Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Těhotenství, porod, porodnice

Těhotenství, porod, porodnice. Co se děje s tělem v těhotenství, jak se vyvíjí dítě, radosti a strasti těhotenství. Rodit doma, nebo v porodnici a jak si vybrat tu správnou, jaký typ porodu zvolit, strach z porodu.

Celkem 11 diskusních témat seřadit dle:
20 příspěvků Cvičení pro budoucí mamky civčení určitě, proč ne. Těhotenství není nemoc. POkud se maminka citi dobře, muže cvičit. Jen pozor...
Bianca 02.10.2018
9 příspěvků Těhotníček bere ho opravdu hodně žen. DOkonce i ty, co miminko se svým partnerem teprve plánuji.
Bianca 02.10.2018
6 příspěvků Značka Elasti-q - máte někdo zkušenosti? ten krem znám a je opravdu moc dobrý. Sama sjem ho použivala. Když sjem byla těhotná a měla narozeni...
Bianca 02.10.2018
3 příspěvky prenatální testy Pro mě je to také novinka, díky za ni, Magdo, určitě stojí za zvážení!
Nora 24.02.2015
27 příspěvků První rady co to je? Tady jsem to nikde neviděla, neslyšela,prosím o bližší info
Ivana 15.10.2018
7 příspěvků Teploměr pro miminko bereš nejaké vitaminy v těhotenství a plánuješ je brát i v šestinedělí?
Sandra 11.08.2018
39 příspěvků Těhotenství a únava Klárko, slyšela jsem o nějaké pumpě která ti vstřikuje postupně analgetika kanylou zavedenou do rány...
Žaneta 15.10.2018
18 příspěvků Mastitida holky, maminky, je něco čím se dá po porodu císařem nějak pomoct abýt tak rychleji fit? Je vůbec něc...
Ivana 15.10.2018
8 příspěvků Darování vajíček co jsem četla, tak se nemuže chodit darovat každý měsíc, mrkni sem https://www.ivf-zlin.cz/24773-inf...
Iveta 03.09.2018
8 příspěvků Dárek pro těhotnou kamarádku doporučuji Femibion http://www.femibion.cz/produkty/ mají v sobě všechno co těhotná maminka a mimink...
Valerie 19.09.2018
5 příspěvků Porod maminky, čeká mě porod císařem. je něco čím si po porodu nějak pomoct a být tak rychleji ve formě a ...
Ivana 15.10.2018
Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4.

Budete si dělat zálusk na jistou osobu, která je o dost mladší než vy. I když byste rádi vyzkoušeli, jaké by to s dotyčným bylo, nakonec nejspíše poslechnete hlas rozumu a racionality. Uvědomujete si totiž, že vztah by nikdy neměl velkou perspektivu.

Více

Registrovat