Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Jak vyvolat porod

Pavlina40 06. 11. 2018

Dobrý den, jsem už pár dní po termínu a vypadá to, že miminku se stále nechce ven. Chtěla jsem se zeptat, co vám pomohlo urychlit porod? Funguje vůbec něco? Na http://kyblikov.cz/media/zpusoby-jak-si-prirozene-vyvolat-porod/ jsem se dočetla, že mezi babské rady patří v první řadě sex, ale i masáž bradavek, pití maliníkového čaje a aktivní pohyb ve formě procházek. Také jsem někde četla i o teplých sprchách. Víte o něčem dalším? Jsem už zoufalá a jsem ochotná vyzkoušet úplně vše :D

Neregistrovaná/ý - Pavla

08.04.2019

Neregistrovaná/ý - Ivana | 05.04.2019
Kde jste si tu pumpičku objednala? a na jak dlouho ta pumpička je? a opravdu vás nic nebolelo?

Před porodem, jsem si zašla do lékárny, kde jsem si za 4 tisíce korun objednala pumpičku s analgetikem, která mi před katetr vedla analgetikum přímo do rány.

Neregistrovaná/ý - Verča

07.04.2019

Holky, po porodu jak jste vyřešili bolest stačili jen přášky? Nebo ste použili něco co vám pomohlo od bolesti?

Neregistrovaná/ý - Ivana

05.04.2019

Neregistrovaná/ý - Pavla | 03.04.2019
Já jsem byla také na porodu císařským řezem, místo analgetik jsem si ale objednala před porodem pumpičku, která mi to analgetikum pumpovala přímo do rány.

Kde jste si tu pumpičku objednala? a na jak dlouho ta pumpička je? a opravdu vás nic nebolelo?

Neregistrovaná/ý - Pavla

03.04.2019

Neregistrovaná/ý - Ivana | 01.04.2019
Holky budu muset brát po porodu císařským řezem analgetika? nebo se to dá po tom zvládnout i bez nich?

Já jsem byla také na porodu císařským řezem, místo analgetik jsem si ale objednala před porodem pumpičku, která mi to analgetikum pumpovala přímo do rány.

Neregistrovaná/ý - Ivana

01.04.2019

Holky budu muset brát po porodu císařským řezem analgetika? nebo se to dá po tom zvládnout i bez nich?

Neregistrovaná/ý - Sia

29.11.2018

nevím, těžko říct. Když mimi nechce ven, tak to jde opravdu těžko. Jedině vyvolávačkou a ani tam nemáš jistotu, že to bude přirozeně. Klidně to muže být i cisař

Proč královna zakázala Meghan šperky, které nosila prince...

Losos na zeleném salátě

Losos na zeleném salátě

7 hlasů
50min 904 kJ 300 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kuřecí guláš

17 hlasů
1h a 5min 281kJ 170 Kč

Ostřejší guláš z kuřecího masa s rajčaty.

Brambory zapečené s mrkví a pórkem

5 hlasů
2h a 0min 467kJ 135 Kč

Recept na výborné brambory zapečené s mrkví, pórkem, ž...

Poradny

Jak vyplnit příjmy do žádosti o příspěvek na bydlení?

Dobrý den, na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu nebo dom... Více

Může být dcera v DPN stále OSVČ s vedlejší činností?

Dobrý den,pokud Vaše dcera pobírá nemocenské z důvodu těhotenství a porodu a tato dávka jí náleží... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Do velikonočního týdne si ještě ponesete nějakou tu únavu z týdne právě skončeného. V žádném případě ji ale neignorujte, naslouchejte více svému tělu a ve volných chvílích mu dopřejte alespoň nějaký odpočinek. Ne že byste k němu měli b...

Více