Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Odřený nos od rýmy

Majki636 14. 11. 2019

Ahoj, chci se zeptat jestli tu taky někdo trpí při rýmě na odřený nos ? :( Hrozně mě to štve, protože o přesto, že jsem nemocná musím fungovat a potřebuju v práci nějak vypadat a do toho mám červený nos jak jahodu :((. Nevíte co by mi mohlo pomoct ?

Neregistrovaná/ý - Aneta

06.04.2020

Doufám, že nic takového dlouho nebudu potřebovat. Už nějakou dobu beru sirup na imunitu, tak doufám, že se mi tady ty bacily a bakterie vyhnou.

Neregistrovaná/ý - Alča

29.02.2020

Když se zeptáte v lékárně, tak vám určitě něco dají. Já jsem si naposledy kupovala od ronsepharmy mastičku kolem nosu. Jmenuje se to stejně jak ten jejich sprej pinio nasal

Neregistrovaná/ý - Lenka

10.12.2019

Možná to bude znít škodolibě .. ale jsem tak ráda že nejsem sama která má tady s tím neustále problémy jakmile přijde rýma :(

TESTOVÁNÍ: Špaldový celozrnný chleba od Penamu

Špagety s omáčkou ze žampionů

Špagety s omáčkou ze žampionů

26 hlasů
30min 526 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Pomerančový salát

14 hlasů
25min 245kJ 60 Kč

Salát z rajčat a pomerančů.

Ovocný salát

13 hlasů
20min 292kJ 75 Kč

Ovocný salát s citrónovou zálivkou.

Poradny

Stihnu nastoupit na mateřskou v ochranné lhůtě?

Dobrý den,jestliže jste otěhotněla v předchozím zaměstnání, uběhlo do doby nástupu do dalšího zam... Více

Po konci zaměstnání jsem opět pracovala, dostanu PPM?

Dobrý den,situaci, na kterou se ptáte, upravuje § 15 odst. 2 zákona o nemocenském pojištění. Ten ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Volný čas věnujete především rodině. Uvědomujete si, že jste ji v poslední době poněkud zanedbávali, a rozhodnete se to napravit. Užijete si tak příjemný týden v pohodové atmosféře. Hádky se vám vyhnou obloukem a blízcí budou naprosto spokojen&iacut...

Více