Diskuse na téma První rady

Ahoooj :-) tak jsem před měsícem zjistila, že jsem těhotná a všichni se moc těšíme, je to mé první těhotenství a chci si ho užít. Ráda bych četla různé knihy o těhotenství, klidně chodila na nějaké přednášky nebo nějaké sedánky s ostatními těhulkami a chodila na těhotenské cvičení. Chci se dozvědět, co dělat a co nedělat :-) Můžete mi doporučit něco?? Klidně rady co nepřehánět a co nezanedbávat :-)

Ivanka 26.01.2019

No a co se jít podívat na nějaký veletrh? Ten Babyplace třeba veletr má teď v lednu https://www.babyplace.cz/veletrh/ a budou právě i ty sedačky.

Cilka 25.01.2019

Ahoj, já ti asi neporadím tu nejvhodnější. My ale máme tuto https://www.babyplace.cz/autosedacka-besafe-izi-kid-i-size-x2-plus-darek/ a jsme spokojeni. Jinak, jak jsem tu sedačku hledala, tak jsem viděla, že v Babyplace mají veletrh mimo jiné i autosedaček. Určitě stojí za návštěvu.

Majka 16.12.2018

Dobrý den, za 4 týdy rodím a na pořadu dne je výběr té nejvhodnější autosedačky. Co jsem se tak dívala, tak na trhu je několik variant, zejména váhových. Jaký ten tip je pro miminko to nejvhodnější.

Elena Majka 17.12.2018

Ahoj, tak prvně ti moc gratuluju a držím palce, aby vše probehlo v pořádku. No a co se týká tvého dotazu… Byla ses na ty sedačky podívat? Krom té váhové kategorie se ty sedačky liší i velikostí. Pro ty miminka je prostě nejlepší kupovat sedačky postupně. Začít tou 0-13kg. My máme pro mimi tuhle https://www.babyplace.cz/autosedacka-kiddy-evolution-pro2/ a jsme s ní moc spokojeni.

Jana 11.12.2018

Prosím co podle vás nejvíce funguje na posílení imunity?

Nicoleta Jana 12.12.2018

Já většinou dám jen na vlastní zkušenost a zatím se mi nejvíce osvědčil Recreatin, který užívám a po celou dobu jsem nebyla nemocná a to jsem na to předtím trpěla opravdu hodně, navíc dodává tělu více než 100 biologicky aktivních látek.

Jana Nicoleta 13.12.2018

Prodávají to normálně v lékárně, nebo se to musí objednávat někde z internetu?

Nicoleta Nicoleta 14.12.2018

Ano můžete to koupit v lékárně, kde se to běžně prodává, nebo také na eshopu http://www.bwy.cz/zbozi/64-recreatin.html

Nicola 11.12.2018

je tu někdo kdo chodí aktívně darovat vajíčka, nebo někdo, kdo byl na IVF a povedlo se to?

Talásková 30.11.2018

Holky šly jste některá po porodu na liposukci?... Jsem už rok po porodu a vím jistě že další dítě nechci... ale ráda bych se zbavila tuku v některých partiích a vím že přirozenou cestou to nedám... Je mi sympatická klinika Aesthevita v Praze, máte zkušenost? A šly by ste do liposukce?

Denysa Talásková 10.12.2018

Dobrý den, osobně jsem pro liposukci. Hlavní když se potom člověk cítí lépe. Sama jsem si na této klinice nechala udělat liposukci podbradku a jsem za to ráda, díky tomu se mi o dost zvýšilo sebevědomí a neschovávám krk v rolácích

Talásková Denysa 15.12.2018

děkuji a jak na klinice vše probíhalo?

Denysa Talásková 18.12.2018

První jsem si zavolala a dohodla se na termínu konzultace. Tam se mi věnoval pan doktor Pilka, který mi i potom dělal samotný zákrok. Na konzultaci mi všechno vysvětlil, a domluvil se termín předoperačního vyšetření a termín zákroku

Jasmina 24.10.2018

hlavně to chce zadeček malého miminka pravidelně natírát krémem proti opruzeninám.

Akinomka 02.10.2018

Ahoj, měla bych na vás dotaz. Zajímá mě, zda jste některá slyšela o poporodní pumpičce? Moje kámoška teď rodila v Kanadě. Rodila císařem a říkala mi, že si po něm nechala do ranky zavést kanilou jakousi látku (říkají tomu pumpička), která ji tu ranku umrtvila a ona necítila bolest. Neznáte něco takového? Dá se to koupit i u nás?

Ivana Akinomka 15.10.2018

co to je? Tady jsem to nikde neviděla, neslyšela,prosím o bližší info

Luisa Ivana 26.10.2018

Holky, vím o co jde a docela jsem čučela, že něco tak skvělého existuje... Moje sestra teď rodila v Brně a mela císař. Objednala si ale jakousi pumpičku, kterou jí doktor po zákroku aplikoval. Ta pumpička do ranky vhání anestetikum, které ale umrtvuje jen tu ranku, nejde pak dál do těla, takže tě neoblbne a navíc nemá vliv na mléko. Tak to by mělo být ono. Jako hrozně si to pochvalovala a říkala, že bez toho už by teda na císař nešla.

Julie Luisa 29.11.2018

Počkej, to je jako umrtvení jen té rány? Takže nehrozí pak nějaké otupění po podání toho anestetika? A co mlíko? Není tím ohroženo?

Sia Julie 29.11.2018

nene, není ohroženo. je to vyvinuto právě tak, aby to neuškodilo. Ale klidně to všechno prober se svým dr.

Lenka Svítková 21.09.2017

Dobrý den mam 1 rok starého chlapečka a v noci se mi kazdy 2 hodiny pořád budi stale kojim co mam delat uz jsem dost utahana a unavená dekuji za vase odpovedi a nazory

emickase 18.09.2017

V těhotenství jsou důležité vitaminy a to jak pro vás tak pro miminko ;) od začátku těhotenství užívám femibion, který se užívá po celou dobu těhotenství a rozděluje se podle týdnů,na stránkách femibion.cz máte dopodrobna vypsané co v jakém týdnu je důležité ;) přeji hodně štěstí

Agáta 31.05.2016

Holky co by ste mi doporučily jíst pro správný vývin miminka?

Marcelka Agáta 02.07.2016

Ahoj já jsem prala Femibion, tak ho vyzkoušej taky =) ;-)

Sára 01.05.2016

A mě se pořád nedaří. Už sem začala i uvažovat o IVF.

Katka Sára 26.05.2016

Ahoj taky plánuju IVF, už máš nějakou vybranou kliniku?

Eliška Katka 31.05.2016

Holky neklesejte na mysli, vyzkoušejte femibion, ten je léty ozkoušený, mnoho maminek už dky němu otěhotnělo.

Marcelka Katka 02.07.2016

Holky já sem byla na CAR Stellartu, ta koukněte na stranky, třeba vás taky zaujme www.stellart.cz

Joy Eliška 04.07.2016

A v čem ten femibion je tak záztračný?

eli Joy 16.07.2016

Femibionn obsahuje kyselinu listovou ve formě folátů, takže je lépe využitelná pro organismus. A pro otěhotnění je nepostradatelná.

Alle eli 30.07.2016

Foláty a v čem jsou prospešné?

Nikča 21.04.2016

Já taky doporučuju výše zmi%novaný femibion. A sama bych se ráda zeptala co by ste mi doporučili na mazání bříška proti striím?

Anička Nikča 24.04.2016

Ahoj holky co užíváte femibion, nevíte jak je to s tím metafolinem? četla sem že je to kyselina listová v jiné formě. Moc tomu nerozumím.

Nora 01.04.2016

Ahoj tak určitě jsou důležité vitamíny. Důležitá je kyselina listová, omega kyseliny, antioxidanti. Zkuste Femibion, já ho beru už 3 týdny. Mají teď aji nějaká cenově zvýhodněná balení

Alice 21.10.2015

taky jsem mela velke trapeni co se tyce tvrdnuti briska.. magnesium je jedina vec co mi opravdu pomohla *3*

majdinka 29.09.2015

jezis jeste ze jsem na tuhle diskuzi narazila uz jsem chtela v panice volat doktorce co se deje :D jdu koupit magnesko *3*

ahojky ja jsem cetla kdyz jsem byla tehotna taky hodne takovych tech chytrych knizeek atd ale spis mne tojen stresovalo :D vzdycky jsem si precetla co se muze vsechno stat, ale zas je dobre byt na vse pripravena. jinak jedine co jsem tak nejak jedla-tak jsem se neomezovala telo si rekne co potrebuje akorat mi pak doktorka jeste doporusila magnesii mactici medicamenta- je to cisty horcik :) proti tvrdnuti briska a krecim

Misicka martina.marna 15.09.2015

Týjo díky za radu, já jsem právě včera musela docela lítat a dneska mě trochu tvrdne bříško, tak raději zavolám doktorce jestli je to ok. nevíte kde bych to magnesium mohla kdyžtak objednat prosím?

martina.marna Misicka 18.09.2015

jasne ja to objednavala odtud: http://www.lekarna.cz/magnesii-lactici-0-5-tbl-mvm-portblnob100x0-5gm/

Misicka martina.marna 21.09.2015

diky moc tak snad to opravdu pomuze.. radsi asi skocim do lekarny at to mam hned :-)

Dana 27.02.2015

byla jste se nekterá nafotit tehu s manzelem?

klini 25.02.2015

Ahoj, sháním body do porodnice, kde můžete napsat jméno, váhu atd. Nevíte kde se to dá koupit? Jsem už celkem v koncích, nikde jsem to neobjevila...

Colita klini 25.02.2015

Já jsem to dostala od ségry do porodnice. Máme úžasnou první fotečku :) Můžu se ti zeptat, kde to kupovala, jestli chceš ;)

Barulin 12.01.2015

V těhotenství jsem na přednášky chodila do acentra a také tam mají plno aktivit pro těhotné, tam si určitě něco vybereš. Hodně jsem tam také využívala jejich poradnu http://www.acentrum.eu/poradna.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

42 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:19
21 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:17
19 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:34

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat