Diskuse na téma První rady

Ahoooj :-) tak jsem před měsícem zjistila, že jsem těhotná a všichni se moc těšíme, je to mé první těhotenství a chci si ho užít. Ráda bych četla různé knihy o těhotenství, klidně chodila na nějaké přednášky nebo nějaké sedánky s ostatními těhulkami a chodila na těhotenské cvičení. Chci se dozvědět, co dělat a co nedělat :-) Můžete mi doporučit něco?? Klidně rady co nepřehánět a co nezanedbávat :-)

Magda 22.07.2019

Ahoj je tu nějaká máma, která by mi poradila s výběrem kojenecké láhve?

Kamila Magda 24.07.2019

U obou dětí jsem měla a malej ještě má lahvičky Tommee Tippee, dobře se drží a savička má dobrý tvar.

Denča 20.07.2019

já používám femibion a nic mi nechybí, teda doufám, jako hezky to mají popsané na svých stránkách tak pokud váháté tak pročtěte

vendula 19.07.2019

holky používáte nějaké vitamíny, doplňky při kojení? nebo máte jen správnou stravu? díky vendy

Zita 19.07.2019

Ahoj jakou používáte první zubní pastu pro své děti?

Klára Zita 22.07.2019

Nám zubařka doporučila zudní pastu Splat, je to přírodní pasta bez fluoridu. Tak jsme ji začali používat a je fajn :-)

Zita Klára 28.07.2019

A kde ji kloupím v drogerii nebo jen v lékárně?

Klára Zita 31.07.2019

Koupila jsem ji v lékárně dr.max!

Jarka 07.07.2019

Máte doma nějaké erotické pomůcky? Můžete doporučit něco pro začátečníky? Chtěla bych něco objednat přes nejkufry mají velký výběr

Rita 06.07.2019

Máte pro děcka cestovní kufry takové ty dětské? Chtěla sem dceři na školní výlet prvně vybrat batoh ale tady ten cestovní kufr mi přijde lepší tak ted váhám https://www.nejkufry.cz/detsky-kufr-snowball-sovicky-2w-sx-65018R-45-04/

Hana Rita 13.07.2019

Rito taky sem tu objednávala pro dceru cestovní kufr a je z něho teda fakt nadšená. Když jede k babičce tak už nebalí batoh ale jenom ten kufr, nedá ho z ruky:D

Marta Rita 17.07.2019

Rito já sem koupila holce taky na výlet dětský cestovní kufr z Nejkufry.. holka se mi netahá s batohem, do kufru dá dle mého víc věcí a ještě si ho veze na kolečkách po zemi

Rita Marta 22.07.2019

Děkuji, máte pravdu. Také jsem nakonec objednala cestovní kufr

Martina Rita 28.07.2019

čauky, jste spokojené s kvalitou těch kufrů z Nejkufry?

Lída Martina 30.07.2019

Martino se ségrou sem tu objednávala cestovní kufr Manhattan pro sebe i pro ni a s kvalitou sme spokojené obě a moc!:)

Terka 29.06.2019

nevěřím tomu moc, ale tak asi dokud člověk nevyzkouší, tak nemůže moc soudit, já jsem teda nic nebrala

Míša 28.06.2019

nevím čím to je ale prostě každý to vnímá jinak s těmi vitamíny, já jsem taky brala femibion a naprosto v pořádku

Natálie 28.06.2019

Ahoj, máte už starší dítka? Jak řešíte prázdniny když není hlídání? Mě se zalíbila tato školka https://www.dracek-skolka.cz/ dost nad ní uvažuji na srpen máte zkušenost?

Lucka Natálie 01.07.2019

Natálie za sebe můžu školku doporučit já sem chodím s dcerkou prvním rokem a sem fakt spokojená. Chtěla sem dát od září do státní školky ale nechám si malou zatím tady protože ten přístup je k nezaplacení

Mirka Lucka 15.07.2019

Dobrý den, jak je možné děti do Dráčku dávat?

Lucka Mirka 18.07.2019

Ahoj nevím jestli máte na mysli čas nebo dny... každopádně vše je na dráček-školka.cz Školka je otevřená od 7 do 18 hodin.. jinak hlídání je tu možné domluvit i mimo pracovní dny

Alena Lucka 23.07.2019

Osobně také využívám školky Dráček, nejen přes prázdniny ale i během roku a jsem moc spokojená. Podle mě je toto jedna z mála školek co se snaží maximálně vyjít vstříc rodičům... ta otevírací doba školky a možnost hlídání je bezvadná

Kamila Alena 29.07.2019

Od kolika let do této školky berou děti?

Alena Kamila 04.08.2019

Přijímají už od 2 let, a tuším do 6 let.. Mrkněte na stránky všechno tam je

veruša 22.06.2019

Cítím se docela unavená a vyčerpaná, mám pocit jako by mi chyběla nějaká strava nebo nevím co.. a přitom se snažím jíst všechno a odpočívám, taky jste to měly? co jste dělaly?

Milada 31.05.2019

Holky nechávaly ste si po děckách upravit prsa? Uvažuju nad tímto zákrokem https://www.aesthevita.cz/nase-sluzby/detail/2086-zvednuti-prsou-modelace-breast-lift

Dara Milada 11.06.2019

Ahojky, já sem si nechala dělat v Aesthevita klasickou augmentaci prsou a s tím sem spokojená. Prsa mám úplně výstavní

Lenka Dara 15.06.2019

Daro ta augmentace to vám dělali jak? A předoperační vyšetření jaká jsou na to potřeba?

Dara Dara 17.06.2019

Předoperační vyšetření... no to mi toho dělali celkem dost... byla jsem na sonu, pak odběry, a EKG jsem podstoupila. A jinak mi to teda dělali v celkové anestezii takže supr

Lenka Dara 25.06.2019

Daro na klinice jste po zákroku přespala nebo vás pustili hned domů?

Dara Lenka 29.06.2019

Ano přespala sem na klinice. Mě se tam moc líbilo, je tam čisto a veškerý personál se ke mě choval moc hezky

Monika Dara 02.07.2019

S Aesthevita klinikou mám také výborné zkušenosti. Byla jsem tu dvakrát na liposukci a vždy jsem tu měla maximální péči

Ilona 31.05.2019

také ocením radu, jsem pořád strašně unavená a taková bez energie a síly, pořád bych jen spala a moc se mi to teda nelíbí, myslíte že poradíte co je vhodné?

ema 29.05.2019

říkáte teda že je dobré něco takového užívat a mít takovou jakože mini jistotku jo?

Karolína 27.05.2019

tak se poptej nebo tak, já když jsem byla před rokem těhotná, tak jsem kupovala femibion a taky na doporučení, tak nevím co je teď nového nebo není...

Miriam 26.05.2019

v čem je to teda specifické jakože k čemu je to teda dobré? Nebo to je jenom placebo? fakt se v tom nevyznám

Inka 22.05.2019

Já když jsem byla těhotná a pak i když jsem kojila tak jsem brala www.femibion.cz a myslím že já i děťátko jsme měli všechno co bylo potřeba

Dana 12.05.2019

chci se vás tady v diskuzi zeptat na rady a tip ohledně vitamínů a doplňků během těhotenství, s čím máte zkušenost?

Renata 31.03.2019

Ahoj já už mimiko mám.. ale jsem máma začátečník... malá mi teď asi začíná rýmovat tak se dívám na internetu co je nejlepší pro takovéto prcky na rýmu... našla sem tyhle kapičky http://www.nasivin.cz/nase-pripravky/?pripravky=001 máte snimi zkušenost?

Ilona 31.03.2019

My jsme třeba přímo z Ostravy a do Babyplace chodíme moc rádi. Chodíme právě i na ty jejich veletrhy. Jako mám sice doma už skoro roční mimi, ale dětičky potřebují pořád něco a tam já vždycky seženu vše, co potřebuju.

Kikinka 25.02.2019

Já se tam podívat byla. Ale já tak něja chodím na všechny ty veletrhy, co dělá Babyplace. Tenhle byl ale super, fakt hodně kočárků. Já teda už kočárek nesháním, ale kamarádka si tam vybrala. Jako dost jsme byly překvapený orientovaností personálu. Fakt se vším poradili.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat