Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Co brát během těhotenství za doplňky ?

Tyna31 07. 10. 2019

Ahoj, chtěla bych se zeptat ohledně doplňků, co se dá brát v těhotenství. Dívala jsem se, že se jich prodává hodně, ale ráda bych brala takový, který obsahuje nejvíce vitamínů, které jsou v těhotenství potřeba, takže budu ráda za doporučení.

Neregistrovaná/ý - Tamara

31.01.2020

Tyna31 | 19.01.2020
Už jsem dostala doporučení, chtěla jsem zkusit něco jiného než u prvního těhotenství, kdy jsem brala železo a měla jsem po něm docela dost velké problémy se střevama.

Taky mám strach tady z toho problému, protože už i tak chodím špatně na velkou a do toho tady tohle, tak to nevím :/

Tyna31

19.01.2020

Neregistrovaná/ý - Lea | 05.12.2019
Jéé,, no je jich Týno hodně .. není lepší se poradit s gynekologem ?

Už jsem dostala doporučení, chtěla jsem zkusit něco jiného než u prvního těhotenství, kdy jsem brala železo a měla jsem po něm docela dost velké problémy se střevama.

Neregistrovaná/ý - Lea

05.12.2019

Jéé,, no je jich Týno hodně .. není lepší se poradit s gynekologem ?

Tipy pro hladkou pokožku

Hovězí polévka se špenátem

Hovězí polévka se špenátem

2 hlasy
4h a 20min 158 kJ 170 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Penne s brokolicí

1 hlas
1h a 5min 814kJ 140 Kč

Těstoviny se smetanovou omáčkou, brokolicí a šalvěji. Do ...

Mleté maso se slaninou

0 hlasů
1h a 25min 799kJ 220 Kč

Mleté maso ve slaninové omáčce s pórkem.

Poradny

Má trvalý pobyt vliv na daňovou slevu na dítě?

Dobrý den,výše peněžité pomoci v mateřství (PPM neboli mateřské) činí 70% redukovaného denního vy... Více

Mám nárok na přídavky na děti za práci ve Skotsku?

Dobrý den, paní Glížová, z Vašeho dotazu bohužel nevyplývá, co konrkétně Vás zajímá. Pokud si chc... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Obrníte se proti neúspěchu a budete raději počítat s tím nejhorším. V koutku duše ale pořád doufáte, že by vaše sny a touhy mohly vyjít. Pokud tomu budete věřit i nadále a přistupovat ke svým snahám pozitivně a s nadhledem, žádná skeps...

Více