Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Těhotenství, porod, porodnice

Těhotenství, porod, porodnice. Co se děje s tělem v těhotenství, jak se vyvíjí dítě, radosti a strasti těhotenství. Rodit doma, nebo v porodnici a jak si vybrat tu správnou, jaký typ porodu zvolit, strach z porodu.

Celkem 8 diskusních témat seřadit dle:
14 příspěvků Cvičení pro budoucí mamky aha diky moc uz jsme objednala a radsi to jeste zavolam doktroce. :)
aja 13.01.2016
4 příspěvky Těhotníček zatím se chystáme na focení bříška, ale určitě bych pak chtěla i čertvě narozené miminko vyfotit. Za...
POLINA 23.03.2015
4 příspěvky Značka Elasti-q - máte někdo zkušenosti? Ahoj holky, já jsem na strie používala olejíček od Pure Fiji, poradila mi ho kamarádka. Musím říci, ...
Janea 28.02.2014
3 příspěvky prenatální testy Pro mě je to také novinka, díky za ni, Magdo, určitě stojí za zvážení!
Nora 24.02.2015
25 příspěvků První rady Dobrý den mam 1 rok starého chlapečka a v noci se mi kazdy 2 hodiny pořád budi stale kojim co mam de...
Lenka Svítková 21.09.2017
6 příspěvků Teploměr pro miminko Zkoušeli jsme porovnávat s rychloběžkou a vycházel přesně. Zkoušeli jsme měřit i různé věci jako vod...
KAMILA 30.12.2015
22 příspěvků Těhotenství a únava ahoj Dendo kupuji si ho v lékárně a je více druhů podívej se na stránky femibion.cz a tam se dočteš ...
adela 20.12.2017
14 příspěvků Mastitida taky jsem nejčastěji slyšela o FH. ono těch doplňků stravy není, když chceš něco bez chemie... http...
Dana 11.04.2016
Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4.

Od přítele získáte kontakt na přitažlivou osobu. Přesto se neradujte předčasně. Pokud se nebudete snažit a neujasníte si, co od života vlastně chcete, jen těžko dosáhnete spokojenosti. Soustřeďte se na své priority a jděte za svým snem. Splní se.

Více

Registrovat