Diskuse na téma Porod

Ahoj gynekolog mi dnes oznámil,že budu rodit asi císařem. Nevím zda mám být ráda,že to nebude aspoň tak dlouhé a nebude to tak bolet. Ale zase z druhé stránky nevím jak je to s bolestí po císaři a hojením jizvy? Prosím o vaše zkušenosti děkuji

Lenny 01.11.2021

Ahoj všem, tak jsem se na tu https://www.florea.cz koukal a nabídku mají fakt super. No a teď se chci zeptat... chodí kytky čerstvý?

Ondra 25.08.2021

Čau holky, dotaz... nemáte prosím tip, kde objednat kytku pro manželku? Chci jí ji nechat dovézt, čili online objednávka. Kde mají hezké kytky?

Lukáš Ondra 02.09.2021

Čau, snad nejdu pozdě :D Hele, podívej se na tento shop https://www.florea.cz/. Manželce tam kytky objednávám. Mají jednak hodně dobrou nabídku a jednak ty jejich kytky jsou fakt krásný. Já jsem objednam ten mix a luxus!

Ondra Ondra 27.09.2021

Tak jsem tam od té florea objednal a jsem nadšenej. Fakt díky moc za info. Koupil jsem růže, manželka byla nadšená. Od teď nakupuju jen tam!

Vilda Ondra 05.10.2021

Já jsem ji objednal tuhle kytku https://www.florea.cz/detail/krabicka-kvetin-ferryos-sampan-15x8cm. A je krásná. Manželka nadšená. Fakt moc díky zy tipy.

Luděk Ondra 26.10.2021

Tak ta je krásná. Já florea znám. Objednávám tam často. Ale přístě je na řadě tahle krabička. Ta vypadá fakt luxusně.

Olga 02.06.2021

Jako ale já jsem se dívala na cenu těch plenek a mě přjde naprosto super :)

Renata 02.05.2021

Plenky? Mě se nejvíc osvědčily Bambo Nature. Měla jsem původně nachystané levné plenky, ale ty se neosvědčily. Jedna jsou tvrdé, pak taky dost propouští. Cena ok, ale na úkor těmto problémům. a ne jednou mi protekly. Pak jsem měla z drogerek jejich a ty byly hodně nekvalitní už na omak. Takže ty Bambo Nature jsou nejlepší. Nikdy mi neprotekly a hlavně jsou měkkoučké.

Wendula 01.05.2021

Ahojky maminky, měla jste některá malý miminko? Dozvěděla jsem se, že malej bude menší... No ale tím pádem potřebuju plenky pro úplný prťátka. Máte prosím tip? Díky moc.

Andrea 01.12.2019

Za jak dlouho vám u té rozšířené analýzy přišly výsledky?

Ilonka 27.11.2019

Já to teda vidím naprosto stejně… Ten Sunárek má prostě to složení super, pro děcka ideál. A cena? No, za kvalitu se platí. Ale my kupujeme na netu, ve velkým, takže se to vyplatí.

Andrea 23.11.2019

Prosím máte zkušenost s testy otcovství?

Iris 22.10.2019

No, koukala právě :) Proto se ptám, jak chutnají. Díky moc za info.

Bára 02.10.2019

Šli by ste po porodu do liposukce? Uvažuji nad Aesthevita v Praze, mají široký výběr zákroků a stránky mne zaujaly

Marky Bára 11.10.2019

Báro já bych šla, sama nad tím ted uvažuju. Ale já už jisto jistě vím že další děti nechci a že ty dvě hyperaktivní které mám doma mi bohatě stačí takže nežádoucí nabrání tuků zpět nehrozí:D Na kliniku se také mrknu, děkuji za tip.. zatím žádnou v merku nemám

Iveta Marky 17.10.2019

Dámy na zákroku jsem na této klinice byla před půl rokem a můžu jenom doporučit

Valerie Iveta 23.10.2019

Kdo vám tu zákrok dělal jestli se můžu optat?

Iveta Valerie 01.11.2019

Podstoupila jsem u pana doktora Pilky

Linda Iveta 05.11.2019

U tohoto plastického chirurga jsem také podstoupila plastiku a pan doktor je úžasný. Šla bych k němu po zkušenosti s klidem znovu

Klára Linda 21.12.2019

I já mám výbornou zkušenost s panem doktorem Pilkou

Pavlína Klára 30.12.2019

Osobně jsem u pana doktora Pilky podstoupila několikrát liposukci a zkušenost mám ve všech případech vynikající

Linda 30.09.2019

Jj, kupujeme. Jsou senzační. Koukala ses na složení? Výborný :) Tady máš kdyžtak info https://www.sunar.cz/susenky-a-krupky/.

Alena 21.04.2019

Zdravím, poraďte mě máte vyzkoušené opravdu to pomáhá proti bolesti? Děkuji za radu.

Hana 08.04.2019

Ta pumpicka se shani v nemocnici nebo u doktora?

Míša Hana 16.04.2019

Tu pumpicku si nechat enormalne na predpis predepsat od doktorky a nasledne objednate v lekarne a oni vam to doruci den predem do nemocnice ci na kliniku nebo kam to budete potrebovat aby to bylo dorucene.

Hanula 04.04.2019

Mě by ale třeba docela zajímalo, jak se řeší, nebo teda zda se vůbec dá vyřešit situace, kdy na cř dojde až při samotném porodu? Dá se pumpička pořešit nějak potom?

JančaL 25.03.2019

bohužel toto pojištovna nehradí, ale dáte za ni v lékárně 4000

Radůza 19.03.2019

Holky a na kolik vyjde ta pumpička? Nebo to hradí pojišťovna?

Míša Radůza 25.03.2019

Musíš za svým doktorem pro recept a pak do lékárny,ale za sebe mohu jen doporučit.

Nela 18.03.2019

Měla jsem hodně velký strach z porodu císařem a pumpu mi doporučila kamarádka, tak jsem ji vyzkoušela a pro mě naprostá bomba *5*

Heluš 16.03.2019

Zdravím, já rodila taky císařem a já proti bolesti použila pumpičku, která má v sobě analgetikum a po dobu 3 dnů pumpovala to analgetikum, opravdu mě to pomohlo.

Bára 10.02.2019

Moje kamarádka bude rodit císařem a slyšela o jakési pumpě, ketrá pomáhá od bolesti po porodu. Kde se dá ta pumpa sehnat nebo se má zeptat svého lékaře a ten jí ji objedná. Dík za info o tom.

Danka Bára 03.03.2019

Jj, je to tak. Dneska si s doktorem můžeš domluvit předepsání pumpičky, která do ranky vhání umrtvovací látku, díky které jsi od pooperační bolesti ušetřena :)

Silva Danka 12.03.2019

Také jsme rodila císařem v listopadu a pumpu jsem si pořídila a vřele ji doporučuji :-)

Marika 25.12.2018

No, to je pech… :( Jako mateřskému mléku se nic nevyrovná, ale někdy to prostě jinak nejde. Ale je fakt, že ten Sunar je nejlepší UM, co lze mimi dát.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:26
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:14

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat