Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Zájmy a koníčky

Zájmy a koníčky. Sport, televizní seriály, sbírání, pletení, háčkování, ruční výroba všeho, co vás jen napadne. Podělte se o své zkušenosti a pomozte najít koníčka i těm ostatním.

Celkem 17 diskusních témat seřadit dle:
2 příspěvky Děti a sport Nepíšeš, jak staré máš děti ani odkud jsi, ale obecně jsem proti organizovaným sportům. Mám děti ve ...
DitaM 24. 5. 2012
5 příspěvků Křížkové vyšívání Dříve jsem hodně vyšívala,bohužel už na to nevidím...
moravačkaaja-17 11. 12. 2016
1 příspěvek Křížkové vyšívání Ahoj Rado a Miso,dekuji za cenne rady, ale myslim, ze jsem uz skoro profik. Maminka mi obcas rika: T...
Elsye 23. 2. 2012
1 příspěvek Veterina v Brně? Za průběh soudnedho ledčened odpovedde1 soudce. Pokud neche1 zarstašovat svědky, pak by se měl odpor...
Passan 30. 9. 2012
11 příspěvků Lanové centrum Proud Máš kolem pasu a stehen speciální postroj, kterém říkají "sedák", k němu přivážou lano a to jde např...
lucika 2. 7. 2012
1 příspěvek Modelování z FIMO hmoty Vojtěch J. Cepl:Fix, tak teď jsi mne vytočil do vrtule (nevedm, jetlsi si ještě tyke1me, když tak so...
Kapil 30. 9. 2012
1 příspěvek Super koníček Zdravím, jetsli jsou tu nadšenci sportování obzvlášt běhání, tak mrknětě na www.hunac.cz,mají tam ve...
abil 29. 9. 2013
3 příspěvky jít sama na zábavu Co třeba divadlo? Jen sedíš a sleduješ, o přestávce si můžeš zaujatě pořád dokola číst program :D
Gabi 18. 5. 2015
8 příspěvků Jak zabavit babičku a dědu Ano máte pravdu.Já dostala od dětí vloni na vánoce,od dcery 3000 dílků Strahovskou knihovnu,mám ji p...
moravačkaaja-17 17. 12. 2016
12 příspěvků Knížky citanie je moje, slabikar stastia momentalne
benca 28. 12. 2015
4 příspěvky Kam s rodinou v Praze Maminky, chodíte někdo z rodinkou do sauny, výřivky? Je tu někdo z Prahy? Máte nějaké doporučení, kd...
Paja 18. 8. 2015
9 příspěvků vodáci lidičky najde se mezi vámi někdo, kdo by se k nám přidal na kemp v rakousku? Bližší info o kempu a c...
Anetka88 20. 7. 2014
9 příspěvků Antigravity jóga Jo, dobré, děkuju :-) koukla jsem se radši ještě na nějaké video, abych si to dokázala představit a ...
Kamila 26. 7. 2014
4 příspěvky Hra me to prave hodne prekvapilo ze i kdyz jsem se ptala lidi okolo jestli to znaji tak vubec prave je ...
olga.polka 26. 1. 2015
23 příspěvků Vaše názory Jaký máte názor na toto kadeřnictví http://www.agatahair.cz/ Dělají i manikůru, máte zkušenost?
Rita 28. 9. 2016
1 příspěvek Korálkování ja som objavila obchod sperkovo, ale neviem ci sa da urobit svarowski, mozno
benca 28. 12. 2015
3 příspěvky prodloužení vlasu Ahoj dcera by je chtěla taky mam ji to dovolit? Nějak si tím nejsem jista…. Je to pro mladou slečnu ...
Rozina 19. 12. 2015
Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4.

Někoho spontánně oslovíte, což není zrovna váš styl. K onomu člověku vás však bude táhnout nepřekonatelná síla, která vás donutí jít nad rámec svého obvyklého chování. A stoprocentně toho nebudete litovat, neboť, j...

Více

Registrovat