Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Těhotenství, porod, porodnice

Těhotenství, porod, porodnice. Co se děje s tělem v těhotenství, jak se vyvíjí dítě, radosti a strasti těhotenství. Rodit doma, nebo v porodnici a jak si vybrat tu správnou, jaký typ porodu zvolit, strach z porodu.

Celkem 13 diskusních témat seřadit dle:
27 příspěvků Cvičení pro budoucí mamky holky za jak dlouho jste otěhotněly. S manželem se už Dva roky snažíme a pořád nic :( jsem zoufalá....
Marianna 01.12.2018
9 příspěvků Těhotníček bere ho opravdu hodně žen. DOkonce i ty, co miminko se svým partnerem teprve plánuji.
Bianca 02.10.2018
6 příspěvků Značka Elasti-q - máte někdo zkušenosti? ten krem znám a je opravdu moc dobrý. Sama sjem ho použivala. Když sjem byla těhotná a měla narozeni...
Bianca 02.10.2018
3 příspěvky prenatální testy Pro mě je to také novinka, díky za ni, Magdo, určitě stojí za zvážení!
Nora 24.02.2015
36 příspěvků První rady Já většinou dám jen na vlastní zkušenost a zatím se mi nejvíce osvědčil Recreatin, který užívám a po...
Nicoleta dnes 10:02
7 příspěvků Teploměr pro miminko bereš nejaké vitaminy v těhotenství a plánuješ je brát i v šestinedělí?
Sandra 11.08.2018
47 příspěvků Těhotenství a únava Ptala jsem se na to a dá se to zařídit už i u nás stačí, když si zajdete do lékárny, kde zaplatíte 4...
Marie 14.11.2018
19 příspěvků Mastitida Zitenax? Nikdy jsem o něm neslyšela
Jasmina 24.10.2018
19 příspěvků Darování vajíček ve Zlíně jsem byla darovat celkem 5x a je to tam opravdu moc dobrý. Vysoká uroveň, anonymita a skvěl...
Nicola včera 13:50
9 příspěvků Dárek pro těhotnou kamarádku nebo ji zkus koupit nějaké věci pro miminko, třeba krém na zadeček, bryndáček a takové drobnosti, ur...
Jasmina 24.10.2018
16 příspěvků Porod zkus se ohledně toho informovat v lékarně, tam ti poradí. Zvažuješ, že si ji objednáš?
Sia 29.11.2018
4 příspěvky Vitamíny v těhu Vitaminy se jmenují Femibion :-). Je hodně doporučovaný
Nikola 30.10.2018
1 příspěvek Jak vyvolat porod nevím, těžko říct. Když mimi nechce ven, tak to jde opravdu těžko. Jedině vyvolávačkou a ani tam nem...
Sia 29.11.2018
Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4.

Nevíte, kam dřív skočit, a je na vás vyvíjen stále větší tlak. Pomůže vám papír, pero a utříděné myšlenky. Sepíšete si do detailu i ty nejmenší úkoly a sestavíte harmonogram jejich plnění. Vám pak půjde v&sc...

Více

Registrovat