Diskuse na téma Zdravé svačinky pro 11 měsíční dítě

Maminky, napíšete mi nějaké rychlé "zdravé" svačinky pro dítě, které má 11 měsíců?

Elininka 28.11.2022

My máme taky ovocných kapsiček od Sunaru velkou spotřebu. Mají fakt super složení a hlavně jsou praktické, ať už jdete ven nebo třeba k doktorce.

Blanickova 26.11.2022

Ty můžu taky doporučit. Líbí se mi jejich příchutě, design kapsiček a hlavně jsou zase vynikající.

Dankovka 24.11.2022

Holky a kupujete od Sunaru i ovocné kapsičky? Dívala jsem se, že teď mají nějaké nové Cool kapsičky a přemýšlím, že je vyzkoušíme.

Soňulka 22.11.2022

Moc díky za doporučení, určitě tyto křupky objednám. Líbí se mi složení a hlavně Sunar má dobré vždycky všechno.

Denisa5 20.11.2022

Výborné jsou tyto BIO křupky Sunar https://www.mall.cz/deti-susenky/sunar-bio-detske-krupky-mini-farma-jahoda-5x18g-cz-bio-003 Jsou lahodné, v BIO kvalitě a z části obsahují celozrnou mouku. Je to prostě ideální zdravá svačinka :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

24 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat