Diskuse na téma Darování vajíčka

Ahoj.. jaký máte názor na darování vajíček? Podstoupila jste nějaká z vás? A jakou kliniku by jste doporučili? :-) Díky za odpovědi

Magda 26.02.2023

Já jdu na umělé oplodnění příští měsíc, zatím jsme měli jen konzultace. A jsem plna optimismu, snad nám to vyjde.

Dana 09.02.2023

No musí také tu ženu stimulovat určitě na odběr vajíček. Ale jak přesně to je, ale asi tak nějak myslím.

Tereza 27.01.2023

A je to něco podobného jako u umělého oplodnění?

Lenka 24.01.2023

Tak to máš také stimulaci, aby šly odebrat vajíčka, ale dá se vše vydržet. A jsou za to pak i kompenzace.

Pavla 26.12.2022

Já nevím, jestli bych na to měla odvahu. Mě stačilo, co jsem musela podstoupit kvůli umělému oplodnění.

Ina Pavla 13.01.2023

Je to obdivuhodné, když se některá žena pro to rozhodne. Pomoci druhým.

Šárka 21.02.2022

Ahojky, rozhodně doporučuju tu ve Zlíně, je to super klinika, já na ní byla dost pokojená, darovala jsem jednou, ale přemýšlím že půjdu znovu.

Ellikopecka Šárka 22.02.2022

a jaká je to ta klinika ve zlíně, mužeš mi sem hodit celý název až se mužu kouknout na webovky? :-)

Šárka Šárka 23.02.2022

Jasný není problém, je to tato klinika https://www.ivf-zlin.cz/ Je to super klinika, můžu ji vřele doporučit :-) :-)

Ellikopecka Šárka 24.02.2022

Mockrát ti děkuju za tip na kliniku, určitě prozkoumám webovky víc..


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat