Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dárek pro chlapa

Tanita 12. 06. 2019

Ahoj potřebuji poradit co jste kupovali partnerovi k výročí?

Neregistrovaná/ý - Zdena

21. 10. 2019

Neregistrovaná/ý - Gitule | 19. 10. 2019
Ahojky, já letos celé rodině batohy:D

To není špatný nápad.. a kde budete pořizovat?

Neregistrovaná/ý - Gitule

19. 10. 2019

Neregistrovaná/ý - Zdena | 15. 10. 2019
Jaké dárky kupujete na Vánoce?

Ahojky, já letos celé rodině batohy:D

Neregistrovaná/ý - Zdena

15. 10. 2019

Jaké dárky kupujete na Vánoce?

Neregistrovaná/ý - Žanet

1. 10. 2019

Neregistrovaná/ý - Heda | 27. 9. 2019
To zní dobře, a není to na recept od doktora?

Dobrý den, ne vůbec ne. Koupit se dá v lékárně, našla jsem ho i na pilulce

Neregistrovaná/ý - Heda

27. 9. 2019

Neregistrovaná/ý - Žanet | 22. 9. 2019
Dobrý den, já sem teď se synem začala brát vigantolvit. Jsou to takové malé tobolky takže se to i dobře polyká

To zní dobře, a není to na recept od doktora?

Neregistrovaná/ý - Žanet

22. 9. 2019

Neregistrovaná/ý - Heda | 16. 9. 2019
Chtěla bych dát letos k Vánocům celé rodině různé doplňky stravy... momentálně sháním pro babičku a pro dědu něco. Ti mají oba dva málo déčka, berete něco na tohle?

Dobrý den, já sem teď se synem začala brát vigantolvit. Jsou to takové malé tobolky takže se to i dobře polyká

Neregistrovaná/ý - Heda

16. 9. 2019

Chtěla bych dát letos k Vánocům celé rodině různé doplňky stravy... momentálně sháním pro babičku a pro dědu něco. Ti mají oba dva málo déčka, berete něco na tohle?

Neregistrovaná/ý - Zuzka

19. 8. 2019

Neregistrovaná/ý - Kateřina | 5. 8. 2019
Ženy za mě Nejkufry můžu jenom doporučit. Prohlížím si eshop minimálně jednou týdně jestli nenarazím na nějakou dobrou slevu a když ano hned beru protože co jsem si tu pořídila tak bylo kvalitní

Kateřino já mám v tomto eshopu i registraci a o akcích mám tak větší přehled. Jinak mám taky moc dobrou zkušenost

Neregistrovaná/ý - Leona

14. 8. 2019

Neregistrovaná/ý - Natálie | 5. 8. 2019
Dámy jak je to ve Scontu s dopravou? Za jak dlouho vám přišla objednávka a kde je možnost domluvit výnos, pokud jsou tady možné?

Objednávka mi přišla za tři týdny a pokud jde o výnos tak ten sem si domlouvala s pracovníkem přepravy

Neregistrovaná/ý - Kateřina

5. 8. 2019

Ženy za mě Nejkufry můžu jenom doporučit. Prohlížím si eshop minimálně jednou týdně jestli nenarazím na nějakou dobrou slevu a když ano hned beru protože co jsem si tu pořídila tak bylo kvalitní

Neregistrovaná/ý - Natálie

5. 8. 2019

Neregistrovaná/ý - Leona | 3. 8. 2019
S nákupem ve scontu mám také moc dobrou zkušenost. Nábytek si tu v budoucnu objednám určitě znovu

Dámy jak je to ve Scontu s dopravou? Za jak dlouho vám přišla objednávka a kde je možnost domluvit výnos, pokud jsou tady možné?

