobný mají v Pepcu třeba

Veronika 02.12.2021

A z těch volně prodejných tabletek nemáte s něčím zkušenost ?

Aneta Veronika 29.12.2021

Do těch volně prodejných bych nešla, hlavně kvůli složení a působení. Vyzkoušeli jsme toho dost a nejvíc stejně působily tabletky od výrobce zoetis.

Denisa Veronika 04.04.2022

Já bych teda nedala dopustit na doplňky pro psa, co má vetriscience.cz. Dávali jsme mu dost doplňků, které dostával po operaci a díky nim se nám dal perfektně dohromady.

Radka Veronika 27.04.2022

My od nich bereme ty vitamíny na prevenci zraví v ústní dutině. A jsem ráda, že jsme do nich investovali, protože tahle péče se fakt vrátí.

Hanka 17.09.2021

Co prosím vás dáváte psům proti klíšťatům ?

Aneta Hanka 19.09.2021

Necháváme si od veterináře předepisovat tabletky, které teda účinkují perfektně a nestalo se nám, že by na sobě měla klíště.

Hanka Hanka 21.09.2021

Co je to za doplněk ? A to je jenom na předpis ?

Aneta Hanka 29.09.2021

Jmenuje se to simparica a ano je to jenom na předpis, kdyby tě o tom zajímalo víc, tak se podívej na jejich stránky www.chranime-psy-proti-klistatum.cz

Hanka Hanka 26.10.2021

Škoda, že jsem o tom nevěděla dřív a musela mu každou tabletku schovávat do šunky a i tak byl problém, protože to v ní vždycky cítila a vyplivla mi to zpátky potvora jedna. Nicméně už mám tabletky od veterináře doma a vzala jsem ty 2v1 které slouží i na odčervení.

Danča 29.06.2019

mě třeba ted u nich zaujali jaké misky pro psa mají, tak mu pořídím novou

Katka Danča 03.10.2021

Kde mají super pítka pro psy, tak je blueroad. Dokupovala jsem ještě dávkovač na krmení a mají fakt super vychytávky do domácnosti.

Danča 29.06.2019

já vše potřebné pro psa nakupuji na www.happytails.cz, ještě se mi nestalo, že by neměli něco, co pro psa potřebuji

Lea 30.12.2018

taky nakupuju z exo eko ... mají tam od všeho něco jak z výbavy, tak krmiva a doplňků

Gábina 21.12.2018

Eshopů je spousta, můžu ti sem napsat odkud nakupuju já www.exo-eko.cz. Mají věrnostní slevy, takže vždycky nějakou korunu ušetřím.

NinaC Gábina 16.03.2019

Máte zkušenost s těmi jejich obojky a vodítky ? Vydží když jsou z polyesteru ?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:28
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:36

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat