Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Císařský řez

Luciuss 01. 02. 2019

Prosím, máte zkušenosti jak moc to doopravdy bolí po císařském řezu? jak moc mne to bude bolet?

Neregistrovaná/ý - Zdena

24.05.2019

Neregistrovaná/ý - Iva | 21.05.2019
Ano mám, měla jsem ji právě při porodu císařem, doporučila mi ju kamarádka a nelituji teda té investice, stálo to za to )

Dobře děkuji ještě to prokonzultuji se svou doktorkou

Neregistrovaná/ý - Iva

21.05.2019

Neregistrovaná/ý - Zdena | 17.05.2019
A ty s tím máš osobní zkušenost?

Ano mám, měla jsem ji právě při porodu císařem, doporučila mi ju kamarádka a nelituji teda té investice, stálo to za to )

Jediné co mě bolelo po císaři, bylo vstvání z postele...Samotná jizva vůbec...Prostě se to muselo rozchodit a hotovo...I po normálním porodu, nechci říct, že to bolí, ale člověk si nemůže pořádně sednout, má to tam napuchlé. Císač i normální má své pro a proti, ale kdybych si měla vybrat znova, tak jdu no normálního. Miminko mám hned u sebe, člověk hned funguje, když nejsou žádné komplikace, tak jde domů za dva tři dny.

Neregistrovaná/ý - Zdena

17.05.2019

Neregistrovaná/ý - Iva | 14.05.2019
No dá se říct, že i jo, je to takový dávkovač s analgetiky, který ti pomůže od bolesti.

A ty s tím máš osobní zkušenost?

Neregistrovaná/ý - Iva

14.05.2019

Neregistrovaná/ý - Zdena | 10.05.2019
Holky jaká pumpa co to je zač? To je nějaká novinka? Ještě jsem o tom neslyšela.

No dá se říct, že i jo, je to takový dávkovač s analgetiky, který ti pomůže od bolesti.

Neregistrovaná/ý - Zdena

10.05.2019

Holky jaká pumpa co to je zač? To je nějaká novinka? Ještě jsem o tom neslyšela.

Neregistrovaná/ý - JitkaR

29.04.2019

mě taktéž velice pomohla a vůbec nelituju utracených 4 tisíc za ni, pocit kdybych měla trpět bolest, no ani nemluvím

Neregistrovaná/ý - Michala

06.02.2019

Neregistrovaná/ý - Lucka | 04.02.2019
A kolik to stojí? jak dlouho dopředu se to objednává?

Pumpička stojí 4 tisíce korun, a já jsem tam byla týden dopředu to objednávat. Lékárna ji doručí přímo do nemocnice, kde na operaci půjdete.

Neregistrovaná/ý - Lucka

04.02.2019

Neregistrovaná/ý - Michala | 02.02.2019
Já jsem si naštěstí objednala před císařem v lékárně pumpičku s analgetikem, která mi pumpovala 3 dny po operaci přes katetr analgetikum přímo do rány.

A kolik to stojí? jak dlouho dopředu se to objednává?

Neregistrovaná/ý - Michala

02.02.2019

Já jsem si naštěstí objednala před císařem v lékárně pumpičku s analgetikem, která mi pumpovala 3 dny po operaci přes katetr analgetikum přímo do rány.

TESTOVÁNÍ: Multifunkční mikrohadřík Actifibre od Viledy

Mrkvový krém

Mrkvový krém

28 hlasů
30min 257 kJ 55 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Zapékané brambory s houbami

6 hlasů
1h a 20min 418kJ 85 Kč

Jeden z mnoha receptů na zapékané brambory.

Dýně s brusinkovou nádivkou

5 hlasů
1h a 35min 578kJ 170 Kč

Plněné malé dýně.

Poradny

Jak vymoci mzdu při ústně sjednané pracovní smlouvě?

Dobrý den,zákoník práce sice vyžaduje písemnou formu pracovní smlouvy, ale pokud je pracovní smlo... Více

Mám při práci na DPČ nárok na náhradu mzdy?

Dobrý den,odpověď na Váš dotaz záleží na tom, zda dohoda o pracovní činnosti (DPČ) byla ukončena ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více