Diskuse na téma Kočka nebo pes?

Jste pejskařka nebo kočkařka :) A nebo raději jen rybičky? A nebo snad nejradši vůbec nic? Kolik doma máte mazlíčků a jaké? Pochlubte se ostatním!

Laugher 21.01.2017

My nemáme žádného mazlíčka

Blanka 14.01.2017

Dobrý den chtěla bych se zeptat dcera má rok a půl letou kočku když jí chceme pohladit nebo si s ní hrajeme je agresivní a kouše poradíte mě prosím co máme dělat děkuji Blanka

My jsme dříve měli jen pejsky nejvíce jezevčíky.Ale když poslední pejsek umřel,už jsme nechtěli žádného mazlíčka.Nakonec jsme si pořídili koťátko,které bylo odstrkované,tak jsme ho vypiplali a tohle nám z toho vyrostlo.*5**5**5*

Jituš moravačkaaja-17 16.12.2016

Já zažila něco podobného měla jsem tři manžely všechny Romy.když zavřeli posledního.první dva umřeli,už jsem myslela,že budu sama a pak jsem v našem činžáku našla spát u sklepa bezdomovce,vzala jsem ho domů a doslova jsem si ho pomocí krabičáku vypiplala.Podívejte se na Masarykově nádraží co mi z něj vyrostlo.

moravačkaaja-17 Jituš 17.12.2016

No ono bezdomovec a kotě je dost velkej rozdíl nemyslíte

Jiří 11.12.2016

Mám rád všechna zvířátka, pejsky i kočičky,ale nejraději mám tu micinku,kterou má moje přítelkyně v kalhotkách.S tou si vydržím hrát třeba celé odpoledne.

Vanessa 21.11.2016

My jsme měli domácího mazlíčka Aronka psa jenže nám zemřel. Bydlíme na bytě, takže to bylo těžké se rozloučit, nemohli jsme si ho dát třeba na zahradu. Ale díky kerberos.name máme urnu.

Tereza Vanessa 22.11.2016

Chápu dobře, že kerberos zařizoval kremaci?

Vanessa Tereza 30.11.2016

Ano odvezli ho a zařídili žeh, my jsme byli u toho a vzali jsme si urnu :)

Tereza Vanessa 01.12.2016

Byli jste u toho jak se prováděla kremace? Rozloučili jste se nějak?

jan Vanessa 16.12.2016

Když mi zesnula žena zavolal jsem na Kerberos ,ale oni odmítli udělat levnou kremaci.Takže zase tak úžastní nejsou,musel jsem ji zakopat sám.

heenna 12.08.2015

taky mame psa i kocku, kazdy ma neco do sebe :))

raddre 29.05.2015

máme psa i kočku,ani o jednom nemůžu napsat v zdrobnělinách:-)na zahradě nám běhá chodský pes,ktarý miluje děti, takže se zdraví(k naší zlost) se všema co jdou kolem domu,znají ho všechny děti ze širokého okolí je častým cílem vycházek mateřinekXD, v bytě máme ragdolla Luise, který je nejraději na sedačce nalepený na mněXD,bez obou si to neumíme představit

gabcapatis 20.06.2014

Ahojte, já mám doma pejska, maluškou fenku pražského krysaříka :) je fakt skvělá a ještě nám moc nevyrostla, takže nemá ani 2 kila a ani mít víc nebude :) chci se poradit, znáte sedací vaky? Máme jeden doma a ona v něm pořád lehává, tak mě napadlo, jestli třeba nejsou i pelíčky pro psi, které jsou udělané vlastně stejně jako sedací vak, také s tou výplně, také měkoučké, ale chtělo by to trošku odolnější "obal", nevíte kde by se dal sehnat? Má teď normální pelíšek, ale vůbec v něm nelehá, tak mě napadlo tohle, jen nevím, kde to sehnat :) Děkuju za případné tipy :)

Ahojda, my si budeme pořizovat bígla :-) Děti jinou rasu odmítají. Máte s ním někdo zkušenosti?

Anicka AdrianaBride 27.11.2013

Ahoj,bígl to chce hodně zkušeností a hlavně pevné nervy a pevnou ruku, Hlavně hooodně pohybu.Jsou to rozený lovci takže musí mít pořádný výcvik aby vám nezvlčel,jsou šíleně tvrdohlavý,jestli to bude váš první pejsek tak doporučuji spíš zlatého retrívra nebo labradora.

Jája 27.07.2011

Jedině Kavalír king charles spaniel. Měli jsme už dva, každý měl jinou povahu, ale oba byli úžasní. Předtím jsme měli německého ovčáka a kočku - ta ale musela po půlroce z bytu pryč, šla žít na venkov k babičce.:-)

Tady posílám nějaké fotky naší 5 leté Anglické kokršpanělky Corrinky :-) ... je to miláček celé rodiny *1* .... Některé fotky tam jsou, když ještě byla 2 měsíční štěně *1* ..

Kavalírci jsou úžasní :-) ... Mám je moc ráda, nejen kvůli jejich atraktivnímu vzhledu a milému pohledu :-) , ale také pro jejich povahu a charakter :-) ... Já osobně kavalírka nemám, ale mám Anglickou kokršpanělku :-) 5 letou... Je to obrovský mazel a uličník :-) .. Je šíleně tvrdohlavá a někdy si dělá, co chce :-) , ale stejně to je miláček celé rodiny :-) .. Já mám taky ráda všechna zvířátka :-) až na pavouky *2* ty úplně šíleně nesnáším ... a ty drobné brouky :-D ... fuj

Výherní balíček posíleme Martintuskovi, který má skutečně originálního domácího mazlíčka - kapra :)

Lizzy 22.05.2011

Já miluju kočičky, má kočku Micinku. Původně jsem nechtěla vůbec žádné zvíře, ale dostala jsem ji jako dárek pod stromeček od kamarádky jako malé koťátko, a když na mě mrkla, tak to byla láska na první pohled, která trvá až doteď. Micinka je mazlivá, a hodná. Když je jí smutno, tak je schopná škrábat na dveře i v pět ráno, nebo zkouší skákat na kliku, což se jí nepovedlo,protože je to na ni vysoko. Jako budíček je bezvadná, pokud to není opravdu moc brzo.

Markéta 21.05.2011

No já jsem určitě pejsařka mám Kavalírka a je to náš miláček rodinej..Jen se občas rozčiluji nad chlupama ale co. Vyslechne pamazlí se , já se proběhnu a jsem ve formě...:-)Ale jinak mám ráda všwchny zvířátka.:-D

Melinda 20.05.2011

Tak jsem si říkala, že se ještě pochlubím a přidám fotečky mého pokladečku. Rexinka mi pozóvala jako správná modelka u růží a moc jí to sluší.

Silvia Urbanová 19.05.2011

Milujem zvieratá! Teda okrem pavúkov, chrobákov a hadov*1* Som schopná pohladiť každého psa, ktorého stretnem. Prihováram sa im, "rozprávam "sa s nimi a myslím, že najviac rozumiem psej duši, kedysi sme psa aj mali. Momentálne je našim novým obyvateľom kartúzsky kocúrik, ktorého sme si priniesli až z Moravy a to len preto, že moja 10 ročné dcéra odjakživa miluje mačky a tak sme jej urobili radosť. Teraz robí kocúr spoločnosť vlastne mne, lebo som s ním doma viac ako moja dcérka:-D Vychovávam ho / najradšej by behal po kuchynskej linke a dojedal po nás<3 /, ale inak sa u nás už udomácnil a milujeme ho. bez zvierat si neviem predstaviť život a som rada, že deti majú doma nášho šedého miláčika.:-D

Tak i já se pochlubím :-) Mým mazlíčkem jsou rybičky (KOI KAPŘI) , jsou ochočené tak, že jí z ruky a klidně se s nimi můžete koupat nebo si je pohladit.. a pak mám ještě jedno menší jezírko s karáskama... Přítelkyně je zas blázen do koček, ale ty musí kvůli mým mazlíkům oželet a užívat si je jen u rodičů, i když se jí to moc nelíbí, ale rybičky jsem měl dřív než ji :-) No tak se tu alespoň snažím pro ni vyhrát :-)))) Přikládám i fotky

