Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dárek pro chlapa

Tanita 12. 06. 2019

Ahoj potřebuji poradit co jste kupovali partnerovi k výročí?

Neregistrovaná/ý - Zita

dnes 22:03

Neregistrovaná/ý - Leona | 14.08.2019
Objednávka mi přišla za tři týdny a pokud jde o výnos tak ten sem si domlouvala s pracovníkem přepravy

Naše rodina chodí už léta nakupovat do Sconta, protože mají dobré ceny a s kvalitou nábytku sme byli taky vždycky spokojení

Neregistrovaná/ý - Zuzka

dnes 20:47

Neregistrovaná/ý - Kateřina | 05.08.2019
Ženy za mě Nejkufry můžu jenom doporučit. Prohlížím si eshop minimálně jednou týdně jestli nenarazím na nějakou dobrou slevu a když ano hned beru protože co jsem si tu pořídila tak bylo kvalitní

Kateřino já mám v tomto eshopu i registraci a o akcích mám tak větší přehled. Jinak mám taky moc dobrou zkušenost

Neregistrovaná/ý - Leona

14.08.2019

Neregistrovaná/ý - Natálie | 05.08.2019
Dámy jak je to ve Scontu s dopravou? Za jak dlouho vám přišla objednávka a kde je možnost domluvit výnos, pokud jsou tady možné?

Objednávka mi přišla za tři týdny a pokud jde o výnos tak ten sem si domlouvala s pracovníkem přepravy

Neregistrovaná/ý - Kateřina

05.08.2019

Ženy za mě Nejkufry můžu jenom doporučit. Prohlížím si eshop minimálně jednou týdně jestli nenarazím na nějakou dobrou slevu a když ano hned beru protože co jsem si tu pořídila tak bylo kvalitní

Neregistrovaná/ý - Natálie

05.08.2019

Neregistrovaná/ý - Leona | 03.08.2019
S nákupem ve scontu mám také moc dobrou zkušenost. Nábytek si tu v budoucnu objednám určitě znovu

Dámy jak je to ve Scontu s dopravou? Za jak dlouho vám přišla objednávka a kde je možnost domluvit výnos, pokud jsou tady možné?

Neregistrovaná/ý - Leona

03.08.2019

Neregistrovaná/ý - Adriana | 30.07.2019
Dvakrát sem ve Scontu objednávala a v obou případech tady výborná zkušenost jak s nábytkem tak s přístupem pracovníků

S nákupem ve scontu mám také moc dobrou zkušenost. Nábytek si tu v budoucnu objednám určitě znovu

Neregistrovaná/ý - Květa

30.07.2019

Neregistrovaná/ý - Alena | 28.07.2019
Květo dvakrát jsem na jejich prodejně v Praze byla.. Nikdo mi tu nic nenutil a poradili mi s výběrem kufru takže mě se tu moc líbilo

Děkuji a můžu se zeptat co jste tu konkrétně kupovala? Já bych moc ráda nějaký batoh prostorný a hlavně pevný co by mi vydržel...tady mě to zaujalo že mají fakt výběr

Neregistrovaná/ý - Adriana

30.07.2019

Neregistrovaná/ý - Lucka | 28.07.2019
Doma máme sedačku ze Sconta, kterou jsem díky členství ve Sconto clubu koupila za super cenu, můžu doporučit!

Dvakrát sem ve Scontu objednávala a v obou případech tady výborná zkušenost jak s nábytkem tak s přístupem pracovníků

Neregistrovaná/ý - Lucka

28.07.2019

Neregistrovaná/ý - Linda | 23.07.2019
Já můžu sconto taky doporučit. Mají dobrý ceny a s nábytkem sem tu byla vždycky spokojená

Doma máme sedačku ze Sconta, kterou jsem díky členství ve Sconto clubu koupila za super cenu, můžu doporučit!

Neregistrovaná/ý - Alena

28.07.2019

Neregistrovaná/ý - Květa | 22.07.2019
Máte zkušenost s prodejnou Nejkufry?

Květo dvakrát jsem na jejich prodejně v Praze byla.. Nikdo mi tu nic nenutil a poradili mi s výběrem kufru takže mě se tu moc líbilo

Neregistrovaná/ý - Linda

23.07.2019

Neregistrovaná/ý - Martin | 18.07.2019
Spokojený sem velice! ..Ale jinak doma vlastníme už spoustu nábytku pořízeného ve Scontu... mají dobré ceny a co se naší zkušenosti týče tak i kvalitní nábytek

Já můžu sconto taky doporučit. Mají dobrý ceny a s nábytkem sem tu byla vždycky spokojená

Neregistrovaná/ý - Květa

22.07.2019

Neregistrovaná/ý - Jaruška | 17.07.2019
Kupovala sem si mužem kufr přes Nejkufry.cz a oba dva sme spokojení jak blechy.Kufry jsou pevné a kvalitní, jinde už tyto věci objednávat nebudu

Máte zkušenost s prodejnou Nejkufry?

