Nevěra

Nevěra. Přišla jste manželovi na to, že má jinou ženu, nebo máte zatím jen podezření? Jak se chovat, když ho chcete získat zpět, čemu se vyhnout a jak si poradit s touto těžkou životní zkouškou.

Sex po nevěře 19 příspěvků

Jak na sex po nevěře? a jak se s tím vypořádat? :-/

Laugher 28.01.2017
S takovým člověkem bych už dávno nebyla

Co je podle vás nevěra?9 příspěvků

Zajímá mne, jak vnímáte nevěru. Co je pro vás KONKRETNĚ už nevěra a co ještě není nevěra. Je pak nev...

Laugher 28.01.2017
U mně je nevěra už líbání

Odpustit nevěru, nebo ne?130 příspěvků

Rozhodnutí, před kterým stojí mnoho žen - odpustit nevěru svého partnera, nebo ne? Jak byste se rozh...

Jana 07.07.2020
Díky moc, centrum mě opravdu hodně zaujalo. Mají přehledné stránky co jsem se dívala

Je nevěra důvodem k rozchodu?1 příspěvek

Odpustit nevěru: ANO, nebo NE? Uměla byste odpustit úlet na jednu noc? A je pro vás nevěra důvodem k...

Erika 14.10.2015
já jsem odpustila, ale podmínkou je, že mi musí nosit každý týden kytky. I když není doma, tak mi je...

Je nevěra důvodem k rozchodu?64 příspěvků

Odpustit nevěru: ANO, nebo NE? Uměla byste odpustit úlet na jednu noc? A je pro vás nevěra důvodem k...

Taťana 02.04.2017
Kvůli jedné nevěře bych se nerozcházela.Je třeba si vše vyříkat.

kwesi67@hotmail.com0 příspěvků

Hello Dear kwesi67@hotmail.com, I'm karine i saw your profile and i love it, i think we can make it...

Proč dochází k nevěře?3 příspěvky

Nikdy to není jen tak z ničeho nic, ale pochopitelně v tom vztahu něco Chybí.

Laugher 28.01.2017
Protože jsou chlapi vybíravý

Nevěra bolí teprve když to prožijete0 příspěvků

Každý z nás, ví nebo si dokáže představit, co obnáší když je vám partner nevěrný. Když žijete v pře...

Anální sex7 příspěvků

Holky prosím, poskytujete manželovi anální sex? jak se na to připravit?

Markéta 02.01.2020
Chtěla bych pro přítele připravit překvapení na jeho narozeniny, a vyplnit mu jeho sen o análním sex...

Nevím jestli mám věřit své přítelkyni0 příspěvků

Začlo to normálně... Přítelkyně mi řekla že pojede za svou kamarádkou. Řekl jsem si ok proč ne znám ...

Diskutujte slušně, kultivovaně a k tématu. Nebudeme vám tu vypisovat výčet výrazů a frází, které do diskuzí nepatří, ale za použití selského rozumu ty nevhodné rovnou smažeme. Věříme, že naše diskuze pro vás budou přínosem a najdete zde odpovědi, které hledáte. Příjemné diskutování.

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nestůjte tento týden stranou hlavního dění – naopak se snažte využít své schopnosti vést ostatní a být v čele a nebojte se rozhodování v klíčových okamžicích. Ano, je to občas riskantní pozice, která vám může nadělat řadu „nepřátel“. Ale na druhou stranu vám umožní ukázat, co ve vás je, a poznat, kdo z vašeho okolí je připraven krýt vám záda a k... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

12 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:48
13 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:04
218 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Nové diskusní téma

Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat