Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma prenatální testy

Slunečnice 27. 11. 2014

Zdravím, prosím vás, poradíte mi někdo, jaký prenatální test je nejlepší a hlavně nejspolehlivější? Vím, že hodně spolehlivé jsou ty invazivní, ale taky tam je riziko potratu. S jakými máte zkušenosti vy? Co byste doporučily? Děkuji za odpovědi

Neregistrovaná/ý - Nora

24.02.2015

Pro mě je to také novinka, díky za ni, Magdo, určitě stojí za zvážení!

Neregistrovaná/ý - Slunečnice

24.12.2014

Neregistrovaná/ý - Magda | 28.11.2014
Ahoj, já bych doporučila test PrenatalSafe, doporučila mi ho kamarádka, jinak bych se o něm asi ani nedozvěděla a byla jsem moc ráda. Dělá se už od desátého týdne, je velmi spolehlivý a výsledky víš za pár dní, což jsou nejdůležitější věci, aby se případně dalo ještě něco dělat, zjistit, že něco není v pořádku, ve po třináctém týdnu není moc dobré :(

Díky moc, to jsou dobré zprávy, že se dělá tak brzy, nevěděla jsem o něm.

Neregistrovaná/ý - Magda

28.11.2014

Ahoj, já bych doporučila test PrenatalSafe, doporučila mi ho kamarádka, jinak bych se o něm asi ani nedozvěděla a byla jsem moc ráda. Dělá se už od desátého týdne, je velmi spolehlivý a výsledky víš za pár dní, což jsou nejdůležitější věci, aby se případně dalo ještě něco dělat, zjistit, že něco není v pořádku, ve po třináctém týdnu není moc dobré :(

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Hovězí svíčková s rýží

Hovězí svíčková s rýží

9 hlasů
40min 522 kJ 175 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Fenyklový salát s česnekovým dresinkem

6 hlasů
30min 760kJ 140 Kč

Zeleninový salát, který zasytí.

Losos s pomerančovou šťávou

15 hlasů
45min 650kJ 180 Kč

Porce lososa marinované v pomerančové šťávě s citrónov...

Poradny

Ovlivní nemocenská výši peněžité pomoci v mateřství?

Dobrý den,na mateřskou dovolenou nastuujete v období od počátku 8. do počátku 6. týdne před stano... Více

Jak posuzuje ÚP při žádosti o dávky příjmy na účtu?

Dobrý den,při žádosti o dávky pomoci v hmotné nouzi je zapotřebí doložit prohlášení o celkových m... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více