Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma První rady

Danca1987 06. 01. 2015

Ahoooj :-) tak jsem před měsícem zjistila, že jsem těhotná a všichni se moc těšíme, je to mé první těhotenství a chci si ho užít. Ráda bych četla různé knihy o těhotenství, klidně chodila na nějaké přednášky nebo nějaké sedánky s ostatními těhulkami a chodila na těhotenské cvičení. Chci se dozvědět, co dělat a co nedělat :-) Můžete mi doporučit něco?? Klidně rady co nepřehánět a co nezanedbávat :-)

Neregistrovaná/ý - Magda

dnes 10:21

Ahoj je tu nějaká máma, která by mi poradila s výběrem kojenecké láhve?

Neregistrovaná/ý - Denča

20. 7. 2019

já používám femibion a nic mi nechybí, teda doufám, jako hezky to mají popsané na svých stránkách tak pokud váháté tak pročtěte

Neregistrovaná/ý - vendula

19. 7. 2019

holky používáte nějaké vitamíny, doplňky při kojení? nebo máte jen správnou stravu? díky vendy

Neregistrovaná/ý - Zita

19. 7. 2019

Ahoj jakou používáte první zubní pastu pro své děti?

Neregistrovaná/ý - Lucka

18. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Mirka | 15. 7. 2019
Dobrý den, jak je možné děti do Dráčku dávat?

Ahoj nevím jestli máte na mysli čas nebo dny... každopádně vše je na dráček-školka.cz Školka je otevřená od 7 do 18 hodin.. jinak hlídání je tu možné domluvit i mimo pracovní dny

Neregistrovaná/ý - Marta

17. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Rita | 6. 7. 2019
Máte pro děcka cestovní kufry takové ty dětské? Chtěla sem dceři na školní výlet prvně vybrat batoh ale tady ten cestovní kufr mi přijde lepší tak ted váhám https://www.nejkufry.cz/detsky-kufr-snowball-sovicky-2w-sx-65018R-45-04/

Rito já sem koupila holce taky na výlet dětský cestovní kufr z Nejkufry.. holka se mi netahá s batohem, do kufru dá dle mého víc věcí a ještě si ho veze na kolečkách po zemi

Neregistrovaná/ý - Mirka

15. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Lucka | 1. 7. 2019
Natálie za sebe můžu školku doporučit já sem chodím s dcerkou prvním rokem a sem fakt spokojená. Chtěla sem dát od září do státní školky ale nechám si malou zatím tady protože ten přístup je k nezaplacení

Dobrý den, jak je možné děti do Dráčku dávat?

Neregistrovaná/ý - Hana

13. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Rita | 6. 7. 2019
Máte pro děcka cestovní kufry takové ty dětské? Chtěla sem dceři na školní výlet prvně vybrat batoh ale tady ten cestovní kufr mi přijde lepší tak ted váhám https://www.nejkufry.cz/detsky-kufr-snowball-sovicky-2w-sx-65018R-45-04/

Rito taky sem tu objednávala pro dceru cestovní kufr a je z něho teda fakt nadšená. Když jede k babičce tak už nebalí batoh ale jenom ten kufr, nedá ho z ruky:D

Neregistrovaná/ý - Jarka

7. 7. 2019

Máte doma nějaké erotické pomůcky? Můžete doporučit něco pro začátečníky? Chtěla bych něco objednat přes nejkufry mají velký výběr

Neregistrovaná/ý - Rita

6. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Monika

2. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Dara | 29. 6. 2019
Ano přespala sem na klinice. Mě se tam moc líbilo, je tam čisto a veškerý personál se ke mě choval moc hezky

S Aesthevita klinikou mám také výborné zkušenosti. Byla jsem tu dvakrát na liposukci a vždy jsem tu měla maximální péči

Neregistrovaná/ý - Lucka

1. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Natálie | 28. 6. 2019
Ahoj, máte už starší dítka? Jak řešíte prázdniny když není hlídání? Mě se zalíbila tato školka https://www.dracek-skolka.cz/ dost nad ní uvažuji na srpen máte zkušenost?

