Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma vodáci

oliva4 16. 04. 2014

Ahojte, hledám tipy na léto kde bychom jako začátečníci mohli jít na splav řeky, hlavně čr, žádné zahraničí. Budeme parta cca 8 - 10 lidí, vlastní lodě nemáme takže bych byla i ráda kdybyste mi doporučili nějakou půjčovnu pokud existuje a hlavně není příliš drahá. děkuji

lidičky najde se mezi vámi někdo, kdo by se k nám přidal na kemp v rakousku? Bližší info o kempu a cenu najdete na http://www.vodak-sport.cz/vodackaskola/kemp_WW_Plus. V případě zájmu napište a domluvíme se, nebo se rovnou přihlaste a při srazu křičte můj nick abychom se našli :)

Neregistrovaná/ý - Kamilka

08.07.2014

Ahojte, najdou se tu nějaká maminka, která se dnes chystá s dětmi na "vodácké odpoledne" s vodak-sportem? Má se začínat pod jezom v komíně a půjde se do pisárek na buřty. Počasí vypadá být zatím fajn, až na ten vítr, ale mohlo by to do té doby vydržet.

oliva4

24.06.2014

pepa moc dík za tak vyčerpávající odpověď a informace. Chodíš i někam jinam? Sázava zní velmi dobře, možná se nakonec vybereme tam, už jsem na ni narazila na více diskusích. Věděl bys mi doporučit i kde složit stany? Je v okolí nějaký kemp?

Neregistrovaná/ý - Pepa

13.06.2014

Ahoj, už pár let mám výborné zkušenosti se Sázavou a společností Bisport v Týnci nad Sázavou. Poslední úsek řeky (Týnec -> Pikovice) je nádherný, ale trochu složitější. Jede se krásným sázavským údolím mezi skalami, ale cestou je dost jezů, občas peřeje, hodně kamenů ve vodě. Možná to není pro úplné začátečníky. I když já byl poprvé na vodě právě tam Předchozí úsek (Čerčany -> Týnec) je naopak úplně klidný, pro dobrodružnějšího vodáka nejspíš až nudný. Není tak malebný jako úsek do Pikovic, ale pořád krásný. Samozřejmě je možné jet i delší trasu. Třeba z Kácova nebo Ledče nad Sázavou.

Neregistrovaná/ý - milujivodu

12.06.2014

určitě za uvážení stojí i nějaký zahraniční kurz, člověk vidí jinou přírodu a něco se naučí. Kánoe Kayak Kemp Salza 2014 1. Kemp: 25.-27. 7. 2014, 2. Kemp: 8.-10. 8. 2014 Cena: 3 500 Kč za osobu, V ceně je zahrnuto: výuka pod vedením zkušeného instruktora, učební materiály, zapůjčení potřebného vodáckého materiálu, upomínkové tričko. Doprava, ubytování, stravování a pojištění - na vlastní náklady.

oliva4

25.05.2014

ok, dík, tak se zkusím informovat, snad nám to vyjde a nebude to příliš drahé a hlavně ať bude tehdy pěkné počasí a teploučko abychom i vyschli když se vykoupeme: d

Neregistrovaná/ý - beruška

22.05.2014

co se týče nějaké vody, tak Berounka je klidná a pomalá voda, jezdíme tam pravidelně a ne jen my ale i množství ostatních. Pro začátečníky je velmi vhodná, ani nepotřebujeme instruktora, zvládnete to sami, tam se nemá co stát. Společnost co zmiňují je iv Praze a jiných městech, jsou na vodu fakt odborníci.

Neregistrovaná/ý - milujivodu

16.05.2014

ano ano, to uděláš velmi dobře když se na ně obrátíš, jsou to profíci. Nevím jaké máte přes víkend plány, ale pokud byste si chtěli zkusit kánoe, nebo kajak, seznámit se se vším co s vodáctvím souvisí. Takže pokud máte o víkendu čas tak http://www.vodak-sport.cz/testcentrum-data/2014/letakWelkyTestovaciDenKrasne2014.pdf

za sebe bych ti doporučila vodak-sport.cz, jsou to profíci co se týče vody, mají půjčovnu za super ceny, poradí a hlavně mají i výcvikové kurzy či různé kempy, takže byste se k ním mohli přidat a máte o vše postaráno . Nabídku mají na svých webovkách, když tak tam mrkni :)

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Jehněčí plec na šalotce

Jehněčí plec na šalotce

4 hlasy
2h a 20min 710 kJ 340 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Růžičková kapusta v oříšcích

20 hlasů
20min 1178kJ 53 Kč

Výborný a zdravý hlavní chod z růžičkové kapusty, vhod...

Zelný salát s ořechy

10 hlasů
20min 399kJ 90 Kč

Salát z červeného zelí s pomeranči, hrozny a ořechy.

Poradny

Ovlivní nemocenská výši peněžité pomoci v mateřství?

Dobrý den,na mateřskou dovolenou nastuujete v období od počátku 8. do počátku 6. týdne před stano... Více

Jak posuzuje ÚP při žádosti o dávky příjmy na účtu?

Dobrý den,při žádosti o dávky pomoci v hmotné nouzi je zapotřebí doložit prohlášení o celkových m... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více