Diskuse na téma Cvičení doma

Ahojky :) Měla bych dotaz. Zrovna si chlapem doma říkáme, že bychom zkusili dole v baráku zařídit takovou malinkou posilovnicku. Jen nevíme, jak přesně na to. Docela nás zaujlaa nabídka fitham. Máte od nich někdo stroje? Jak jste s jejich kvalitou spokojeni?

Míša 20.05.2020

Ano, já. Mám od nich rotoped a posilovací lavici a jsme s přítelem moc spokojeni. Také jsme si doma založili mini posilovnu a jejich zboží nás moc zaujalo.

Johana Míša 23.06.2020

Nedávno jsem tu pořídila pás na běhání a nemám co vytknout.

Ivona 30.09.2019

Taky uvažuju nad koupí běhacího pásu. Jen jaksi nevím, jaký koupit, protože nevím, podle jakých kriterii vybrat. Ty jsi vybírala podle čeho? Díky moc za pomoc.

Lilianna 31.07.2019

Hele, za mě je domácí posilka naprostá paráda! My ji doma máme. Jako nic velkýho, jen posilovací lavice a rotoped. Ale jsem teda za to neskutečně ráda. Díky tomu se totiž dokopu cvičit bez ohledu na čas. Jinak my jsme na fitham koupili tu lavici a jsem s pokojeni neskutečně.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden budete mít tendenci věnovat veškerou svou pozornost své práci a kariéře obecně. Jenže to se nesetká s přílišným pochopením ze strany vašich nejbližších, kteří se budou cítit, jako byste je zanedbávali. Vy naopak budete bojovat s pocitem, že se vaši pozornost snaží odpoutat od něčeho, co je pro vás aktuálně velmi důležité, a tak příle... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

106 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:34
4 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:33
55 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:09

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat