Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Co brát během těhotenství za doplňky ?

Tyna31 07. 10. 2019

Ahoj, chtěla bych se zeptat ohledně doplňků, co se dá brát v těhotenství. Dívala jsem se, že se jich prodává hodně, ale ráda bych brala takový, který obsahuje nejvíce vitamínů, které jsou v těhotenství potřeba, takže budu ráda za doporučení.

Neregistrovaná/ý - Tamara

31. 1. 2020

Tyna31 | 19. 1. 2020
Už jsem dostala doporučení, chtěla jsem zkusit něco jiného než u prvního těhotenství, kdy jsem brala železo a měla jsem po něm docela dost velké problémy se střevama.

Taky mám strach tady z toho problému, protože už i tak chodím špatně na velkou a do toho tady tohle, tak to nevím :/

Tyna31

19. 1. 2020

Neregistrovaná/ý - Lea | 5. 12. 2019
Jéé,, no je jich Týno hodně .. není lepší se poradit s gynekologem ?

Už jsem dostala doporučení, chtěla jsem zkusit něco jiného než u prvního těhotenství, kdy jsem brala železo a měla jsem po něm docela dost velké problémy se střevama.

Neregistrovaná/ý - Lea

5. 12. 2019

Jéé,, no je jich Týno hodně .. není lepší se poradit s gynekologem ?

TESTOVÁNÍ: Špaldový celozrnný chleba od Penamu

Filé s mandarinkami

Filé s mandarinkami

9 hlasů
35min 306 kJ 155 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Filé s pomerančem

8 hlasů
45min 353kJ 110 Kč

rybí filé s pomerančovou omáčkou

Plněné kapustové listy

15 hlasů
1h a 35min 695kJ 145 Kč

Kapustové list plněné mletým vepřovým masem a sýrem s ...

Poradny

Stihnu nastoupit na mateřskou v ochranné lhůtě?

Dobrý den,jestliže jste otěhotněla v předchozím zaměstnání, uběhlo do doby nástupu do dalšího zam... Více

Po konci zaměstnání jsem opět pracovala, dostanu PPM?

Dobrý den,situaci, na kterou se ptáte, upravuje § 15 odst. 2 zákona o nemocenském pojištění. Ten ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Volný čas věnujete především rodině. Uvědomujete si, že jste ji v poslední době poněkud zanedbávali, a rozhodnete se to napravit. Užijete si tak příjemný týden v pohodové atmosféře. Hádky se vám vyhnou obloukem a blízcí budou naprosto spokojen&iacut...

Více