Diskuse na téma Děti a sport

23. 03. 2010 | Zájmy a koníčky

Kdy dát děti na organizovaný sport?

Erika 29.03.2024

A co všeobecně nějaké vyžití pro děti v Praze? Kam zajít, aby zažily zase něco nového, zajímavého..?

anastaziaa Erika 30.03.2024

My jsme třeba byli nedávno v https://galaxiebarev.cz/ a byl to moc hezký zážitek. Mají tam krásné interaktivní expozice, ateliér Playpaper kam jsme si taky zašli a děti si tam vytvořily krásné obrazy na plátno. Stihli jsme se navíc zapojit i do soutěže o Ferarri :)

konatovka 14.09.2021

Jsem již 13 let v důchodu, děti mají své rodiny a já si neumím představit být bez pohybu. Velice ráda mám nordic walking, denně udělám 11000 kroků a zeštíhlí to tělo a zároveň působí na psychiku, velký relax.

DitaM 24.05.2012

Nepíšeš, jak staré máš děti ani odkud jsi, ale obecně jsem proti organizovaným sportům. Mám děti ve věku 5 a 3 roky a jsem šťastná, že máme zahradu, na kterou jsme si mohli pořídit vlastní hřiště. Děti jsou šťastné, vyblbnou se, pozvou si kamarády a já jsem v klidu, protože vím, že se jim nic nestane (myslím úchyly a tak) a nepíchnou se o žádnou feťáckou stříkačku. Nám se osvědčila značka Junglegym (www.junglegym.cz/), ale existuje jich samozřejmě spousta.

Klára 01.04.2010

Já si myslím, že by jsi je neměla hlavně tlačit k ničemu co nebudou ctít moc dělat


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat