Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Těhotenství, porod, porodnice

Těhotenství, porod, porodnice. Co se děje s tělem v těhotenství, jak se vyvíjí dítě, radosti a strasti těhotenství. Rodit doma, nebo v porodnici a jak si vybrat tu správnou, jaký typ porodu zvolit, strach z porodu.

Celkem 10 diskusních témat seřadit dle:
18 příspěvků Cvičení pro budoucí mamky máte některá zkušenosti s tímto produktem a uživaním v době plánování miminka?
Tamara 08.07.2018
7 příspěvků Těhotníček podle mne to nestačí. Zkus brát třeba Femibion, obsahuje všechno co maminka a nenarozené miminko pot...
Pavla 11.08.2018
5 příspěvků Značka Elasti-q - máte někdo zkušenosti? ano, natírala jsem si s ním bříško, měla jsem to bez strií a jsem za to ráda. Takže tenhle krém a k ...
Renata 08.07.2018
3 příspěvky prenatální testy Pro mě je to také novinka, díky za ni, Magdo, určitě stojí za zvážení!
Nora 24.02.2015
25 příspěvků První rady Dobrý den mam 1 rok starého chlapečka a v noci se mi kazdy 2 hodiny pořád budi stale kojim co mam de...
Lenka Svítková 21.09.2017
7 příspěvků Teploměr pro miminko bereš nejaké vitaminy v těhotenství a plánuješ je brát i v šestinedělí?
Sandra 11.08.2018
32 příspěvků Těhotenství a únava bereš nějaké vitamíny, nebo nic? Rýma je běžná nemoc,nachlazení, není to nic zvláštního.
Helena 11.08.2018
17 příspěvků Mastitida v které lékarně se dá koupit? dnes jsem to zkoušela v jedné nejmenované a neměli ho.
Renata 04.06.2018
4 příspěvky Darování vajíček hodně žen bere v době plánování miminka a po dobu těhotenství vitamíny, doplnky stravy. Bere je i p...
Sandra 11.08.2018
2 příspěvky Dárek pro těhotnou kamarádku Ahojky, ano vitamíny jsou dobrý dárek. Třeba já brala Femibion a kamarádce jsem ho taky koupila jako...
Kitinka včera 8:49
Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4.

Na kolegu v práci se budete moci beze zbytku spolehnout. Uleví se vám, neboť si velmi dobře uvědomujete, že vzájemná důvěra je v pracovním kolektivu takřka nezbytná. Spolupracovníci vás naštěstí přesvědčí o tom, že by vás nikdy v ničem nezklamali.

Více

Registrovat