Neregistrovaná/ý - Leona

3. 8. 2019

Neregistrovaná/ý - Adriana | 30. 7. 2019
Dvakrát sem ve Scontu objednávala a v obou případech tady výborná zkušenost jak s nábytkem tak s přístupem pracovníků

S nákupem ve scontu mám také moc dobrou zkušenost. Nábytek si tu v budoucnu objednám určitě znovu

Neregistrovaná/ý - Květa

30. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Alena | 28. 7. 2019
Květo dvakrát jsem na jejich prodejně v Praze byla.. Nikdo mi tu nic nenutil a poradili mi s výběrem kufru takže mě se tu moc líbilo

Děkuji a můžu se zeptat co jste tu konkrétně kupovala? Já bych moc ráda nějaký batoh prostorný a hlavně pevný co by mi vydržel...tady mě to zaujalo že mají fakt výběr

Neregistrovaná/ý - Adriana

30. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Lucka | 28. 7. 2019
Doma máme sedačku ze Sconta, kterou jsem díky členství ve Sconto clubu koupila za super cenu, můžu doporučit!

Dvakrát sem ve Scontu objednávala a v obou případech tady výborná zkušenost jak s nábytkem tak s přístupem pracovníků

Neregistrovaná/ý - Lucka

28. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Linda | 23. 7. 2019
Já můžu sconto taky doporučit. Mají dobrý ceny a s nábytkem sem tu byla vždycky spokojená

Doma máme sedačku ze Sconta, kterou jsem díky členství ve Sconto clubu koupila za super cenu, můžu doporučit!

Neregistrovaná/ý - Alena

28. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Květa | 22. 7. 2019
Máte zkušenost s prodejnou Nejkufry?

Květo dvakrát jsem na jejich prodejně v Praze byla.. Nikdo mi tu nic nenutil a poradili mi s výběrem kufru takže mě se tu moc líbilo

Neregistrovaná/ý - Linda

23. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Martin | 18. 7. 2019
Spokojený sem velice! ..Ale jinak doma vlastníme už spoustu nábytku pořízeného ve Scontu... mají dobré ceny a co se naší zkušenosti týče tak i kvalitní nábytek

Já můžu sconto taky doporučit. Mají dobrý ceny a s nábytkem sem tu byla vždycky spokojená

Neregistrovaná/ý - Květa

22. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Jaruška | 17. 7. 2019
Kupovala sem si mužem kufr přes Nejkufry.cz a oba dva sme spokojení jak blechy.Kufry jsou pevné a kvalitní, jinde už tyto věci objednávat nebudu

Máte zkušenost s prodejnou Nejkufry?

Neregistrovaná/ý - Martin

18. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Vanesa | 13. 7. 2019
Martine to máte hodnou ženu..Takže hádám že s křeslem jste spokojený:D Ve Scontu jsem si kupovala nedávno nábytek do obýváku a také jsem moc spokojená

Spokojený sem velice! ..Ale jinak doma vlastníme už spoustu nábytku pořízeného ve Scontu... mají dobré ceny a co se naší zkušenosti týče tak i kvalitní nábytek

Neregistrovaná/ý - Jaruška

17. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Káča | 13. 7. 2019
Osobně můžu eshop doporučit mám odtud kufry dva a jsou boží! Mají hodně místa a to mám střední velikosti, no mě a mojemu to úplně stačí když jedeme na dovolenou nebo i k našim na týden:)

Kupovala sem si mužem kufr přes Nejkufry.cz a oba dva sme spokojení jak blechy.Kufry jsou pevné a kvalitní, jinde už tyto věci objednávat nebudu

TESTOVÁNÍ: Dětská kosmetika Linteo Baby

Hovězí vývar s jablky

Hovězí vývar s jablky

9 hlasů
1h a 15min 243 kJ 160 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Krůtí špíz

5 hlasů
1h a 15min 397kJ 180 Kč

Špíz z krůtího masa s cuketou a paprikou.

Hovězí svíčková s brokolicí

0 hlasů
55min 746kJ 400 Kč

Restované nudličky z hovězího masa s vařenou brokolicí.

Poradny

Jak doložit výdaje na péči o dítě?

Dobrý den,jestliže v současné době máte v souvislosti s péčí o syna zvýšené náklady a další navýš... Více

Upadla jsem na chodníku, jak získat odškodnění?

Dobrý den,Váš dotaz je spíše právního charakteru a já bohužel nejsem právník, ale "jen" sociální ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více