Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Vitamíny v těhu

Hana0022 23. 10. 2018

Ahojky. Jaké vitamíny jste braly v těhotenství?

Neregistrovaná/ý - Naďa

05.04.2020

Neregistrovaná/ý - Andy | 05.04.2020
Tady ty problémy znám a není to nic přijemného, po porodu, když jsem brala železo sem měla to stejné ale to v té době tady ten captafer o kterém tu píšete ještě nebyl

To je nějaká novinka nebo jak dlouho je vůbec na trhu k dostání ?

Neregistrovaná/ý - Andy

05.04.2020

Tady ty problémy znám a není to nic přijemného, po porodu, když jsem brala železo sem měla to stejné ale to v té době tady ten captafer o kterém tu píšete ještě nebyl

Neregistrovaná/ý - Síma

25.02.2020

Tyna31 | 20.02.2020
Jasně, captafer se dá brát i když budeš kojit a ty potíže způsobuje právě klasický železitý doplněk no, taky s ním mám špatné zkušenosti, ale to nás bude určitě víc.

Jestli se vám do toho můžu nacpat, tak železo za mě ne i přes to, že vám ho doporučí doktor. Taky jsem po něm měla šílenou zácpu, břicho mě bolelo, nic příjemného. Takže jak píše Týna, tak lepší je sáhnout po doplňku, který pomáhá železo z potravin vstřebávat, tady je třeba seznam potravin, které jsou železité www.captafer.cz/potraviny-bohate-na-zelezo

Tyna31

20.02.2020

Neregistrovaná/ý - Jana | 30.01.2020
Takže se dá brát i když budu kojit ? Sestra brala železo a říkala mi, že to bylo peklo jít normálně na toaletu co se týče velké potřeby.

Jasně, captafer se dá brát i když budeš kojit a ty potíže způsobuje právě klasický železitý doplněk no, taky s ním mám špatné zkušenosti, ale to nás bude určitě víc.

Neregistrovaná/ý - Jana

30.01.2020

Tyna31 | 09.01.2020
Já jsem na doporučení gynekologa brala captafer kvůli železu a nemusela jsem brát už ani zvlášť kyselinu listovou, protože ji taky obsahuje.

Takže se dá brát i když budu kojit ? Sestra brala železo a říkala mi, že to bylo peklo jít normálně na toaletu co se týče velké potřeby.

Tyna31

09.01.2020

Já jsem na doporučení gynekologa brala captafer kvůli železu a nemusela jsem brát už ani zvlášť kyselinu listovou, protože ji taky obsahuje.

Neregistrovaná/ý - Laura

17.12.2019

Holky, já byla těhotná přes zimu a brala jsem k jiným vitamínům i kozí kolostrum. Měla jsem obavy z chřipky a teplot tak jsem chtěla posílit imunitu co to jde.

Neregistrovaná/ý - Zita

07.12.2019

Neregistrovaná/ý - Olga | 05.12.2019
S tímto ehsopem mám taky výbornou zkušenost

Jsou ty jejich doplňky kvalitní?

Neregistrovaná/ý - Olga

05.12.2019

Neregistrovaná/ý - Kikina | 04.11.2019
V těhu sem brala vitamíny odtud https://www.otehotnet.cz/ sehnala sem tu co sem potřebovala a s výběrem mi tady pomohli

S tímto ehsopem mám taky výbornou zkušenost

Neregistrovaná/ý - Niki

05.12.2019

Neregistrovaná/ý - Radankoska | 01.12.2019
Určitě ale užívej vitamínky :) Doporučuje se to... Aby vše krásně probíhalo a mimi prosperovalo. Nezapomínej pak vitamínky i při kojení.

Jaké jste maminy braly jestli můžu vědět ?

Neregistrovaná/ý - Radankoska

01.12.2019

Určitě ale užívej vitamínky :) Doporučuje se to... Aby vše krásně probíhalo a mimi prosperovalo. Nezapomínej pak vitamínky i při kojení.

Neregistrovaná/ý - Barča

07.11.2019

Neregistrovaná/ý - Kikina | 04.11.2019
V těhu sem brala vitamíny odtud https://www.otehotnet.cz/ sehnala sem tu co sem potřebovala a s výběrem mi tady pomohli

Kikino jaké vitamíny jste brala?

Neregistrovaná/ý - Kikina

04.11.2019

Neregistrovaná/ý - Diana

09.10.2019

Neregistrovaná/ý - Karla | 23.09.2019
Je to superfolin a je levnější než konkurence

Ono ani tak nejde o to, že je levnější, každý člověk si jak za své, tak i zdraví dítěte připlatí, ale jde hlavně o složení, které je právě u toho doplňku od Chytré miminko mnohem lepší a jsou o něco dál.

Neregistrovaná/ý - Monika

25.09.2019

Neregistrovaná/ý - Janina | 21.09.2019
Holky, da se femibion brat i pred otrehotnenim?

Ano brala jsem, tento femibion.com/cz_CZ/planovani.html, i muj gynekolog mi ho schvalil ze je to krok spravnou cestou a k miminku mi hodne pomuze.

Neregistrovaná/ý - Karla

23.09.2019

marybla | 19.09.2019
A co to je za vitamíny? Neznám, jak vychází cenově?

Je to superfolin a je levnější než konkurence

Neregistrovaná/ý - Janina

21.09.2019

Holky, da se femibion brat i pred otrehotnenim?

marybla

19.09.2019

Neregistrovaná/ý - Karla | 17.09.2019
Já jsem brala kyselinu listovou s vitamíny chytré miminko.

A co to je za vitamíny? Neznám, jak vychází cenově?

Neregistrovaná/ý - Karla

17.09.2019

Já jsem brala kyselinu listovou s vitamíny chytré miminko.

marybla

12.09.2019

Ten mi přijde docela drahý, nemáte zkušenost s levnějšími vitamíny?

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Galvanický peeler RECLAR

Okurková polévka

Okurková polévka

8 hlasů
15min 363 kJ 60 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Ryba s rajčaty

5 hlasů
1h a 15min 316kJ 150 Kč

Recept na přípravu ryby s rajčaty a orgánem. Dokonalá ...

Grilovaný kapr se šafránem

12 hlasů
50min 848kJ 110 Kč

Grilovaný kapr chutná nejlíp venku u grilu s pivem.

Poradny

Loni jsem dostala výpověď, co dělat pro nárok na PPM?

Dobrý den,pokud na mateřskou dovolenou můžete nastoupit nejdříve 22.1.2021, pak bude rozhodným ob... Více

Začínám pracovat na DPČ, mám nárok na PPM?

Dobrý den,jestliže jste otěhotněla až po ukončení posledního pracovního poměru (HPP), pak se na V... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Dlouhodobé plány, které se týkají přestavby vašeho obydlí, se vám podaří zrealizovat v rekordně krátkém čase! Když chcete, umíte být plní energie a elánu, o jakém se vašemu okolí ani nesní. Jen dejte pozor na př&ia...

Více