Neregistrovaná/ý - Martin

18.07.2019

Neregistrovaná/ý - Vanesa | 13.07.2019
Martine to máte hodnou ženu..Takže hádám že s křeslem jste spokojený:D Ve Scontu jsem si kupovala nedávno nábytek do obýváku a také jsem moc spokojená

Spokojený sem velice! ..Ale jinak doma vlastníme už spoustu nábytku pořízeného ve Scontu... mají dobré ceny a co se naší zkušenosti týče tak i kvalitní nábytek

Neregistrovaná/ý - Jaruška

17.07.2019

Neregistrovaná/ý - Káča | 13.07.2019
Osobně můžu eshop doporučit mám odtud kufry dva a jsou boží! Mají hodně místa a to mám střední velikosti, no mě a mojemu to úplně stačí když jedeme na dovolenou nebo i k našim na týden:)

Kupovala sem si mužem kufr přes Nejkufry.cz a oba dva sme spokojení jak blechy.Kufry jsou pevné a kvalitní, jinde už tyto věci objednávat nebudu

Neregistrovaná/ý - Vanesa

13.07.2019

Neregistrovaná/ý - Martin | 04.07.2019
Já sem dostal od svoje drahé ženy toto supr křeslo https://www.sconto.cz/artikel/413697800 A můžu říct koukat v něm na zápas v televizi... u toho popíjet krásně vychlazený pivo... v druhý ruce ovladač...je to parádní relax

Martine to máte hodnou ženu..Takže hádám že s křeslem jste spokojený:D Ve Scontu jsem si kupovala nedávno nábytek do obýváku a také jsem moc spokojená

Neregistrovaná/ý - Káča

13.07.2019

Neregistrovaná/ý - Eliana | 06.07.2019
Ahoj kde koupit kvalitní cestovní kufr? Odtud nějaký máte? https://www.nejkufry.cz/cestovni-kufry-a-doplnky/

Osobně můžu eshop doporučit mám odtud kufry dva a jsou boží! Mají hodně místa a to mám střední velikosti, no mě a mojemu to úplně stačí když jedeme na dovolenou nebo i k našim na týden:)

Neregistrovaná/ý - Klára

07.07.2019

Neregistrovaná/ý - Holly | 05.07.2019
Používáte masážní oleje? Máte zkušenost s nějakým odtud?https://e-kondomy.cz/masazni-oleje

Zdravim, s oleji tady zkušenost nemám objednávám si tu erotické pomůcky s mojim a s těmi sem spokojená

Neregistrovaná/ý - Eliana

06.07.2019

Ahoj kde koupit kvalitní cestovní kufr? Odtud nějaký máte? https://www.nejkufry.cz/cestovni-kufry-a-doplnky/

Neregistrovaná/ý - Holly

05.07.2019

Používáte masážní oleje? Máte zkušenost s nějakým odtud?https://e-kondomy.cz/masazni-oleje

Neregistrovaná/ý - Katka

04.07.2019

Rozhodla jsem se že daruji partnerovi k svátku nějaký doplněk..máte s tímto nějaké zkušenosti? https://www.vigantolvit.cz/

TESTOVÁNÍ: Elektrická sešívačka Leitz New NeXXt WOW

Pečené jehněčí koleno

Pečené jehněčí koleno

7 hlasů
2h a 15min 98 kJ 120 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Bramborový salát s olivami

12 hlasů
50min 371kJ 60 Kč

Recept na rychlou přípravu bramborového salátu.

Plněná rýže s hráškem

14 hlasů
60min 598kJ 85 Kč

Lehký oběd nejen pro děti.

Poradny

Z čeho se počítá PPM po dlouhodobé nemocenské?

Dobrý den,ve Vašem případě by se peněžitá pomoc v mateřství (PPM neboli mateřská) měla vypočítáva... Více

Jsem v PN, kdy se evidovat na úřadě práce?

Dobrý den,v době pracovní neschopnosti se nemůžete stát uchazečem o zaměstnání, tudíž se nemůžete... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Úsilí o zvládnutí všech vašich pracovních závazků a zároveň jejich vyvážení s vašimi osobními předsevzetími bude tento týden u Beranů dominovat. Snažte se proto nebrat si toho více, než bude nezbytně nutné. A nebojte se někter&e...

Více