Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Těhotenství, porod, porodnice

Těhotenství, porod, porodnice. Co se děje s tělem v těhotenství, jak se vyvíjí dítě, radosti a strasti těhotenství. Rodit doma, nebo v porodnici a jak si vybrat tu správnou, jaký typ porodu zvolit, strach z porodu.

Celkem 9 diskusních témat seřadit dle:
16 příspěvků Cvičení pro budoucí mamky taky sjem těhotná, miminko se má narodit v lednu a zatím beru jenom listovku. Co tady čtu tak se dop...
Vlasta 18.06.2018
5 příspěvků Těhotníček holky, berete v období těhotenství nějaké vitaminy? Zatím beru jenom kyselinu listovu. Asi to nestač...
Vlasta 18.06.2018
4 příspěvky Značka Elasti-q - máte někdo zkušenosti? Ahoj holky, já jsem na strie používala olejíček od Pure Fiji, poradila mi ho kamarádka. Musím říci, ...
Janea 28.02.2014
3 příspěvky prenatální testy Pro mě je to také novinka, díky za ni, Magdo, určitě stojí za zvážení!
Nora 24.02.2015
25 příspěvků První rady Dobrý den mam 1 rok starého chlapečka a v noci se mi kazdy 2 hodiny pořád budi stale kojim co mam de...
Lenka Svítková 21.09.2017
6 příspěvků Teploměr pro miminko Zkoušeli jsme porovnávat s rychloběžkou a vycházel přesně. Zkoušeli jsme měřit i různé věci jako vod...
KAMILA 30.12.2015
26 příspěvků Těhotenství a únava unava a ryma byla v mém těhotenství permanentní stav. Ale stojí to za to :)
Rebeka včera 23:12
17 příspěvků Mastitida v které lékarně se dá koupit? dnes jsem to zkoušela v jedné nejmenované a neměli ho.
Renata 04.06.2018
0 příspěvků Darování vajíček
Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4.

Vzbudíte touhu u osob opačného pohlaví. Tento týden také oplýváte šarmem, jaký se jen tak nevidí! Soustřeďte se především na své priority a neplýtvejte energií na ty, kteří za to nestojí. Nezadaní, mějte oči na stopk&aacu...

Více

Registrovat