Diskuse na téma Jak vyvolat porod

Dobrý den, jsem už pár dní po termínu a vypadá to, že miminku se stále nechce ven. Chtěla jsem se zeptat, co vám pomohlo urychlit porod? Funguje vůbec něco? Na http://kyblikov.cz/media/zpusoby-jak-si-prirozene-vyvolat-porod/ jsem se dočetla, že mezi babské rady patří v první řadě sex, ale i masáž bradavek, pití maliníkového čaje a aktivní pohyb ve formě procházek. Také jsem někde četla i o teplých sprchách. Víte o něčem dalším? Jsem už zoufalá a jsem ochotná vyzkoušet úplně vše :D

Verča 07.04.2019

Holky, po porodu jak jste vyřešili bolest stačili jen přášky? Nebo ste použili něco co vám pomohlo od bolesti?

Ivana 01.04.2019

Holky budu muset brát po porodu císařským řezem analgetika? nebo se to dá po tom zvládnout i bez nich?

Pavla Ivana 03.04.2019

Já jsem byla také na porodu císařským řezem, místo analgetik jsem si ale objednala před porodem pumpičku, která mi to analgetikum pumpovala přímo do rány.

Ivana Pavla 05.04.2019

Kde jste si tu pumpičku objednala? a na jak dlouho ta pumpička je? a opravdu vás nic nebolelo?

Pavla Ivana 08.04.2019

Před porodem, jsem si zašla do lékárny, kde jsem si za 4 tisíce korun objednala pumpičku s analgetikem, která mi před katetr vedla analgetikum přímo do rány.

Sia 29.11.2018

nevím, těžko říct. Když mimi nechce ven, tak to jde opravdu těžko. Jedině vyvolávačkou a ani tam nemáš jistotu, že to bude přirozeně. Klidně to muže být i cisař


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat