Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Jak vyvolat porod

Pavlina40 06. 11. 2018

Dobrý den, jsem už pár dní po termínu a vypadá to, že miminku se stále nechce ven. Chtěla jsem se zeptat, co vám pomohlo urychlit porod? Funguje vůbec něco? Na http://kyblikov.cz/media/zpusoby-jak-si-prirozene-vyvolat-porod/ jsem se dočetla, že mezi babské rady patří v první řadě sex, ale i masáž bradavek, pití maliníkového čaje a aktivní pohyb ve formě procházek. Také jsem někde četla i o teplých sprchách. Víte o něčem dalším? Jsem už zoufalá a jsem ochotná vyzkoušet úplně vše :D

Neregistrovaná/ý - Pavla

8. 4. 2019

Neregistrovaná/ý - Ivana | 5. 4. 2019
Kde jste si tu pumpičku objednala? a na jak dlouho ta pumpička je? a opravdu vás nic nebolelo?

Před porodem, jsem si zašla do lékárny, kde jsem si za 4 tisíce korun objednala pumpičku s analgetikem, která mi před katetr vedla analgetikum přímo do rány.

Neregistrovaná/ý - Verča

7. 4. 2019

Holky, po porodu jak jste vyřešili bolest stačili jen přášky? Nebo ste použili něco co vám pomohlo od bolesti?

Neregistrovaná/ý - Ivana

5. 4. 2019

Neregistrovaná/ý - Pavla | 3. 4. 2019
Já jsem byla také na porodu císařským řezem, místo analgetik jsem si ale objednala před porodem pumpičku, která mi to analgetikum pumpovala přímo do rány.

Kde jste si tu pumpičku objednala? a na jak dlouho ta pumpička je? a opravdu vás nic nebolelo?

Neregistrovaná/ý - Pavla

3. 4. 2019

Neregistrovaná/ý - Ivana | 1. 4. 2019
Holky budu muset brát po porodu císařským řezem analgetika? nebo se to dá po tom zvládnout i bez nich?

Já jsem byla také na porodu císařským řezem, místo analgetik jsem si ale objednala před porodem pumpičku, která mi to analgetikum pumpovala přímo do rány.

Neregistrovaná/ý - Ivana

1. 4. 2019

Holky budu muset brát po porodu císařským řezem analgetika? nebo se to dá po tom zvládnout i bez nich?

Neregistrovaná/ý - Sia

29. 11. 2018

nevím, těžko říct. Když mimi nechce ven, tak to jde opravdu těžko. Jedině vyvolávačkou a ani tam nemáš jistotu, že to bude přirozeně. Klidně to muže být i cisař

DEN S TESTOVÁNÍM: Přijďte s námi vařit a poznejte novinku...

Salát z čínského zelí

Salát z čínského zelí

14 hlasů
20min 516 kJ 75 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Bramborový krém s cibulí

13 hlasů
50min 252kJ 80 Kč

bramborová polévka s cibulí a sýrem

Filety z kapra na grilu

15 hlasů
40min 581kJ 110 Kč

Kapr s tymiánem a petrželkou.

Poradny

Musí mi po RD držet v práci stejné místo?

Dobrý den, Marcelo,k odpovědím na Vaše otázky: 1. Zamětnavatel Vám po návratu z rodičovské dovole... Více

Mohu začít podnikat během mateřské dovolené?

Dobrý den,pokud chcete s podnikáním teprve začít, můžete klidně začít podnikat už během mateřské ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Berany čeká takový poklidný letní týden. Ne že by na vás hvězdy nechystaly nějaký ten stres (především se to týká práce – občas rádi necháváte věci na poslední chvíli, ovšem tím ubližujete nejen sami sobě, al...

Více