Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Cvičení doma

Alecca 30. 07. 2019

Ahojky :) Měla bych dotaz. Zrovna si chlapem doma říkáme, že bychom zkusili dole v baráku zařídit takovou malinkou posilovnicku. Jen nevíme, jak přesně na to. Docela nás zaujlaa nabídka fitham. Máte od nich někdo stroje? Jak jste s jejich kvalitou spokojeni?

Neregistrovaná/ý - Míša

20.05.2020

Ano, já. Mám od nich rotoped a posilovací lavici a jsme s přítelem moc spokojeni. Také jsme si doma založili mini posilovnu a jejich zboží nás moc zaujalo.

Neregistrovaná/ý - Ivona

30.09.2019

Taky uvažuju nad koupí běhacího pásu. Jen jaksi nevím, jaký koupit, protože nevím, podle jakých kriterii vybrat. Ty jsi vybírala podle čeho? Díky moc za pomoc.

Neregistrovaná/ý - Lilianna

31.07.2019

Hele, za mě je domácí posilka naprostá paráda! My ji doma máme. Jako nic velkýho, jen posilovací lavice a rotoped. Ale jsem teda za to neskutečně ráda. Díky tomu se totiž dokopu cvičit bez ohledu na čas. Jinak my jsme na fitham koupili tu lavici a jsem s pokojeni neskutečně.

TESTOVÁNÍ: Špaldový celozrnný chleba od Penamu

Špagety s rajčaty

Špagety s rajčaty

12 hlasů
40min 639 kJ 75 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Vepřové plátky s kapary

15 hlasů
55min 532kJ 130 Kč

Vepřové plátky na salátu z rajčat.

Polévka ze žluté řepy

0 hlasů
1h a 20min 40kJ 80 Kč

Žlutá řepa oproti červené je trochu sladší a hlavně neba...

Poradny

Když dá syn souhlas s adopcí, musí dál platit výživné?

Dobrý den,jestliže Váš syn udělí souhlas s adopcí a jeho dceru (Vaši vnučku) adoptuje současný ma... Více

Jsem na ÚP po výpovědi a čekám dítě, dostanu PPM?

Pěkný den i Vám, Lucie,pro nárok na peněžitrou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotř... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Volný čas věnujete především rodině. Uvědomujete si, že jste ji v poslední době poněkud zanedbávali, a rozhodnete se to napravit. Užijete si tak příjemný týden v pohodové atmosféře. Hádky se vám vyhnou obloukem a blízcí budou naprosto spokojen&iacut...

Více