Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Porod

Lenice25 18. 09. 2018

Ahoj gynekolog mi dnes oznámil,že budu rodit asi císařem. Nevím zda mám být ráda,že to nebude aspoň tak dlouhé a nebude to tak bolet. Ale zase z druhé stránky nevím jak je to s bolestí po císaři a hojením jizvy? Prosím o vaše zkušenosti děkuji

Neregistrovaná/ý - Linda

5. 11. 2019

Neregistrovaná/ý - Iveta | 1. 11. 2019
Podstoupila jsem u pana doktora Pilky

U tohoto plastického chirurga jsem také podstoupila plastiku a pan doktor je úžasný. Šla bych k němu po zkušenosti s klidem znovu

Neregistrovaná/ý - Iveta

1. 11. 2019

Neregistrovaná/ý - Valerie | 23. 10. 2019
Kdo vám tu zákrok dělal jestli se můžu optat?

Podstoupila jsem u pana doktora Pilky

Neregistrovaná/ý - Valerie

23. 10. 2019

Neregistrovaná/ý - Iveta | 17. 10. 2019
Dámy na zákroku jsem na této klinice byla před půl rokem a můžu jenom doporučit

Kdo vám tu zákrok dělal jestli se můžu optat?

Neregistrovaná/ý - Iris

22. 10. 2019

No, koukala právě :) Proto se ptám, jak chutnají. Díky moc za info.

Neregistrovaná/ý - Iveta

17. 10. 2019

Neregistrovaná/ý - Marky | 11. 10. 2019
Báro já bych šla, sama nad tím ted uvažuju. Ale já už jisto jistě vím že další děti nechci a že ty dvě hyperaktivní které mám doma mi bohatě stačí takže nežádoucí nabrání tuků zpět nehrozí:D Na kliniku se také mrknu, děkuji za tip.. zatím žádnou v merku nemám

Dámy na zákroku jsem na této klinice byla před půl rokem a můžu jenom doporučit

Neregistrovaná/ý - Marky

11. 10. 2019

Neregistrovaná/ý - Bára | 2. 10. 2019
Šli by ste po porodu do liposukce? Uvažuji nad Aesthevita v Praze, mají široký výběr zákroků a stránky mne zaujaly

Báro já bych šla, sama nad tím ted uvažuju. Ale já už jisto jistě vím že další děti nechci a že ty dvě hyperaktivní které mám doma mi bohatě stačí takže nežádoucí nabrání tuků zpět nehrozí:D Na kliniku se také mrknu, děkuji za tip.. zatím žádnou v merku nemám

Neregistrovaná/ý - Bára

2. 10. 2019

Šli by ste po porodu do liposukce? Uvažuji nad Aesthevita v Praze, mají široký výběr zákroků a stránky mne zaujaly

Neregistrovaná/ý - Linda

30. 9. 2019

Jj, kupujeme. Jsou senzační. Koukala ses na složení? Výborný :) Tady máš kdyžtak info https://www.sunar.cz/susenky-a-krupky/.

Neregistrovaná/ý - Alena

21. 4. 2019

Zdravím, poraďte mě máte vyzkoušené opravdu to pomáhá proti bolesti? Děkuji za radu.

Neregistrovaná/ý - Míša

16. 4. 2019

Neregistrovaná/ý - Hana | 8. 4. 2019
Ta pumpicka se shani v nemocnici nebo u doktora?

Tu pumpicku si nechat enormalne na predpis predepsat od doktorky a nasledne objednate v lekarne a oni vam to doruci den predem do nemocnice ci na kliniku nebo kam to budete potrebovat aby to bylo dorucene.

Neregistrovaná/ý - Hana

8. 4. 2019

Ta pumpicka se shani v nemocnici nebo u doktora?

Neregistrovaná/ý - Hanula

4. 4. 2019

Mě by ale třeba docela zajímalo, jak se řeší, nebo teda zda se vůbec dá vyřešit situace, kdy na cř dojde až při samotném porodu? Dá se pumpička pořešit nějak potom?

Neregistrovaná/ý - Míša

25. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Radůza | 19. 3. 2019
Holky a na kolik vyjde ta pumpička? Nebo to hradí pojišťovna?

Musíš za svým doktorem pro recept a pak do lékárny,ale za sebe mohu jen doporučit.

Neregistrovaná/ý - JančaL

25. 3. 2019

bohužel toto pojištovna nehradí, ale dáte za ni v lékárně 4000

Neregistrovaná/ý - Radůza

19. 3. 2019

Holky a na kolik vyjde ta pumpička? Nebo to hradí pojišťovna?

Neregistrovaná/ý - Nela

18. 3. 2019

Měla jsem hodně velký strach z porodu císařem a pumpu mi doporučila kamarádka, tak jsem ji vyzkoušela a pro mě naprostá bomba

Neregistrovaná/ý - Heluš

16. 3. 2019

Zdravím, já rodila taky císařem a já proti bolesti použila pumpičku, která má v sobě analgetikum a po dobu 3 dnů pumpovala to analgetikum, opravdu mě to pomohlo.

Neregistrovaná/ý - Silva

12. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Danka | 3. 3. 2019
Jj, je to tak. Dneska si s doktorem můžeš domluvit předepsání pumpičky, která do ranky vhání umrtvovací látku, díky které jsi od pooperační bolesti ušetřena :)

Také jsme rodila císařem v listopadu a pumpu jsem si pořídila a vřele ji doporučuji

Neregistrovaná/ý - Danka

3. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Bára | 10. 2. 2019
Moje kamarádka bude rodit císařem a slyšela o jakési pumpě, ketrá pomáhá od bolesti po porodu. Kde se dá ta pumpa sehnat nebo se má zeptat svého lékaře a ten jí ji objedná. Dík za info o tom.

Jj, je to tak. Dneska si s doktorem můžeš domluvit předepsání pumpičky, která do ranky vhání umrtvovací látku, díky které jsi od pooperační bolesti ušetřena :)

Neregistrovaná/ý - Bára

10. 2. 2019

Moje kamarádka bude rodit císařem a slyšela o jakési pumpě, ketrá pomáhá od bolesti po porodu. Kde se dá ta pumpa sehnat nebo se má zeptat svého lékaře a ten jí ji objedná. Dík za info o tom.

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Guláš s rajčaty

Guláš s rajčaty

7 hlasů
1h a 20min 341 kJ 180 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Zelné karbanátky

12 hlasů
1h a 25min 981kJ 140 Kč

Recept na výborné zelné karbanátky s mletým masem.

Plněné bramborové taštičky

9 hlasů
1h a 20min 678kJ 95 Kč

Taštičky s uzeným masem.

Poradny

Na jaké dávky mám nárok před nástupem na PPM?

Dobrý den,pokud dojde k ukončení pracovního poměru ve zkušební době, máte do doby nástupu na mate... Více

Ovlivní nemocenská výši peněžité pomoci v mateřství?

Dobrý den,na mateřskou dovolenou nastuujete v období od počátku 8. do počátku 6. týdne před stano... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více