Diskuse na téma Oslovení partnera

Zlatíčko, prdelka, medvídek nebo prostě Petr? Jak říkáte svému partnerovi, když "je hodný" a když "zlobí"? Pochlubte se ostatním :)

Kačka 11.05.2011

Miláčku :-D

Reňa Lomnická 11.05.2011

Ja sa na môjho manžela hnevať nedokážem..vždy ho oslovujem "lásočka" alebo len menom ale s láskou Jojko :-)

wery.33 11.05.2011

Svého partnera oslovuji ty můj broučínku :-) a když jsem na něj naštvaná tak nunýne :-D ale stejnak mu vždy řeknu......viz obrázek :-)

Petra 11.05.2011

No dupko moje přece*1**1*, a když se pohádáme a já se na něho zlobím tak ty lumpe!!!<3

pidulka 11.05.2011

Asi jako u všech je to miláčku, milášku, broučku, lásko, poklade, broučku, medvídku, prdelko, když mu píšu sms, tak ho oslovuji LIMÁČKU, a když se na něj hněvám???? Občas mě něco ulítne, ale většinou si to říkám pro sebe v duchu, aby mě neslyšel, Vždycky čekám, kdy ta pára ve mě bouchne a já to spustím nahlas.

Sarka sedlackova 11.05.2011

Miláčku a lásko se s přítelem již dávno neoslovujeme. Říkáme si Neřáde.... Protože je to jakési, již po dvouletem vztahu, flirtující oslovení, které nás vždy rozesměje.... Zajímavé je sledovat reakce lidí, kteří toto nevědí, když vidí, jak jeden na druhého voláme - Neřáde, přines mi prosím telefon.. Anebo, Neřáde ještě jeden margarín dej do košíku.......

Lilieanna 11.05.2011

My se oslovujeme jmény :-D Občas použijeme zdrobnělinu, ale spíš jsou to různé podoby jmen , nebo na sebe voláme příjmením :-P A když se dohadujeme, nebo mám vztek, tak asi nejčastější oslovení je vocas *2* . V překladu to u nás znamená něco jako trdlo *1* Žádné nadávky , vulgární výrazy mezi sebou nepoužíváme, on stačí ten naštvaný pohled a víme své ;-)

Deniska.G 11.05.2011

Partner je moje velká láska, a nemůžu bez něho žít. Málo kdy se pohádáme. A oslovuji ho jménem a někdy taky lásko.

Deniska.G 11.05.2011

Prostě moje lásečka.<3<3<3

Deniska.G 11.05.2011

Prostě moje lásečka.<3<3<3

Angelina 11.05.2011

Zvykla jsem si že jsi tady stýská se mi po tvým hlase co mi říkal v těžkejch chvilkách všechno bude dobrý zase Zvykla jsem si na tvý oči ve kterejch je ruch i klid zvykla jsem si na tvůj úsměv nevím jak bez tebe být Když tu nejsi,těžkejch chvilek přibývá a přibývá přemýšlím co udělal bys víc už pro mě nezbývá Možná že bych vážně měla zapomenout na tvůj hlas tak mi poraď jak mám umět sama sobě zlomit vaz... Miluji tě lásko moje!

Janula 11.05.2011

Srdiečko, drahý

Katka.P 11.05.2011

Nejčastěji oslovuji mého nádherného muže '' Mazlí, Kulí - jako Kulíšku a Čumáčku '' .. On jako '' Dupinko, Čumáčku '' :)

madonna27 13.05.2011

ja mojmu laska, anjelik je moje vsetko milujem ho nadovsetko ale ked ma hneva tak aj ty trdlo moje zabudlivec a tak ja preco si taki hnusni obcas k nam??:-)

anonymka 13.05.2011

miláčku, zlato, lásko, někdy ty moje hovádko..líbí se mu to<3

Marika 13.05.2011

Vyniesol si kôš, láska:-P

Nika 14.05.2011

Myšáčku *1*<3

Mylady 14.05.2011

Partnera oslovuji miláčku, protože ho miluji nade vše, protože je mi milý, je mi s ním dobře, a protože pro mě hodně znamená. Není nikoho, kdo by mi byl bližší než on,s kým bych tak rozuměla a sdílela své sny a budoucnost. A když jsem na něj naštvaná, tak mi to moc dlouho nevydrží, protože se nikdy nedokážu na něho zlobit moc dlouho. <3. On se na mě podívá a já jsem ztracená.

Výhru za příspěvěk posíláme za poslední příspěvěk Mylady :) Snad se knížka o rozchodech nebude hned tak hodit :)

vladislavax 18.05.2011

mám nového přítele a jmenujese jaj valouch já sem urbaníkova vladislava narozene 12.6.1968 a ráda by věděla zda budem štastni a stne se mezi nami manželsvá a stoho se narodí dítě uskuteční se to je to 14dní co si píšem a ptám se zda nám to vájde co si přejem:-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat