Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma První rady

Danca1987 06. 01. 2015

Ahoooj :-) tak jsem před měsícem zjistila, že jsem těhotná a všichni se moc těšíme, je to mé první těhotenství a chci si ho užít. Ráda bych četla různé knihy o těhotenství, klidně chodila na nějaké přednášky nebo nějaké sedánky s ostatními těhulkami a chodila na těhotenské cvičení. Chci se dozvědět, co dělat a co nedělat :-) Můžete mi doporučit něco?? Klidně rady co nepřehánět a co nezanedbávat :-)

Neregistrovaná/ý - Miris

3. 11. 2019

Neregistrovaná/ý - Alena | 26. 10. 2019
Miris a odebírání vzorků není nějak složité?

Bylo to naprosto vpohodě. Sada na odebrání vzorku mi přišla domů i s návodem. Vzorky jsem hned po odebrání poslala do centra a do týdne jsem měla výsledky

Neregistrovaná/ý - Alena

26. 10. 2019

Neregistrovaná/ý - Miris | 19. 10. 2019
Zdravím, za sebe můžu také doporučit centrum DDC. Nedávno mi odtud přišly výsledky a jsem opravdu spokojená s tím, že je možnost provést vše anonymě bez jakéhokoliv docházení kamkoliv

Miris a odebírání vzorků není nějak složité?

Neregistrovaná/ý - Miris

19. 10. 2019

Neregistrovaná/ý - Paty | 26. 9. 2019
Aha moc vám děkuji a které ty testy jste tu objednávala konkrétně?

Zdravím, za sebe můžu také doporučit centrum DDC. Nedávno mi odtud přišly výsledky a jsem opravdu spokojená s tím, že je možnost provést vše anonymě bez jakéhokoliv docházení kamkoliv

Neregistrovaná/ý - Jana

5. 10. 2019

Neregistrovaná/ý - Angela | 29. 9. 2019
Jani pokud jde o mě tak mám dobrou zkušenost s tabletkami Persen. Nejsou na předpis, a je to přírodní přípravek

A dá se brát i delší dobu?

Neregistrovaná/ý - Erika

2. 10. 2019

Jsou všechny ty testy stejně přesné, nebo je v tom nějaký rozdíl?

Neregistrovaná/ý - Věrka

30. 9. 2019

Dobrý den zvolila jsem tu rozšířenou analýzu plus

Neregistrovaná/ý - Angela

29. 9. 2019

Neregistrovaná/ý - Jana | 27. 9. 2019
Máte zkušenost s nějakými léky na uklidnění?

Jani pokud jde o mě tak mám dobrou zkušenost s tabletkami Persen. Nejsou na předpis, a je to přírodní přípravek

Neregistrovaná/ý - Simona

29. 9. 2019

Prosím vás jaké vitamíny a doplnky používáte při snaze otěhotnět, ale moc teda nevím co koupit

Neregistrovaná/ý - Jana

27. 9. 2019

Máte zkušenost s nějakými léky na uklidnění?

Neregistrovaná/ý - Paty

26. 9. 2019

Neregistrovaná/ý - Věrka | 23. 9. 2019
Dobrý den, z vlastní zkušenosti můžu říct že se to dá určitě. Já si testy otcovství objednávala tady http://www.dnacenter.cz/

Neregistrovaná/ý - dana

26. 9. 2019

nevyznám se ve vitamínech obecně a už né vůbec pro těhotné, takže to bych taky ocenila radu

Neregistrovaná/ý - Terka

24. 9. 2019

Za mě je nutné kupovat originální a poctivé výrobky, jako je www.femibion.cz jinak náhrady a podobné věci tomu radši nebrat

Neregistrovaná/ý - Věrka

23. 9. 2019

Neregistrovaná/ý - Paty | 21. 9. 2019
Nevíte jestli se dá nějak zjistit otec dítěte diskrétně s pomocí nějakého domácího testu, aniž bych musela chodit někam na kliniku?

Dobrý den, z vlastní zkušenosti můžu říct že se to dá určitě. Já si testy otcovství objednávala tady http://www.dnacenter.cz/

Neregistrovaná/ý - Paty

21. 9. 2019

Nevíte jestli se dá nějak zjistit otec dítěte diskrétně s pomocí nějakého domácího testu, aniž bych musela chodit někam na kliniku?

Neregistrovaná/ý - Jitka

19. 9. 2019

zkušenost ještě nemám, ale pomalu bych měla už nakupovat, tak si ještě pročtu co kde a jak a uvidím

Neregistrovaná/ý - Kika

27. 8. 2019

Při těhotenství je fajn brát https://www.femibion.com/cz_CZ/home.html je to ověřené, účinné ale jedině originál, přece jenom ty náhražky nemusí tak dobře fungovat :(

Neregistrovaná/ý - Johana

26. 8. 2019

Neregistrovaná/ý - Renča | 23. 8. 2019
Děkuji za info, a platila ste něco za konzultaci?

Platila sem až za zákrok, za konzultaci nic

Neregistrovaná/ý - Katy

25. 8. 2019

Ahoj, chci koupit neteři nějaký pěkný batůžek, máte tip kde mají výběr?

Neregistrovaná/ý - Renča

23. 8. 2019

Neregistrovaná/ý - Johana | 20. 8. 2019
Tady sem byla na liposukci břicha, dělali mi to v narkoze. Já si to nemůžu vynachválit, bez zákroku bych se asi toho špeku na břiše nikdy nezbavila

Děkuji za info, a platila ste něco za konzultaci?

Neregistrovaná/ý - helena

23. 8. 2019

Poradíte radu ohledně těhotenství, moc mi není dobře a doktroka mi poradila lépe jíst a tak, no snažím se a asi pořídim nějaké doplnky

Únava či mokrá plínka. Nejen proto miminka nespí

Houbový salát

Houbový salát

10 hlasů
35min 256 kJ 50 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Salát s červenou řepou

6 hlasů
1h a 55min 243kJ 55 Kč

Zdravý salát plný vitamínů z červené řepy s jablkem.

Plněná krůtí sekaná

34 hlasů
1h a 25min 534kJ 170 Kč

Mleté krůtí maso plněné strouhaným sýrem a petrželkou.

Poradny

Dostanu PPM, když skončím v práci ve zkušební době?

Dobrý den,do potřebné doby nemocenského pojištění (270 kalendářních dní během posledních dvou let... Více

Je možné zaslat dotaz e-mailem?

Dobrý den, Katko,omlouvám se, ale svoji e-mailovou adresu zveřejňovat nebudu. Dotaz můžete vložit... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více