Natálie za sebe můžu školku doporučit já sem chodím s dcerkou prvním rokem a sem fakt spokojená. Chtěla sem dát od září do státní školky ale nechám si malou zatím tady protože ten přístup je k nezaplacení

Neregistrovaná/ý - Dara

29. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Lenka | 25. 6. 2019
Daro na klinice jste po zákroku přespala nebo vás pustili hned domů?

Ano přespala sem na klinice. Mě se tam moc líbilo, je tam čisto a veškerý personál se ke mě choval moc hezky

Neregistrovaná/ý - Terka

29. 6. 2019

nevěřím tomu moc, ale tak asi dokud člověk nevyzkouší, tak nemůže moc soudit, já jsem teda nic nebrala

Neregistrovaná/ý - Míša

28. 6. 2019

nevím čím to je ale prostě každý to vnímá jinak s těmi vitamíny, já jsem taky brala femibion a naprosto v pořádku

Neregistrovaná/ý - Natálie

28. 6. 2019

Ahoj, máte už starší dítka? Jak řešíte prázdniny když není hlídání? Mě se zalíbila tato školka https://www.dracek-skolka.cz/ dost nad ní uvažuji na srpen máte zkušenost?

Neregistrovaná/ý - Lenka

25. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Dara | 17. 6. 2019
Předoperační vyšetření... no to mi toho dělali celkem dost... byla jsem na sonu, pak odběry, a EKG jsem podstoupila. A jinak mi to teda dělali v celkové anestezii takže supr

Daro na klinice jste po zákroku přespala nebo vás pustili hned domů?

Neregistrovaná/ý - veruša

22. 6. 2019

Cítím se docela unavená a vyčerpaná, mám pocit jako by mi chyběla nějaká strava nebo nevím co.. a přitom se snažím jíst všechno a odpočívám, taky jste to měly? co jste dělaly?

Neregistrovaná/ý - Dara

17. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Dara | 11. 6. 2019
Ahojky, já sem si nechala dělat v Aesthevita klasickou augmentaci prsou a s tím sem spokojená. Prsa mám úplně výstavní

Předoperační vyšetření... no to mi toho dělali celkem dost... byla jsem na sonu, pak odběry, a EKG jsem podstoupila. A jinak mi to teda dělali v celkové anestezii takže supr

Neregistrovaná/ý - Lenka

15. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Dara | 11. 6. 2019
Ahojky, já sem si nechala dělat v Aesthevita klasickou augmentaci prsou a s tím sem spokojená. Prsa mám úplně výstavní

Daro ta augmentace to vám dělali jak? A předoperační vyšetření jaká jsou na to potřeba?

TESTOVÁNÍ: Pivní kosmetika Manufaktura v novém

Telecí kostky se zeleninou

Telecí kostky se zeleninou

0 hlasů
2h a 0min 145 kJ 270 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Brambory plněné houbami

13 hlasů
1h a 5min 422kJ 61 Kč

Recept na brambory plněné žampiony, případně jinými ho...

Mrkvová polévka s koňakem

1 hlas
55min 255kJ 110 Kč

Zajímavá kombinace chutí, rychlá příprava.

Poradny

Může manžel ošetřovat dítě, na které pobírám RP?

Dobrý den, Jitko,na starší dítě, na které nepobíráte rodičovský příspěvek, si Váš manžel může vzí... Více

Přiznali mi příspěvek na bydlení 50 Kč, je to správně?

Dobrý den,je pravděpodobné, že přiznaná částka je opravdu částkou za pouhý jeden měsíc a že v pří... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Jste zadaní? Přesto se vám může stát, že se vám budou myšlenky toulat okolo jiné osoby. Přesto vše zůstane jen u platonického snění. Moc dobře si uvědomujete, že partner je pro vás prioritou číslo jedna. Jde jen o to, že jinde se zdá tráva zelenějš&...

Více