Melinda 19.05.2011

Jsem pejskařka, tělem i duší. Kočičky mám taky ráda,ale s pejsky jsem vyrůstala od mala.Jako malá holčička jsem měla křížence, pak v 9 letech jsme si mamčou pořídili belgického ovčáka Rexinku, byl to takový náš domácí mazlíček a ¨miláček celé rodiny, taky pěkný rabiják.Rexinka byla hodně živá a ze začátku nám nadělala dost potíži.Ráda chodila po cizích zahradách, pravidelně přeskakovala malý plot,který odděluje zahradu a dvůr, původně byl ten plot jen obyčejný,pak jsme tam dali dřevěné laťky. Neměla moc ráda chlapy, a jeden můj kamarád to od ní pěkně schytal, Rexinka zrovna neměla svůj den, a asi se špatně vyspala, byl asi její vkus moc hlučný a kousla ho do zadku, byla u toho i moje matka, a místo aby chudáka Rosťu politovala, tak se mu začala nahlas smát, a málem se na tom dvoře sesula rovnou do trávy, super reakce na prokousnutou prdel, ale zas takové drama to nebylo.Zažila jsem s ní spoustu srandy, pak jsme si pořídili ještě jezevčíka Ťapika a dohromady tvořili nerozlučnou dvojici a nedali bez sebe ani ránu.Dokonce spolu i několikrát utekli, když jeden nešťastník špatně zavřel vrata do našeho průjezdu, stihla jsem na to příjít včas, a snažila jsem se je dohonit, Rexinka ze mě měla očividně prdel a Vánoce, a utíkala o to víc, honila jsem je až ke státní hranici s Polskem, načež Rexina vběhla až k celní budce, a celníci ji museli nahánět zpátky. Pak se mi ji podařilo zahnat kousek od silnice. Ale tím to neskončilo,Ťapika mi vzala jedna slečna na vodítku, jenomže on na něm tak skákal, že se jí utrhl i sním, samozřejmě nezapomněl dělat šíleený vyrvál a štěkal na celé kolo, venku teplu, kousek je park,tam plno lidí, také známých z okolí, věřím, že se jich spousta dobře bavilo, komedie hadra, cirkusu kolem psů. Nakonec jsem Rexu chytla za obojek a Ťapik se k nám přídal a klusal vedle nás. Větší trapas s mými psy jsem snad už nezažila,kromě toho, když Ťapik otravoval naši sousedku a každý den čekal na piškoty.Sousedka byla tak hloupá, že si myslela, že Ťapik má hlad a jeden mu dala piškoty, a druhý den tam byl zas a ve stejnou hodinu?No nemám to já chytré pejsky??Nejhorší čoromoro ale dělali, když sousedé klepali koberce nebo nedejbože sekali trávu.Sousedovic Míša a Dajka přes plot štěkali taky, a psi se tam na dvorku ve čtyřku hádali, ¨nemusím zdůrazňovat,jak milé to bylo našim sousedům. Na druhou stranu byla Rexinka perfektní hlídač, jednou chtěl sousedce zloděj ukrást králíky, ale Rexina dělala takový bugr, že utekl, ona se podhrabala pod plotem, protožee tam byly díry a běžela za ním, králíka upustil.Druhý den ho naše sousedka našla schouleného pod králíkárnou.Sousedka měla velkou radost, že se jí nic neztratilo. Mám na ni tolik vzpomínek, že se vždycky směju. Jednou jsem si zapomněla klíče od dveří, a tak dlouho jsem na ni volala,až skočila na kliku a podařilo se jít ty dveře otevřít. Jsou to klasické dveře s kuličkou. Taky jsem jí brávala na procházky, byl to fajný pejsek, takový můj mazlíček. Dost mi chybí, protože mi před půl rokem umřela na stáří. Teď už je asi v psí nebíčku,pokud existuje a plným právem si užívá klidu.

martina kunkelová 19.05.2011

ani ani deti by chceli všetko ale len prvých pár dní potom kolotoč starostlivosti ostane na rodičoch preto odporúčam začať najprv s rybičkami nech sa deti naučia starostlivosti :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

24 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat