Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Zájmy a koníčky

Zájmy a koníčky. Sport, televizní seriály, sbírání, pletení, háčkování, ruční výroba všeho, co vás jen napadne. Podělte se o své zkušenosti a pomozte najít koníčka i těm ostatním.

Celkem 18 diskusních témat seřadit dle:
2 příspěvky Děti a sport Nepíšeš, jak staré máš děti ani odkud jsi, ale obecně jsem proti organizovaným sportům. Mám děti ve ...
DitaM 24. 5. 2012
5 příspěvků Křížkové vyšívání Dříve jsem hodně vyšívala,bohužel už na to nevidím...
moravačkaaja-17 11. 12. 2016
1 příspěvek Křížkové vyšívání Ahoj Rado a Miso,dekuji za cenne rady, ale myslim, ze jsem uz skoro profik. Maminka mi obcas rika: T...
Elsye 23. 2. 2012
1 příspěvek Veterina v Brně? Za průběh soudnedho ledčened odpovedde1 soudce. Pokud neche1 zarstašovat svědky, pak by se měl odpor...
Passan 30. 9. 2012
11 příspěvků Lanové centrum Proud Máš kolem pasu a stehen speciální postroj, kterém říkají "sedák", k němu přivážou lano a to jde např...
lucika 2. 7. 2012
1 příspěvek Modelování z FIMO hmoty Vojtěch J. Cepl:Fix, tak teď jsi mne vytočil do vrtule (nevedm, jetlsi si ještě tyke1me, když tak so...
Kapil 30. 9. 2012
1 příspěvek Super koníček Zdravím, jetsli jsou tu nadšenci sportování obzvlášt běhání, tak mrknětě na www.hunac.cz,mají tam ve...
abil 29. 9. 2013
3 příspěvky jít sama na zábavu Co třeba divadlo? Jen sedíš a sleduješ, o přestávce si můžeš zaujatě pořád dokola číst program :D
Gabi 18. 5. 2015
8 příspěvků Jak zabavit babičku a dědu Ano máte pravdu.Já dostala od dětí vloni na vánoce,od dcery 3000 dílků Strahovskou knihovnu,mám ji p...
moravačkaaja-17 17. 12. 2016
13 příspěvků Knížky Moje oblíbená je svědectví od Stephena Kinga. Jestli jste nečetli, tak doporučuji.
Momslifeandherson 1. 11. 2018
4 příspěvky Kam s rodinou v Praze Maminky, chodíte někdo z rodinkou do sauny, výřivky? Je tu někdo z Prahy? Máte nějaké doporučení, kd...
Paja 18. 8. 2015
9 příspěvků vodáci lidičky najde se mezi vámi někdo, kdo by se k nám přidal na kemp v rakousku? Bližší info o kempu a c...
Anetka88 20. 7. 2014
9 příspěvků Antigravity jóga Jo, dobré, děkuju :-) koukla jsem se radši ještě na nějaké video, abych si to dokázala představit a ...
Kamila 26. 7. 2014
4 příspěvky Hra me to prave hodne prekvapilo ze i kdyz jsem se ptala lidi okolo jestli to znaji tak vubec prave je ...
olga.polka 26. 1. 2015
23 příspěvků Vaše názory Jaký máte názor na toto kadeřnictví http://www.agatahair.cz/ Dělají i manikůru, máte zkušenost?
Rita 28. 9. 2016
1 příspěvek Korálkování ja som objavila obchod sperkovo, ale neviem ci sa da urobit svarowski, mozno
benca 28. 12. 2015
3 příspěvky prodloužení vlasu Ahoj dcera by je chtěla taky mam ji to dovolit? Nějak si tím nejsem jista…. Je to pro mladou slečnu ...
Rozina 19. 12. 2015
0 příspěvků Dárek pro chlapa
Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4.

Berany čeká takový poklidný letní týden. Ne že by na vás hvězdy nechystaly nějaký ten stres (především se to týká práce – občas rádi necháváte věci na poslední chvíli, ovšem tím ubližujete nejen sami sobě, al...

Více

Registrovat