Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Anální sex

Luciuss 01. 02. 2019

Holky prosím, poskytujete manželovi anální sex? jak se na to připravit?

Neregistrovaná/ý - Pavlína

08.02.2019

Neregistrovaná/ý - Lucka | 06.02.2019
Anální sprchu? co to přesně je? kde jste to koupila? a když jste si to objednávala, tak jak to přišlo zabalené?

Ano anální sprchu, není nad to se před tím pořádně pročistit, podívejte se https://e-kondomy.cz/anal-fantasy-ez-clean-enema-analni-sprcha, výhodou je, že mají opravdu diskrétní balení, takže se nemusíte bát, si to objednat.

08.02.2019

Neregistrovaná/ý - Lucka | 06.02.2019
Anální sprchu? co to přesně je? kde jste to koupila? a když jste si to objednávala, tak jak to přišlo zabalené?

Ano anální sprchu, není nad to se před tím pořádně pročistit, podívejte se https://e-kondomy.cz/anal-fantasy-ez-clean-enema-analni-sprcha, výhodou je, že mají opravdu diskrétní balení, takže se nemusíte bát, si to objednat.

Neregistrovaná/ý - Lucka

06.02.2019

Neregistrovaná/ý - Pavlína | 03.02.2019
Já jsem se taky hodně rozmýšlela, jestli do toho s přítelem jít a nakonec jsem si koupila vibrátor a prvně jsem to vyzkoušela sama, jaké to je. Pak jsem si koupila anální sprchu, aby se nestala nějaká nehoda a pak jsem ho tam pustila, ale musíte mazat a mazat.

03.02.2019

Já jsem se taky hodně rozmýšlela, jestli do toho s přítelem jít a nakonec jsem si koupila vibrátor a prvně jsem to vyzkoušela sama, jaké to je. Pak jsem si koupila anální sprchu, aby se nestala nějaká nehoda a pak jsem ho tam pustila, ale musíte mazat a mazat.

DEN S TESTOVÁNÍM: Přijďte s námi vařit a poznejte novinku...

Roštěná v pikantní marinádě

Roštěná v pikantní marinádě

12 hlasů
50min 504 kJ 210 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Lívanečky z celozrnné mouky

11 hlasů
50min 756kJ 80 Kč

Lívanečky provoní kuchyni skořicí a jablíčky.

Rýže s kuřecím masem

12 hlasů
55min 412kJ 140 Kč

Rizoto se zeleninou a kuřecím masem.

Poradny

Musí mi po RD držet v práci stejné místo?

Dobrý den, Marcelo,k odpovědím na Vaše otázky: 1. Zamětnavatel Vám po návratu z rodičovské dovole... Více

Mohu začít podnikat během mateřské dovolené?

Dobrý den,pokud chcete s podnikáním teprve začít, můžete klidně začít podnikat už během mateřské ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Berany čeká takový poklidný letní týden. Ne že by na vás hvězdy nechystaly nějaký ten stres (především se to týká práce – občas rádi necháváte věci na poslední chvíli, ovšem tím ubližujete nejen sami sobě, al...

Více