Diskuse na téma Vaše názory

Zdravím tu lepší polovinu lidstva(holky) :-D Jaký máte názor na vlasy clip in?? Má stím některá zkušenosti?? A jestlij o, odkud objednáváte???..*1*

Rita 28.09.2016

Jaký máte názor na toto kadeřnictví http://www.agatahair.cz/ Dělají i manikůru, máte zkušenost?

Dana 24.08.2016

Zdravím, mám velkou radost....Holka měla problémy při kojení s bradavkami a zatvrdlinami, už už chtěla s kojením přestat, až začala brát doplněk stravy Feminellu. Mohu novopečeným maminkám doporučit, protože zachránila mému vnoučkovi kojení. Prý obsahuje i lactobacily....:-)

Kristína 31.07.2016

Dámy mladej neudělal maturitu z češtiny. Máte nějaké rady ohledně doučování:

Martaa Kristína 06.08.2016

Určitě má Facebook, tak ať se zkusí poohlédnout po nějakém doučování tam, existují přímo skupiny zaměřen na pomoc s učivem...

Romana Kristína 08.08.2016

podívej se na internet, zahlídla jsem treba na BIVS doucování přímo na druhý kolo maturity

Míša 30.04.2016

Ahoj mimo soudek ale nevím kde se zeptat. Teďka hodně na internetu běhají obrázky s těmahle kyticema www.frutiko.cz Už ste si některá nějakou objednaly? Jak se Vám líbila?

Linda Míša 28.05.2016

Ahoj mám frutiko objednáno na den dětí, aneb letos bez sladkostí.

Míša Linda 21.06.2016

Tak jak si děti pochutnaly? zjistila jsem že mají kamenou prodejnu u nás v Brně. Dneska se tam chystám.

Linda Míša 28.07.2016

Tak to je super, do Brna to nemám daleko, taky bych se chtěla jít podívat. Jaká je adresa?

Leona 26.08.2015

děvčata pořídila jsem simply perfect z humanhair, ale čekala sem že ten odstín bude tmavší trochu podle obrázku než v reálu je možnost je barvit nebo je tím zničím?

alex 15.08.2015

Chci si koupit simply perfect z humanhair, ale mám jemné vlasy, můžu je používat i tak?

Sabina alex 24.08.2015

Nanynko: poslat foto si myslím že možnost je a poradit se.Také mám clipiny z humanhair a je snimi bezproblémová komunikace a na vše ochotně odpoví a poradí takže stačí jim napsat. na www.humanhair.cz je kontakt. Alex: můžete používat i když máte jemné vlasy, vůbec to ničemu nevadí

Nanynka 08.08.2015

Ahojky :) nejsem si jistá odstínem clip inů, dá se to kdyžtak nějak vrátit, nebo v tom humanhair je možnost poslat např. foto svých vlasů že by mi poradili čím promelírovat aby to nebylo zase nějak moc výrazné a vypadalo to přirozeně?

Radka 24.07.2015

většinou za sadu, máte to tam ale vše napsané http://www.humanhair.cz/simply-perfect/10022-popelava-blond.html tady máte i přesně vypsané co to jedno balení simply perfect obsahuje kolik pramenů, jaké délky atd.. je to docela přehledné

Kounička 22.07.2015

Dobrý den, dívala jsem se na humanhair, to jsou ceny z pramen nebo za nějakou sadu? moc se v tom nevyznám,tak děkuju dopředu za radu

Nikoušek 14.07.2015

Asi je to věc názorů jestli žehlit nebo ne. Taky clipy nejsou na každodenní nošení, takže když si je nandáte jednou za čas a vyžehlíte tak se jim nic nestane. Když víte kde je objednat. S umělotinou bych to neriskovala

sedmikráska 12.07.2015

ženy,já clipy z humanhair mám doma.Jsou kvalitní, a jsou z lidských vlasů takže podle mě, když nebudete žehlit denně, nic se jim nestane.

luuluu 09.07.2015

nežehlila bych, žehlička ničí i vaše přirozené vlasy,takže bude ničit i clipy. Ty kvalitní asi ne tolik pokud jsou z lidských vlasů.Ale řekla bych že z části se vám zničí určitě. Tady máte dotazy a odpovědi na ně :) http://www.humanhair.cz/info/14-caste-dotazy

Nikoušek 06.07.2015

Primadono, z humanhair mám vlasy doma a normálně si je žehlím spolu se svými vlasy, a jsou ok.

Primadona 03.07.2015

Ahoj holky, dají se ty příčesky z humanhair žehlit žehličkou na vlasy? Taky přemýšlím že bych si pořídila ale vím že ne všechny jdou. Ale tyhle jsou z lidských vlasů, tak by to nemělo vadit ne?

Linduse 23.02.2015

Ahojky. Taky jsem si objednala z www.humanhair.cz příčesek, a super!! Je to tisíckrát lepší než si ničit vlasy nějakým nastavováním v salonu. Když chci, nasadím..Když mě to omrzí, shodím dolů. Takže za mě spokojenost! :)

Dracice 16.02.2015

Ja ted objednavala toto http://www.humanhair.cz/simply-perfect/16-simply-perfect.html tak jak dorazí dám vědět*1*

Dracice 16.02.2015

:-P


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

9 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:09
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:59
33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat