Diskuse na téma Císařský řez

Prosím, máte zkušenosti jak moc to doopravdy bolí po císařském řezu? jak moc mne to bude bolet?

Michala 02.02.2019

Já jsem si naštěstí objednala před císařem v lékárně pumpičku s analgetikem, která mi pumpovala 3 dny po operaci přes katetr analgetikum přímo do rány.

Lucka Michala 04.02.2019

A kolik to stojí? jak dlouho dopředu se to objednává?

Michala Lucka 06.02.2019

Pumpička stojí 4 tisíce korun, a já jsem tam byla týden dopředu to objednávat. Lékárna ji doručí přímo do nemocnice, kde na operaci půjdete.

JitkaR 29.04.2019

mě taktéž velice pomohla a vůbec nelituju utracených 4 tisíc za ni, pocit kdybych měla trpět bolest, no ani nemluvím

Zuzka JitkaR 19.09.2020

Dobry den, rada bych Vas poprosila o zaslani odkazu, kde se da pumpa sehnat. Snazim se ji najit, ale nedari se mi... dekuji. Zuzka

Zdena 10.05.2019

Holky jaká pumpa co to je zač? To je nějaká novinka? Ještě jsem o tom neslyšela.

Iva Zdena 14.05.2019

No dá se říct, že i jo, je to takový dávkovač s analgetiky, který ti pomůže od bolesti.

Zdena Iva 17.05.2019

A ty s tím máš osobní zkušenost?

Iva Zdena 21.05.2019

Ano mám, měla jsem ji právě při porodu císařem, doporučila mi ju kamarádka a nelituji teda té investice, stálo to za to :-))

Zdena Iva 24.05.2019

Dobře děkuji ještě to prokonzultuji se svou doktorkou :-)

Kattulka 17.05.2019

Jediné co mě bolelo po císaři, bylo vstvání z postele...Samotná jizva vůbec...Prostě se to muselo rozchodit a hotovo...I po normálním porodu, nechci říct, že to bolí, ale člověk si nemůže pořádně sednout, má to tam napuchlé. Císač i normální má své pro a proti, ale kdybych si měla vybrat znova, tak jdu no normálního. Miminko mám hned u sebe, člověk hned funguje, když nejsou žádné komplikace, tak jde domů za dva tři dny.

Jita22 12.10.2020

Mám za sebou tři přirozené porody a čtvrtý porod císařem kvůli poloze KP,v dobrém vzpomínám pouze na toho císaře.Bolest nestála za řeč-i bez léků,po normálních porodech jsem byla rozhozená psychicky i fyzicky.Sice veliká radost,ale i rozrušení,hormony pracovaly a celá jsem byla rozbolavělá,vycerpana.Po císaři mi bylo fajn,únava žádná, malou jsem si úplně vymazlila.Epidural jsem vůbec necítila a i mimčo začalo hned brečet,krásně pilo a přibývalo.Nemůžu si to vynachvalit a ráda na to vzpomínám jako na zajímavý a krásný zážitek.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

9 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:09
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:59
33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat