Diskuse na téma Oslovení partnera

Zlatíčko, prdelka, medvídek nebo prostě Petr? Jak říkáte svému partnerovi, když "je hodný" a když "zlobí"? Pochlubte se ostatním :)

Deniska.G 11.05.2011

Prostě moje lásečka.<3<3<3

Deniska.G 11.05.2011

Partner je moje velká láska, a nemůžu bez něho žít. Málo kdy se pohádáme. A oslovuji ho jménem a někdy taky lásko.

Lilieanna 11.05.2011

My se oslovujeme jmény :-D Občas použijeme zdrobnělinu, ale spíš jsou to různé podoby jmen , nebo na sebe voláme příjmením :-P A když se dohadujeme, nebo mám vztek, tak asi nejčastější oslovení je vocas *2* . V překladu to u nás znamená něco jako trdlo *1* Žádné nadávky , vulgární výrazy mezi sebou nepoužíváme, on stačí ten naštvaný pohled a víme své ;-)

Sarka sedlackova 11.05.2011

Miláčku a lásko se s přítelem již dávno neoslovujeme. Říkáme si Neřáde.... Protože je to jakési, již po dvouletem vztahu, flirtující oslovení, které nás vždy rozesměje.... Zajímavé je sledovat reakce lidí, kteří toto nevědí, když vidí, jak jeden na druhého voláme - Neřáde, přines mi prosím telefon.. Anebo, Neřáde ještě jeden margarín dej do košíku.......

pidulka 11.05.2011

Asi jako u všech je to miláčku, milášku, broučku, lásko, poklade, broučku, medvídku, prdelko, když mu píšu sms, tak ho oslovuji LIMÁČKU, a když se na něj hněvám???? Občas mě něco ulítne, ale většinou si to říkám pro sebe v duchu, aby mě neslyšel, Vždycky čekám, kdy ta pára ve mě bouchne a já to spustím nahlas.

Petra 11.05.2011

No dupko moje přece*1**1*, a když se pohádáme a já se na něho zlobím tak ty lumpe!!!<3

wery.33 11.05.2011

Svého partnera oslovuji ty můj broučínku :-) a když jsem na něj naštvaná tak nunýne :-D ale stejnak mu vždy řeknu......viz obrázek :-)

Reňa Lomnická 11.05.2011

Ja sa na môjho manžela hnevať nedokážem..vždy ho oslovujem "lásočka" alebo len menom ale s láskou Jojko :-)

Kačka 11.05.2011

Miláčku :-D


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

9 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:46
13 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:14
15 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:12

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat