Diskuse na téma Císařský řez

Prosím, máte zkušenosti jak moc to doopravdy bolí po císařském řezu? jak moc mne to bude bolet?

Jita22 12.10.2020

Mám za sebou tři přirozené porody a čtvrtý porod císařem kvůli poloze KP,v dobrém vzpomínám pouze na toho císaře.Bolest nestála za řeč-i bez léků,po normálních porodech jsem byla rozhozená psychicky i fyzicky.Sice veliká radost,ale i rozrušení,hormony pracovaly a celá jsem byla rozbolavělá,vycerpana.Po císaři mi bylo fajn,únava žádná, malou jsem si úplně vymazlila.Epidural jsem vůbec necítila a i mimčo začalo hned brečet,krásně pilo a přibývalo.Nemůžu si to vynachvalit a ráda na to vzpomínám jako na zajímavý a krásný zážitek.

Kattulka 17.05.2019

Jediné co mě bolelo po císaři, bylo vstvání z postele...Samotná jizva vůbec...Prostě se to muselo rozchodit a hotovo...I po normálním porodu, nechci říct, že to bolí, ale člověk si nemůže pořádně sednout, má to tam napuchlé. Císač i normální má své pro a proti, ale kdybych si měla vybrat znova, tak jdu no normálního. Miminko mám hned u sebe, člověk hned funguje, když nejsou žádné komplikace, tak jde domů za dva tři dny.

Zdena 10.05.2019

Holky jaká pumpa co to je zač? To je nějaká novinka? Ještě jsem o tom neslyšela.

Iva Zdena 14.05.2019

No dá se říct, že i jo, je to takový dávkovač s analgetiky, který ti pomůže od bolesti.

Zdena Iva 17.05.2019

A ty s tím máš osobní zkušenost?

Iva Zdena 21.05.2019

Ano mám, měla jsem ji právě při porodu císařem, doporučila mi ju kamarádka a nelituji teda té investice, stálo to za to :-))

Zdena Iva 24.05.2019

Dobře děkuji ještě to prokonzultuji se svou doktorkou :-)

JitkaR 29.04.2019

mě taktéž velice pomohla a vůbec nelituju utracených 4 tisíc za ni, pocit kdybych měla trpět bolest, no ani nemluvím

Zuzka JitkaR 19.09.2020

Dobry den, rada bych Vas poprosila o zaslani odkazu, kde se da pumpa sehnat. Snazim se ji najit, ale nedari se mi... dekuji. Zuzka

Michala 02.02.2019

Já jsem si naštěstí objednala před císařem v lékárně pumpičku s analgetikem, která mi pumpovala 3 dny po operaci přes katetr analgetikum přímo do rány.

Lucka Michala 04.02.2019

A kolik to stojí? jak dlouho dopředu se to objednává?

Michala Lucka 06.02.2019

Pumpička stojí 4 tisíce korun, a já jsem tam byla týden dopředu to objednávat. Lékárna ji doručí přímo do nemocnice, kde na operaci půjdete.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:52
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:49
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:19

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat