Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma jít sama na zábavu

keksinka.2 25. 11. 2013

Mám strašnej problém, hrozně bych chtěla jít někam na zábavu nebo na nějakou akci v našem městě, ale problém je v tom, že nemám moc kamarádek a ty který mám, buď nemají čas, nebo se jen vymlouvají (ale to už asi nejsou pravý kámošky). Z tohoto důvodu mě napadlo, že bych tam šla sama. Není to trošku blbý, když jde holka sama na zábavu? Co si o takových holkách myslíte? Já sem hroznej stydlín, a když jdu někam sama, tak mám pocit, že na mě každej čučí, ale myslim, že tohle bych dokázala překonat, kdybych se fakt hecla. Mám jen strach, že každej bude vědět, že tam sem sama a že si o mě bude myslet, jaká sem zoufalka (což asi jsem), že tam nemám jedinou kamošku. Chtěla bych si najít jak kluka, tak nový kamarády, ale když budu sedět doma, tak si je nenajdu.

Neregistrovaná/ý - Gabi

18. 5. 2015

Co třeba divadlo? Jen sedíš a sleduješ, o přestávce si můžeš zaujatě pořád dokola číst program :D

Neregistrovaná/ý - plevel

25. 1. 2014

koukam ze existuju nekde v zensky verzi no poradil bych ti, ale nevim co

Neregistrovaná/ý - Janea

23. 1. 2014

Keksinko, ideálně vyraž na nějakou dámskou jízdu, kde potkáš nové kámošky. Třeba ted´ v sobotu je Ladies Night v Theatro Music Clubu v Praze, 25.1., koktejly, tanečnice a po půlnoci teprve přijdou pánové. Co ty na to?

Únava či mokrá plínka. Nejen proto miminka nespí

Ryba na rozmarýnu

Ryba na rozmarýnu

10 hlasů
35min 837 kJ 140 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kokosová kari polévka

19 hlasů
55min 253kJ 80 Kč

Recept na vydatnou polévku s kuřecím masem.

Zapečené brambory

7 hlasů
1h a 15min 482kJ 85 Kč

Letní zapečené brambory s rajčaty.

Poradny

Dostanu PPM, když skončím v práci ve zkušební době?

Dobrý den,do potřebné doby nemocenského pojištění (270 kalendářních dní během posledních dvou let... Více

Je možné zaslat dotaz e-mailem?

Dobrý den, Katko,omlouvám se, ale svoji e-mailovou adresu zveřejňovat nebudu. Dotaz můžete vložit... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více