Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Babica nebo Pohlreich?

Redaktorka.Zora 30. 05. 2011

Dva kuchaři, kteří rozdělují naše chuťové buňky na dva nesmiřitelné tábory :) Kterému fandíte vy? A podle kterého vaříte? A nebo dáváte přednost někomu třetímu?

Laugher

06.01.2017

Já nevařím podle žádného, protože jejich jídla jsou moc drahé

Neregistrovaná/ý - ilik

06.03.2014

Mám ráda Pohlreicha vařit umí pan Babica vaří blafy to je hrůza.Jídlo má být upravené na talíři říká se,že jíte i očima.Minule to tam pan Babica fláknulto plavalo ve vodě bylo to rozbleptaný chtělo se mi z toho akorád b..t jestli toto je kuchař tak to teda nevím.

Neregistrovaná/ý - lucinka

31.10.2013

Neregistrovaná/ý - jiří bartoš | 24.02.2013
tak určitě Pohlreich!Babica ja strašný patlal!Jeho segetínský guláš z mletého masa zapečený v troubě se sýrem...to už mluví samo za sebe.

Velký článek mezi těmito pány najdete v novém časopise Moje šťastná hvězda. Navíc v časopise najdete spousty receptů. Časopis stojí jen 10 Kč.

Neregistrovaná/ý - jiří bartoš

24.02.2013

Neregistrovaná/ý - Pavel | 29.01.2012
Nepřihřáli jsme si náhodou reklamní polévečku?

tak určitě Pohlreich!Babica ja strašný patlal!Jeho segetínský guláš z mletého masa zapečený v troubě se sýrem...to už mluví samo za sebe.

Neregistrovaná/ý - Alíí

03.01.2013

100% Pohlreich!

Neregistrovaná/ý - Milan

29.01.2012

Je to tak půl na půl. Pro mě , jak tu někdo zmiňoval "kečupář" vaří levně, a Pohlreich draze. Spíše ale poslední dobou vaříme draze

Neregistrovaná/ý - Mike

29.01.2012

Neregistrovaná/ý - Pavel | 29.01.2012

jak jinak

Neregistrovaná/ý - Pavel

29.01.2012

zofka2011 | 14.07.2011
Babicu rozhodně nebrat. Jeho chuťové variace mi přijdou zběsilé, na druhou stranu uznávám, že když doma nic není, tak taky kouzlím z ničeho. Pohlreicha mám ráda. Hodně se mi líbí ten jeho grilovací pořad, dokonce jsme si koupili i ten gril, na kterém griluje, mají ho tady: http://www.grilykrby.cz/products/gril-weber-one-touch-premium-57cm-gourmet/ a zatím spokojenost velká

Neregistrovaná/ý - Blanka

28.01.2012

Pohlreich. Je s ním sranda a opravdu tomu rozumí.

Neregistrovaná/ý - Evelyn

23.01.2012

S Pohlreichem je sranda a vaření rozumí. Pořad se mi líbí.

jj pohlreich

Neregistrovaná/ý - Premda

20.01.2012

Porovnavate jablka s hruskama. Zdenek Pohlreich je pan kuchar, kdezto Babica je prodejce lyzi a neskutecny patlal.

Neregistrovaná/ý - věruna

20.01.2012

JOJO jednoznačně Zdenda!!

Neregistrovaná/ý - akras

18.01.2012

Ani jsem nečetl, co tam píšeš, ale jak vidím ten mastný hnus co tam máš na fotkách do huby bych to nedal, a trochou parmazánu to už nezahcráníš, vzpamatuj se a nauč se vařit.

Neregistrovaná/ý - Lucie

16.01.2012

jako soráč ale Babica a jeho segedínský guláš ??? kde zapekl mleté s čím si v troubě a tomu říká segedínský guláš ... to snad radči ne a nebo když nemáme limetky tak tam dáme citron a PODOBNĚ umírám smíchy jednoznačně Pohlreich

Neregistrovaná/ý - Markéta

16.01.2012

U mě jednoznačně Pohlreich... líbí se mi jeho vulgární profesionalita... jinak kdybych to měla dlouze rozepisovat, tak se odkážu na Jakuba, myslím, že to vystihl přesně...

Neregistrovaná/ý - Jana

12.01.2012

na Babicu se občas podívám,ale na Zdenka se s manželem vždycky těšíme Jinak souhlasím s Jakubem,je to tak,jak to napsal...ostatně,dnes je čtvrtek...

Neregistrovaná/ý - Pajus

03.01.2012

Babica vaří jak jezedák

Neregistrovaná/ý - Daša

02.01.2012

Jednoznačne Babica.Vaři obyčejne ,klascke zname jidla a nedela ze sebe machra

Neregistrovaná/ý - jarka

15.07.2011

Jednoznacne BABICA,BABICA,BABICA

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Sladký cranberry nákyp

Sladký cranberry nákyp

12 hlasů
50min 616 kJ 65 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Masové kuličky s grilovací omáčkou

10 hlasů
60min 856kJ 145 Kč

Kuličky z mletého masa pečené v troubě.

Krůtí plátky s tuňákovou omáčkou

19 hlasů
40min 746kJ 170 Kč

Krůtí prsa jako minutka se studenou tuňákovou omáčkou.

Poradny

Mohu pobírat odměnu pěstouna a PPM současně?

Dobrý den, podle § 32 odst. 1 písm. b) zákona o nemocenském pojištění má pojištěnec, který převza... Více

Jakým způsobem mám ukončit práci přes agenturu?

Dobrý den,pokud máte sjednanou zkušební dobu a jste ještě ve zkušební době, pracovní agentura s V... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Když jste zamilovaní, nehledíte na nic jiného. Milenecký vztah, který v současné době vedete, by vám proto mohl vyprázdnit nejen peněženku, ale i celé vaše konto. Snažte se držet nohama na zemi a nedovolte, aby vás vztah stál víc, než můžete dát.

Více