Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Porod

Lenice25 18. 09. 2018

Ahoj gynekolog mi dnes oznámil,že budu rodit asi císařem. Nevím zda mám být ráda,že to nebude aspoň tak dlouhé a nebude to tak bolet. Ale zase z druhé stránky nevím jak je to s bolestí po císaři a hojením jizvy? Prosím o vaše zkušenosti děkuji

Neregistrovaná/ý - Alena

21. 4. 2019

Zdravím, poraďte mě máte vyzkoušené opravdu to pomáhá proti bolesti? Děkuji za radu.

Neregistrovaná/ý - Míša

16. 4. 2019

Neregistrovaná/ý - Hana | 8. 4. 2019
Ta pumpicka se shani v nemocnici nebo u doktora?

Tu pumpicku si nechat enormalne na predpis predepsat od doktorky a nasledne objednate v lekarne a oni vam to doruci den predem do nemocnice ci na kliniku nebo kam to budete potrebovat aby to bylo dorucene.

Neregistrovaná/ý - Hana

8. 4. 2019

Ta pumpicka se shani v nemocnici nebo u doktora?

Neregistrovaná/ý - Hanula

4. 4. 2019

Mě by ale třeba docela zajímalo, jak se řeší, nebo teda zda se vůbec dá vyřešit situace, kdy na cř dojde až při samotném porodu? Dá se pumpička pořešit nějak potom?

Neregistrovaná/ý - Míša

25. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Radůza | 19. 3. 2019
Holky a na kolik vyjde ta pumpička? Nebo to hradí pojišťovna?

Musíš za svým doktorem pro recept a pak do lékárny,ale za sebe mohu jen doporučit.

Neregistrovaná/ý - JančaL

25. 3. 2019

bohužel toto pojištovna nehradí, ale dáte za ni v lékárně 4000

Neregistrovaná/ý - Radůza

19. 3. 2019

Holky a na kolik vyjde ta pumpička? Nebo to hradí pojišťovna?

Neregistrovaná/ý - Nela

18. 3. 2019

Měla jsem hodně velký strach z porodu císařem a pumpu mi doporučila kamarádka, tak jsem ji vyzkoušela a pro mě naprostá bomba

Neregistrovaná/ý - Heluš

16. 3. 2019

Zdravím, já rodila taky císařem a já proti bolesti použila pumpičku, která má v sobě analgetikum a po dobu 3 dnů pumpovala to analgetikum, opravdu mě to pomohlo.

Neregistrovaná/ý - Silva

12. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Danka | 3. 3. 2019
Jj, je to tak. Dneska si s doktorem můžeš domluvit předepsání pumpičky, která do ranky vhání umrtvovací látku, díky které jsi od pooperační bolesti ušetřena :)

Také jsme rodila císařem v listopadu a pumpu jsem si pořídila a vřele ji doporučuji

Neregistrovaná/ý - Danka

3. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Bára | 10. 2. 2019
Moje kamarádka bude rodit císařem a slyšela o jakési pumpě, ketrá pomáhá od bolesti po porodu. Kde se dá ta pumpa sehnat nebo se má zeptat svého lékaře a ten jí ji objedná. Dík za info o tom.

Jj, je to tak. Dneska si s doktorem můžeš domluvit předepsání pumpičky, která do ranky vhání umrtvovací látku, díky které jsi od pooperační bolesti ušetřena :)

Neregistrovaná/ý - Bára

10. 2. 2019

Moje kamarádka bude rodit císařem a slyšela o jakési pumpě, ketrá pomáhá od bolesti po porodu. Kde se dá ta pumpa sehnat nebo se má zeptat svého lékaře a ten jí ji objedná. Dík za info o tom.

Neregistrovaná/ý - Sunny

2. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Sia | 29. 11. 2018
zkus se ohledně toho informovat v lékarně, tam ti poradí. Zvažuješ, že si ji objednáš?

Hele, jako podle mě by to tak mělo být. Jako logicky. Takhle funguje celá řada léčiv, takže podle mě by to jít mělo. Ale asi bych se fakt radeji informovala u doktora. Pak dej vědět, potože tohle by mě teda zajímalo.

Neregistrovaná/ý - Marika

25. 12. 2018

No, to je pech… :( Jako mateřskému mléku se nic nevyrovná, ale někdy to prostě jinak nejde. Ale je fakt, že ten Sunar je nejlepší UM, co lze mimi dát.

Neregistrovaná/ý - Blanka

22. 12. 2018

Jo, i naše doktorka ho doporučuje, ale já jsem Sunar začala kupovat i bez jejího doporučení. Sama jsem na něm vyrostla, takže věřím jen jemu.

Neregistrovaná/ý - Sia

29. 11. 2018

Neregistrovaná/ý - Emma | 29. 11. 2018
Hele, ještě bych se zeptala... Já mám hrozbu CŘ, ale není to jistota. Co když si ji objednám a nakonec se nevyužije? Dá se to nějak vrátit?

zkus se ohledně toho informovat v lékarně, tam ti poradí. Zvažuješ, že si ji objednáš?

Neregistrovaná/ý - Emma

29. 11. 2018

Neregistrovaná/ý - Věrka | 30. 10. 2018
ano, objednává se to v lékarní a stojí to kolem 4tis korun. Je to hodně dobrý pomocník po jakékoliv operaci, nejen po císaři

Hele, ještě bych se zeptala... Já mám hrozbu CŘ, ale není to jistota. Co když si ji objednám a nakonec se nevyužije? Dá se to nějak vrátit?

Neregistrovaná/ý - Iris

28. 11. 2018

A to teda musím souhlasit. I naše doktorka říkala, že ač je na trhu několik UM, tak Sunar je pořád nejlepší!

Neregistrovaná/ý - Ilona

26. 11. 2018

Ahoj, tak já jsem o mléka přišla hodně brzy. Jako už od začátku nebylo kvalitní, takže jsme na UM byli od 3.měsíce. Jinak jsme rovnou vzali Sunar https://www.sunar.cz. Sedl, takže super.

Neregistrovaná/ý - Věrka

30. 10. 2018

Neregistrovaná/ý - Jana | 29. 10. 2018
Je to na objednání v lékárně a oni to rovno pošlou do nemocnice, kde ti to po zákroku aplikuje doktor. Máš to po dobu tří dnů a pak Ti to doktor vytáhne.

ano, objednává se to v lékarní a stojí to kolem 4tis korun. Je to hodně dobrý pomocník po jakékoliv operaci, nejen po císaři

TESTOVÁNÍ: Elektrická sešívačka Leitz New NeXXt WOW

Rychlý mrkvový salát

Rychlý mrkvový salát

11 hlasů
25min 362 kJ 35 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Zapečené krůtí maso

8 hlasů
45min 568kJ 180 Kč

Recept na zapečené krůtí plátky se sýrem vonící šalvěj...

Plněný pečený pstruh

11 hlasů
50min 392kJ 320 Kč

Pečený pstruh plněný bylinkami a nakládaným pepřem.

Poradny

Z čeho se počítá PPM po dlouhodobé nemocenské?

Dobrý den,ve Vašem případě by se peněžitá pomoc v mateřství (PPM neboli mateřská) měla vypočítáva... Více

Jsem v PN, kdy se evidovat na úřadě práce?

Dobrý den,v době pracovní neschopnosti se nemůžete stát uchazečem o zaměstnání, tudíž se nemůžete... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Úsilí o zvládnutí všech vašich pracovních závazků a zároveň jejich vyvážení s vašimi osobními předsevzetími bude tento týden u Beranů dominovat. Snažte se proto nebrat si toho více, než bude nezbytně nutné. A nebojte se někter&e...

Více