Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Anální sex

Luciuss 01. 02. 2019

Holky prosím, poskytujete manželovi anální sex? jak se na to připravit?

Neregistrovaná/ý - Eva

24.06.2019

Neregistrovaná/ý - Ivana | 20.06.2019
Pouzivate i lubrikacni gel?

Ano my vzdycky. bez by to ani neslo podle me poradne, takze urcite poridte

Neregistrovaná/ý - Ivana

20.06.2019

Neregistrovaná/ý - Pavlína | 08.02.2019
Ano anální sprchu, není nad to se před tím pořádně pročistit, podívejte se https://e-kondomy.cz/anal-fantasy-ez-clean-enema-analni-sprcha, výhodou je, že mají opravdu diskrétní balení, takže se nemusíte bát, si to objednat.

Pouzivate i lubrikacni gel?

Neregistrovaná/ý - Pavlína

08.02.2019

Neregistrovaná/ý - Lucka | 06.02.2019
Anální sprchu? co to přesně je? kde jste to koupila? a když jste si to objednávala, tak jak to přišlo zabalené?

Ano anální sprchu, není nad to se před tím pořádně pročistit, podívejte se https://e-kondomy.cz/anal-fantasy-ez-clean-enema-analni-sprcha, výhodou je, že mají opravdu diskrétní balení, takže se nemusíte bát, si to objednat.

08.02.2019

Neregistrovaná/ý - Lucka | 06.02.2019
Anální sprchu? co to přesně je? kde jste to koupila? a když jste si to objednávala, tak jak to přišlo zabalené?

Neregistrovaná/ý - Lucka

06.02.2019

Neregistrovaná/ý - Pavlína | 03.02.2019
Já jsem se taky hodně rozmýšlela, jestli do toho s přítelem jít a nakonec jsem si koupila vibrátor a prvně jsem to vyzkoušela sama, jaké to je. Pak jsem si koupila anální sprchu, aby se nestala nějaká nehoda a pak jsem ho tam pustila, ale musíte mazat a mazat.

03.02.2019

Já jsem se taky hodně rozmýšlela, jestli do toho s přítelem jít a nakonec jsem si koupila vibrátor a prvně jsem to vyzkoušela sama, jaké to je. Pak jsem si koupila anální sprchu, aby se nestala nějaká nehoda a pak jsem ho tam pustila, ale musíte mazat a mazat.

TESTOVÁNÍ: Dětská kosmetika Linteo Baby

Lilek plněný bylinkovým sýrem

Lilek plněný bylinkovým sýrem

1 hlas
1h a 5min 755 kJ 130 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Zapékané brambory s houbami

6 hlasů
1h a 20min 418kJ 85 Kč

Jeden z mnoha receptů na zapékané brambory.

Dýně s brusinkovou nádivkou

5 hlasů
1h a 35min 578kJ 170 Kč

Plněné malé dýně.

Poradny

Jak vymoci mzdu při ústně sjednané pracovní smlouvě?

Dobrý den,zákoník práce sice vyžaduje písemnou formu pracovní smlouvy, ale pokud je pracovní smlo... Více

Mám při práci na DPČ nárok na náhradu mzdy?

Dobrý den,odpověď na Váš dotaz záleží na tom, zda dohoda o pracovní činnosti (DPČ) byla ukončena ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více