Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma První rady

Danca1987 06. 01. 2015

Ahoooj :-) tak jsem před měsícem zjistila, že jsem těhotná a všichni se moc těšíme, je to mé první těhotenství a chci si ho užít. Ráda bych četla různé knihy o těhotenství, klidně chodila na nějaké přednášky nebo nějaké sedánky s ostatními těhulkami a chodila na těhotenské cvičení. Chci se dozvědět, co dělat a co nedělat :-) Můžete mi doporučit něco?? Klidně rady co nepřehánět a co nezanedbávat :-)

Neregistrovaná/ý - Kikinka

25.02.2019

Já se tam podívat byla. Ale já tak něja chodím na všechny ty veletrhy, co dělá Babyplace. Tenhle byl ale super, fakt hodně kočárků. Já teda už kočárek nesháním, ale kamarádka si tam vybrala. Jako dost jsme byly překvapený orientovaností personálu. Fakt se vším poradili.

Neregistrovaná/ý - Ivanka

26.01.2019

No a co se jít podívat na nějaký veletrh? Ten Babyplace třeba veletr má teď v lednu https://www.babyplace.cz/veletrh/ a budou právě i ty sedačky.

Neregistrovaná/ý - Cilka

25.01.2019

Ahoj, já ti asi neporadím tu nejvhodnější. My ale máme tuto https://www.babyplace.cz/autosedacka-besafe-izi-kid-i-size-x2-plus-darek/ a jsme spokojeni. Jinak, jak jsem tu sedačku hledala, tak jsem viděla, že v Babyplace mají veletrh mimo jiné i autosedaček. Určitě stojí za návštěvu.

Neregistrovaná/ý - Denysa

18.12.2018

Neregistrovaná/ý - Talásková | 15.12.2018
děkuji a jak na klinice vše probíhalo?

První jsem si zavolala a dohodla se na termínu konzultace. Tam se mi věnoval pan doktor Pilka, který mi i potom dělal samotný zákrok. Na konzultaci mi všechno vysvětlil, a domluvil se termín předoperačního vyšetření a termín zákroku

Neregistrovaná/ý - Elena

17.12.2018

Neregistrovaná/ý - Majka | 16.12.2018
Dobrý den, za 4 týdy rodím a na pořadu dne je výběr té nejvhodnější autosedačky. Co jsem se tak dívala, tak na trhu je několik variant, zejména váhových. Jaký ten tip je pro miminko to nejvhodnější.

Ahoj, tak prvně ti moc gratuluju a držím palce, aby vše probehlo v pořádku. No a co se týká tvého dotazu… Byla ses na ty sedačky podívat? Krom té váhové kategorie se ty sedačky liší i velikostí. Pro ty miminka je prostě nejlepší kupovat sedačky postupně. Začít tou 0-13kg. My máme pro mimi tuhle https://www.babyplace.cz/autosedacka-kiddy-evolution-pro2/ a jsme s ní moc spokojeni.

Neregistrovaná/ý - Majka

16.12.2018

Dobrý den, za 4 týdy rodím a na pořadu dne je výběr té nejvhodnější autosedačky. Co jsem se tak dívala, tak na trhu je několik variant, zejména váhových. Jaký ten tip je pro miminko to nejvhodnější.

Neregistrovaná/ý - Talásková

15.12.2018

Neregistrovaná/ý - Denysa | 10.12.2018
Dobrý den, osobně jsem pro liposukci. Hlavní když se potom člověk cítí lépe. Sama jsem si na této klinice nechala udělat liposukci podbradku a jsem za to ráda, díky tomu se mi o dost zvýšilo sebevědomí a neschovávám krk v rolácích

děkuji a jak na klinice vše probíhalo?

Neregistrovaná/ý - Nicoleta

14.12.2018

Neregistrovaná/ý - Nicoleta | 12.12.2018
Já většinou dám jen na vlastní zkušenost a zatím se mi nejvíce osvědčil Recreatin, který užívám a po celou dobu jsem nebyla nemocná a to jsem na to předtím trpěla opravdu hodně, navíc dodává tělu více než 100 biologicky aktivních látek.

Ano můžete to koupit v lékárně, kde se to běžně prodává, nebo také na eshopu http://www.bwy.cz/zbozi/64-recreatin.html

Neregistrovaná/ý - Jana

13.12.2018

Neregistrovaná/ý - Nicoleta | 12.12.2018
Já většinou dám jen na vlastní zkušenost a zatím se mi nejvíce osvědčil Recreatin, který užívám a po celou dobu jsem nebyla nemocná a to jsem na to předtím trpěla opravdu hodně, navíc dodává tělu více než 100 biologicky aktivních látek.

Prodávají to normálně v lékárně, nebo se to musí objednávat někde z internetu?

Neregistrovaná/ý - Nicoleta

12.12.2018

Neregistrovaná/ý - Jana | 11.12.2018
Prosím co podle vás nejvíce funguje na posílení imunity?

Neregistrovaná/ý - Jana

11.12.2018

Prosím co podle vás nejvíce funguje na posílení imunity?

Neregistrovaná/ý - Nicola

11.12.2018

je tu někdo kdo chodí aktívně darovat vajíčka, nebo někdo, kdo byl na IVF a povedlo se to?

Neregistrovaná/ý - Denysa

10.12.2018

Neregistrovaná/ý - Talásková | 30.11.2018
Holky šly jste některá po porodu na liposukci?... Jsem už rok po porodu a vím jistě že další dítě nechci... ale ráda bych se zbavila tuku v některých partiích a vím že přirozenou cestou to nedám... Je mi sympatická klinika Aesthevita v Praze, máte zkušenost? A šly by ste do liposukce?

Dobrý den, osobně jsem pro liposukci. Hlavní když se potom člověk cítí lépe. Sama jsem si na této klinice nechala udělat liposukci podbradku a jsem za to ráda, díky tomu se mi o dost zvýšilo sebevědomí a neschovávám krk v rolácích

Neregistrovaná/ý - Talásková

30.11.2018

Holky šly jste některá po porodu na liposukci?... Jsem už rok po porodu a vím jistě že další dítě nechci... ale ráda bych se zbavila tuku v některých partiích a vím že přirozenou cestou to nedám... Je mi sympatická klinika Aesthevita v Praze, máte zkušenost? A šly by ste do liposukce?

Neregistrovaná/ý - Sia

29.11.2018

Neregistrovaná/ý - Julie | 29.11.2018
Počkej, to je jako umrtvení jen té rány? Takže nehrozí pak nějaké otupění po podání toho anestetika? A co mlíko? Není tím ohroženo?

nene, není ohroženo. je to vyvinuto právě tak, aby to neuškodilo. Ale klidně to všechno prober se svým dr.

Neregistrovaná/ý - Julie

29.11.2018

Neregistrovaná/ý - Luisa | 26.10.2018
Holky, vím o co jde a docela jsem čučela, že něco tak skvělého existuje... Moje sestra teď rodila v Brně a mela císař. Objednala si ale jakousi pumpičku, kterou jí doktor po zákroku aplikoval. Ta pumpička do ranky vhání anestetikum, které ale umrtvuje jen tu ranku, nejde pak dál do těla, takže tě neoblbne a navíc nemá vliv na mléko. Tak to by mělo být ono. Jako hrozně si to pochvalovala a říkala, že bez toho už by teda na císař nešla.

Počkej, to je jako umrtvení jen té rány? Takže nehrozí pak nějaké otupění po podání toho anestetika? A co mlíko? Není tím ohroženo?

Neregistrovaná/ý - Luisa

26.10.2018

Neregistrovaná/ý - Ivana | 15.10.2018
co to je? Tady jsem to nikde neviděla, neslyšela,prosím o bližší info

Holky, vím o co jde a docela jsem čučela, že něco tak skvělého existuje... Moje sestra teď rodila v Brně a mela císař. Objednala si ale jakousi pumpičku, kterou jí doktor po zákroku aplikoval. Ta pumpička do ranky vhání anestetikum, které ale umrtvuje jen tu ranku, nejde pak dál do těla, takže tě neoblbne a navíc nemá vliv na mléko. Tak to by mělo být ono. Jako hrozně si to pochvalovala a říkala, že bez toho už by teda na císař nešla.

Neregistrovaná/ý - Jasmina

24.10.2018

hlavně to chce zadeček malého miminka pravidelně natírát krémem proti opruzeninám.

Neregistrovaná/ý - Ivana

15.10.2018

Neregistrovaná/ý - Akinomka | 02.10.2018
Ahoj, měla bych na vás dotaz. Zajímá mě, zda jste některá slyšela o poporodní pumpičce? Moje kámoška teď rodila v Kanadě. Rodila císařem a říkala mi, že si po něm nechala do ranky zavést kanilou jakousi látku (říkají tomu pumpička), která ji tu ranku umrtvila a ona necítila bolest. Neznáte něco takového? Dá se to koupit i u nás?

co to je? Tady jsem to nikde neviděla, neslyšela,prosím o bližší info

Neregistrovaná/ý - Akinomka

02.10.2018

Ahoj, měla bych na vás dotaz. Zajímá mě, zda jste některá slyšela o poporodní pumpičce? Moje kámoška teď rodila v Kanadě. Rodila císařem a říkala mi, že si po něm nechala do ranky zavést kanilou jakousi látku (říkají tomu pumpička), která ji tu ranku umrtvila a ona necítila bolest. Neznáte něco takového? Dá se to koupit i u nás?

Spánek posiluje imunitní buňky při boji s infekcí i rakov...

Citrónová polévka

Citrónová polévka

13 hlasů
50min 234 kJ 85 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Makrela na bílém víně

11 hlasů
60min 339kJ 211 Kč

Makrela pečená na víně, cibuli a citrónech.

Rizoto se španátem a houbami

12 hlasů
45min 454kJ 95 Kč

Jednoduché rizoto se špenátem a houbami.

Poradny

Mám po rodičovské dovolené podepsat výpověď?

Dobrý den,zaměstnavatel je opravdu povinen Vám držet pracovní místo nejdéle do tří let od narozen... Více

Musím v práci doložit rodný list dítěte?

Dobrý den,neuvádíte, komu máte dokládat rodný list a o jakou smlouvu se jedná, ale předpokládám, ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Kdosi vám bude chtít přebrat vaši lásku, to si však rozhodně nenecháte líbit! Naopak, rozhodnete se stůj co stůj ubránit svůj vztah. Moc dobře si však uvědomujete, že není zapotřebí agresivita a síla, ale prozíravost a chytrost. Umíte si poradit!

Více