Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Těhotenství, porod, porodnice

Těhotenství, porod, porodnice. Co se děje s tělem v těhotenství, jak se vyvíjí dítě, radosti a strasti těhotenství. Rodit doma, nebo v porodnici a jak si vybrat tu správnou, jaký typ porodu zvolit, strach z porodu.

Celkem 18 diskusních témat seřadit dle:
27 příspěvků Cvičení pro budoucí mamky holky za jak dlouho jste otěhotněly. S manželem se už Dva roky snažíme a pořád nic :( jsem zoufalá....
Marianna 01.12.2018
11 příspěvků Těhotníček Za zkousku to stoji, ale znam hodne pripadu, kdy je vazne brali a pomohlo to.
eliska 24.07.2019
6 příspěvků Značka Elasti-q - máte někdo zkušenosti? ten krem znám a je opravdu moc dobrý. Sama sjem ho použivala. Když sjem byla těhotná a měla narozeni...
Bianca 02.10.2018
3 příspěvky prenatální testy Pro mě je to také novinka, díky za ni, Magdo, určitě stojí za zvážení!
Nora 24.02.2015
116 příspěvků První rady Bylo to naprosto vpohodě. Sada na odebrání vzorku mi přišla domů i s návodem. Vzorky jsem hned po od...
Miris 03.11.2019
7 příspěvků Teploměr pro miminko bereš nejaké vitaminy v těhotenství a plánuješ je brát i v šestinedělí?
Sandra 11.08.2018
49 příspěvků Těhotenství a únava Ano, samozrejmejsem to konzultovala s gynekologem, aby i vedel a hlavne mi v tom hodne poradil co je...
Alice 25.09.2019
19 příspěvků Mastitida Zitenax? Nikdy jsem o něm neslyšela
Jasmina 24.10.2018
29 příspěvků Darování vajíček Ahojky holky, je tu některá, co byla darovat vajíčka? Jak se vůbec na darování tváříte? A je tu někt...
Jenny 29.11.2019
16 příspěvků Dárek pro těhotnou kamarádku Já jsem kupovala mexickou bolu https://www.tehotenskarolnicka.cz/ a udělala radost.
Bětka 16.09.2019
43 příspěvků Porod Kupujeme, jsou to výborný první sušenky. Do kočárku i na doma perfektní.
Alka včera 23:00
23 příspěvků Vitamíny v těhu Jsou ty jejich doplňky kvalitní?
Zita 07.12.2019
6 příspěvků Jak vyvolat porod Před porodem, jsem si zašla do lékárny, kde jsem si za 4 tisíce korun objednala pumpičku s analgetik...
Pavla 08.04.2019
10 příspěvků Císařský řez Dobře děkuji ještě to prokonzultuji se svou doktorkou :-)
Zdena 24.05.2019
16 příspěvků Vitamíny Používáte nějaké doplňky na rýmu?
Mila 02.12.2019
1 příspěvek Co brát během těhotenství za doplňky ? Jéé,, no je jich Týno hodně .. není lepší se poradit s gynekologem ?
Lea 05.12.2019
2 příspěvky Mléko v těhotenství Díky, objednala jsem si od každé příchutě jeden a sleva je výrazná, takže super :)
Ditka25 22.10.2019
3 příspěvky Vitamíny v těhotenství To jste začaly brát na doporučení nebo kvůli čemu ?
Jana 05.12.2019
Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4.

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více

Registrovat