Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dárek pro manžela

StanislavaM 05. 11. 2019

Zdravím, porádíte jaký vybrat originální dárek pro manžela? Mám pocit, že má všechno.

Neregistrovaná/ý - Majda

09.12.2019

Neregistrovaná/ý - Fanda | 04.12.2019
Nemá od nich náhodou i cigaretu ?

Má, protože jsem mu ji objednala a díky tomu to vyzkoušel a oslovilo ho to :)

Neregistrovaná/ý - Fanda

04.12.2019

Nemá od nich náhodou i cigaretu ?

Neregistrovaná/ý - Majda

01.12.2019

Můj manžel už z normálních cigaret na e-cigaretu přešel a jsem docela ráda. Jednak je víc příchutí, který může kouřit, jednak krásně voní a může je kouřit i doma a jednak manžel už nesmrdí cigaretovým kouřem. Jinak... máte někdo zkušenosti se shopem vapemania?

Neregistrovaná/ý - Karol

27.11.2019

Jelikož je manžel silný kuřák, tak pro něj chystám překvapení a koupila jsem mu elektronickou cigaretu, protože jsem o tom hodně četla a zdraví to absolutně neškodí narozdíl od klasických cigaret. Navíc o tom kolik se s tím dá ušetřit ani nemluvím, tak snad se umoudří a přejde na tu zdravější variantu.

Ditka25

11.11.2019

Jojo, manžel ode mě loni dostal větrný tunel a byl teda nadšenej :) Letos mám už koupenej letecký simulátor. Mrkněte na www.adrop.cz, mají velký výběr a ceny rozumné.

Ponožek u nás pro muže není nikdy dost, já letos volím členství v klubu Pánů z Ponožkovic Každý měsíc mu dorazí originální pár kvalitních ponožek. Takže z jednoho dárku má hned několik dárečků

Ditka25

06.11.2019

Ahoj všichni, co zážitkový dárek? Pokud je teda Váš chlap trochu adrenalinovej :)

Zdravím, taky to tak mám :( Bohužel mi došla inspirace, asi jsme spolu už hodně dlouho :) Počkám si na nápady ostatních.

Redakční testování: Krásnější s kolagenem od Liftea aneb ...

Indická polévka z červené čočky

Indická polévka z červené čočky

0 hlasů
1h a 5min 304 kJ 120 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kuskus s kuřecím masem

23 hlasů
40min 756kJ 148 Kč

Vynikající pokrm z kuřecího masa ...

Hráškový krém

10 hlasů
45min 555kJ 110 Kč

Hrášková polévka se sýrem a slaninou.

Poradny

Zaměstnavatel nepřihlásil zaměstnance, jak postupovat?

Dobrý den, Heleno,pokud má Váš manžel se zaměstnavatelem uzavřenou pracovní smlouvu nebo dohodu o... Více

S kým mám řešit nemocenskou po přepisu firmy?

Dobrý den,z Vašeho dotazu bohužel nevyplývá, co se dělo po ukončení Vaší nemocenské (dočasné prac... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pozvání na schůzku vám udělá opravdu velkou radost. Přesto se na malou chvilku neubráníte panice a strachu. Byla by však obrovská škoda, abyste zahodili svoji šanci kvůli nedostatku sebevědomí. Hoďte obavy za hlavu a zkuste si rande jednoduše užívat.

Více