Diskuse na téma Porod

Ahoj gynekolog mi dnes oznámil,že budu rodit asi císařem. Nevím zda mám být ráda,že to nebude aspoň tak dlouhé a nebude to tak bolet. Ale zase z druhé stránky nevím jak je to s bolestí po císaři a hojením jizvy? Prosím o vaše zkušenosti děkuji

Blanka 22.12.2018

Jo, i naše doktorka ho doporučuje, ale já jsem Sunar začala kupovat i bez jejího doporučení. Sama jsem na něm vyrostla, takže věřím jen jemu.

Iris 28.11.2018

A to teda musím souhlasit. I naše doktorka říkala, že ač je na trhu několik UM, tak Sunar je pořád nejlepší!

Ilona 26.11.2018

Ahoj, tak já jsem o mléka přišla hodně brzy. Jako už od začátku nebylo kvalitní, takže jsme na UM byli od 3.měsíce. Jinak jsme rovnou vzali Sunar https://www.sunar.cz. Sedl, takže super.

Lili 27.10.2018

Ahoj, nám nejvíc vyhovoval Sunar, který jsme dávali tak cca od 5. měsíce. Do té doby krásně vystačilo moje mléko, takže jsme dokrmovat nemuseli. Ale něco ti řeknu! Ať to máš jakkoli, tak pokud se budeš rozhodovat pro UM, tak vem zcela jistě ten Sunar. Ten má mléka nejlepší.

Nina 26.10.2018

Jak dlouho jste holky kojily? Nebo po jaké době jste zařadily i UM? A jaká značka Vám nejvíc vyhovovala?

Lenice25 24.10.2018

Holky děkuji moc už jsem se na to ptala svého doktora a jsem s ním domluvená, že to podstoupím.

Eliška Lenice25 26.10.2018

A to se jako objednává? A kde? U doktora? Nebo v lékárně? A zavádí to teda doktor přímo do ranky? Hned po zákroku?

Jana Eliška 29.10.2018

Je to na objednání v lékárně a oni to rovno pošlou do nemocnice, kde ti to po zákroku aplikuje doktor. Máš to po dobu tří dnů a pak Ti to doktor vytáhne.

Věrka Jana 30.10.2018

ano, objednává se to v lékarní a stojí to kolem 4tis korun. Je to hodně dobrý pomocník po jakékoliv operaci, nejen po císaři

Emma Věrka 29.11.2018

Hele, ještě bych se zeptala... Já mám hrozbu CŘ, ale není to jistota. Co když si ji objednám a nakonec se nevyužije? Dá se to nějak vrátit?

Sia Emma 29.11.2018

zkus se ohledně toho informovat v lékarně, tam ti poradí. Zvažuješ, že si ji objednáš?

Sunny Sia 02.02.2019

Hele, jako podle mě by to tak mělo být. Jako logicky. Takhle funguje celá řada léčiv, takže podle mě by to jít mělo. Ale asi bych se fakt radeji informovala u doktora. Pak dej vědět, potože tohle by mě teda zajímalo.

Jana 23.10.2018

Ptala jsem se na to mého doktora a říkal, že je to i u nás a je to na předpis. Cena cca 4500,- také o tom uvažuji

Ivana 15.10.2018

maminky, čeká mě porod císařem. je něco čím si po porodu nějak pomoct a být tak rychleji ve formě a věnovat se miminku? Mate někdo zkušenosti s něčím? Jak pečovat o tu jizvu?

Bianca 02.10.2018

hlavně po porodu taky berte ty vitaminy, pomáhá k tvorbě mlíčka pro miminko

Jolana 30.09.2018

taky sjem se porodu hodně bála a nakonec jsem rodila císařem...ale taky to bolí. Porod prostě bolí. Ale po porodu jsem si na ranku přikladala pumpičku a brzo zjsem byla fit.

Lili Jolana 02.10.2018

Prosím tě, co to je za pumpičku? To je u nás dostupné? Já jsem o tom neslyšela :-O Jakože spíš mě nikdo nepoučil o tom, že si něco takového můžu "dopřát"...

Monika 19.09.2018

budete po porodu brát i nějaké vitamíny, třeba pokračovat těmi co jste brala počas těhu?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

54 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:22
34 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:17
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:50

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat