Diskuse na téma Šampon pro pejska

Dobrý den, prosím poradíte mi jaký šampon je nejlepší pro psa?

Terka 03.10.2021

Nemáte pro pejska některá z vás dávkovač na granule ? Naše fenka má dietu a je potřeba jí dávat ty speciální granulky pravidelně, takže bych to chtěla vyřešit něčím takovým jestli je na to teda spoleh ?

Jana82 30.09.2021

Kupuju už zhruba dva roky šampon od Fitminu, za mě je nejlepší.

Laura 29.09.2021

Já teda musím říct, že dřív jsme dávali pasty (byla v takové jakoby stříkačce), pak jsme měli i pilulky (hořké, museli jsme je drtit a dávat do ochucené pasty) a teď máme právě máme tu Simparica, a ta je nelepší. Ochucená, není problém ji pozřít.

Elen Laura 03.10.2021

Ty jo, tyhle tablety neznám... Kde ji seženu... Musím k vet nebo v lékárně?

Laura Laura 11.10.2021

Ahoj, jojo, jsou na předpis, takže ti je napíše vet. Jinak, pokud by tě zajímalo info, tak mrkni sem https://www.chranime-psy-proti-klistatum.cz/. Jsou tam docela dost zajímavé informace.

Verča 17.09.2021

Ahoj, pořídili jsme si pejska a potřebovala bych poradit ohledně tabletek na odčervení. Je to volně dostupná věc nebo je potřeba zajít za veterinářem ?

Hanka Verča 19.09.2021

Záleží jak které, ale vždycky je lepší když zajdeš za odborníkem. Já jsem dostala doporučení na přípravek simparica trio, takže jsem ho nechala předepsat od veterináře.

Verča Verča 21.09.2021

Takže tady ten doplněk není volně prodejný ? Kde bych se o něm dozvěděla víc ?

Hanka Verča 29.09.2021

Nechám ti tady odkaz, kde se můžeš podívat, co mají a nebo když se na to poptáš veterináře, tak ti taky určitě řekne víc www.zoetis.com

Michala 12.09.2021

Taky beru šampon podle srsti, ale značku z hlavy nevím. Vždycky beru jiný.

Lenka Michala 03.10.2021

Ahoj, náhodou tip na něco, co by bylo proti blechám? :) Budu ráda za tipy.

Evka 22.01.2019

Máte psa s dlouhou nebo krátkou srstí?

Lendl Evka 23.01.2019

Máme doma menšího pejska s dlouhou srstí a právě vymete vše co projde, takže ho musíme často koupat.

Evka Lendl 24.01.2019

Podívejte se na pěnový šampón pro velmi hustou srst Vetericyn, já od nich kupuji šampon na krátkou srst z eshopu vetericyn-eshop

Miška Evka 11.10.2021

Ahojky :) My máme dlouhosrté plemeno. Co používáte pro psy proti blechám?

Reklama

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Pamatujte, že tak jako má – podle českého přísloví – každá mince dvě strany, tak i za každým problémem stojí více vysvětlení a více motivů. Občas máte tendenci na věci nahlížet jen svým okem, aplikujete na ně své postoje. A to je ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:15
234 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
172 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat