Diskuse na téma Kojící košile

Maminky, kde mají pěkné a kvalitní kojící košilky ? Potřebuji si připravit tašku do porodnice, takže pomalu začínám nakupovat ať se mi nestane, že mi pak bude něco scházet.

Majki636 12.06.2021

Děkujiii, vzala jsem si tady ty dvě košilky jednu v modré a druhou v lososové a ve skutečnosti jsou ještě hezčí a jsou teda hrozně příjemné :) https://www.babymum.cz/kojici-kosil-raminka/

Andula Majki636 29.06.2021

Dívala jsem se na ty stránky Babymum a oni mají i komplet vybavenou tašku do porodnice jo ? S tím jsem se teda ještě nikdy nesetkala, ale nejspíš do toho půjdu.

Majki636 Majki636 30.06.2021

Mají a je teda hodně našlapaná, co jsem se dívala, co všechno tam mají :)

Jana 02.06.2021

Tady z toho eshopu mám tašku co jsem si objednávala do porodnice a využívám ji poměrně dost i teď, protože ji nosím do fitka nebo když jdu s dětma na nějaký delší výlet, protože se nám tam vleze všechno :)

Renča 01.06.2021

Moc hezké košilky mají na eshopu babymum plus tam mají i další věci, co se ti budou hodit do porodní tašky :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

24 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat