Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Vaše názory

LinduskaVarecka 15. 02. 2015

Zdravím tu lepší polovinu lidstva(holky) :-D Jaký máte názor na vlasy clip in?? Má stím některá zkušenosti?? A jestlij o, odkud objednáváte???..*1*

Neregistrovaná/ý - Rita

28. 9. 2016

Jaký máte názor na toto kadeřnictví http://www.agatahair.cz/ Dělají i manikůru, máte zkušenost?

Neregistrovaná/ý - Dana

24. 8. 2016

Zdravím, mám velkou radost....Holka měla problémy při kojení s bradavkami a zatvrdlinami, už už chtěla s kojením přestat, až začala brát doplněk stravy Feminellu. Mohu novopečeným maminkám doporučit, protože zachránila mému vnoučkovi kojení. Prý obsahuje i lactobacily....

Neregistrovaná/ý - Romana

8. 8. 2016

Neregistrovaná/ý - Kristína | 31. 7. 2016
Dámy mladej neudělal maturitu z češtiny. Máte nějaké rady ohledně doučování:

podívej se na internet, zahlídla jsem treba na BIVS doucování přímo na druhý kolo maturity

Martaa

6. 8. 2016

Neregistrovaná/ý - Kristína | 31. 7. 2016

Určitě má Facebook, tak ať se zkusí poohlédnout po nějakém doučování tam, existují přímo skupiny zaměřen na pomoc s učivem...

Neregistrovaná/ý - Kristína

31. 7. 2016

Neregistrovaná/ý - Linda

28. 7. 2016

Neregistrovaná/ý - Míša | 21. 6. 2016
Tak jak si děti pochutnaly? zjistila jsem že mají kamenou prodejnu u nás v Brně. Dneska se tam chystám.

Tak to je super, do Brna to nemám daleko, taky bych se chtěla jít podívat. Jaká je adresa?

Neregistrovaná/ý - Míša

21. 6. 2016

Neregistrovaná/ý - Linda | 28. 5. 2016
Ahoj mám frutiko objednáno na den dětí, aneb letos bez sladkostí.

Tak jak si děti pochutnaly? zjistila jsem že mají kamenou prodejnu u nás v Brně. Dneska se tam chystám.

Neregistrovaná/ý - Linda

28. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Míša | 30. 4. 2016
Ahoj mimo soudek ale nevím kde se zeptat. Teďka hodně na internetu běhají obrázky s těmahle kyticema www.frutiko.cz Už ste si některá nějakou objednaly? Jak se Vám líbila?

Ahoj mám frutiko objednáno na den dětí, aneb letos bez sladkostí.

Neregistrovaná/ý - Míša

30. 4. 2016

Ahoj mimo soudek ale nevím kde se zeptat. Teďka hodně na internetu běhají obrázky s těmahle kyticema www.frutiko.cz Už ste si některá nějakou objednaly? Jak se Vám líbila?

Neregistrovaná/ý - Leona

26. 8. 2015

děvčata pořídila jsem simply perfect z humanhair, ale čekala sem že ten odstín bude tmavší trochu podle obrázku než v reálu je možnost je barvit nebo je tím zničím?

Neregistrovaná/ý - Sabina

24. 8. 2015

Neregistrovaná/ý - alex | 15. 8. 2015
Chci si koupit simply perfect z humanhair, ale mám jemné vlasy, můžu je používat i tak?

Nanynko: poslat foto si myslím že možnost je a poradit se.Také mám clipiny z humanhair a je snimi bezproblémová komunikace a na vše ochotně odpoví a poradí takže stačí jim napsat. na www.humanhair.cz je kontakt. Alex: můžete používat i když máte jemné vlasy, vůbec to ničemu nevadí

Neregistrovaná/ý - alex

15. 8. 2015

Chci si koupit simply perfect z humanhair, ale mám jemné vlasy, můžu je používat i tak?

Neregistrovaná/ý - Nanynka

8. 8. 2015

Ahojky :) nejsem si jistá odstínem clip inů, dá se to kdyžtak nějak vrátit, nebo v tom humanhair je možnost poslat např. foto svých vlasů že by mi poradili čím promelírovat aby to nebylo zase nějak moc výrazné a vypadalo to přirozeně?

Neregistrovaná/ý - Radka

24. 7. 2015

většinou za sadu, máte to tam ale vše napsané http://www.humanhair.cz/simply-perfect/10022-popelava-blond.html tady máte i přesně vypsané co to jedno balení simply perfect obsahuje kolik pramenů, jaké délky atd.. je to docela přehledné

Neregistrovaná/ý - Kounička

22. 7. 2015

Dobrý den, dívala jsem se na humanhair, to jsou ceny z pramen nebo za nějakou sadu? moc se v tom nevyznám,tak děkuju dopředu za radu

Neregistrovaná/ý - Nikoušek

14. 7. 2015

Asi je to věc názorů jestli žehlit nebo ne. Taky clipy nejsou na každodenní nošení, takže když si je nandáte jednou za čas a vyžehlíte tak se jim nic nestane. Když víte kde je objednat. S umělotinou bych to neriskovala

Neregistrovaná/ý - sedmikráska

12. 7. 2015

ženy,já clipy z humanhair mám doma.Jsou kvalitní, a jsou z lidských vlasů takže podle mě, když nebudete žehlit denně, nic se jim nestane.

Neregistrovaná/ý - luuluu

9. 7. 2015

nežehlila bych, žehlička ničí i vaše přirozené vlasy,takže bude ničit i clipy. Ty kvalitní asi ne tolik pokud jsou z lidských vlasů.Ale řekla bych že z části se vám zničí určitě. Tady máte dotazy a odpovědi na ně :) http://www.humanhair.cz/info/14-caste-dotazy

Neregistrovaná/ý - Nikoušek

6. 7. 2015

Primadono, z humanhair mám vlasy doma a normálně si je žehlím spolu se svými vlasy, a jsou ok.

Neregistrovaná/ý - Primadona

3. 7. 2015

Ahoj holky, dají se ty příčesky z humanhair žehlit žehličkou na vlasy? Taky přemýšlím že bych si pořídila ale vím že ne všechny jdou. Ale tyhle jsou z lidských vlasů, tak by to nemělo vadit ne?

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Kedlubny plněné pohankou

Kedlubny plněné pohankou

1 hlas
1h a 30min 448 kJ 120 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Knedlíčky s bazalkou

18 hlasů
30min 808kJ 58 Kč

Knedlíčky, které můžete podávat samostatně nebo jako p...

Kotlety v sýrové omáčce

12 hlasů
55min 758kJ 180 Kč

Kotlety ve smetanovo-sýrové omáčce.

Poradny

Mám jako OSVČ nárok na dávky a příspěvek od ÚP?

Dobrý den, Makito,během pobírání rodičovského příspěvku můžete podnikat jako OSVČ s vedlejší činn... Více

Na jaké dávky mám nárok před nástupem na PPM?

Dobrý den,pokud dojde k ukončení pracovního poměru ve zkušební době, máte do doby nástupu na mate... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více