Diskuse na téma Odřený nos od rýmy

Ahoj, chci se zeptat jestli tu taky někdo trpí při rýmě na odřený nos ? :( Hrozně mě to štve, protože o přesto, že jsem nemocná musím fungovat a potřebuju v práci nějak vypadat a do toho mám červený nos jak jahodu :((. Nevíte co by mi mohlo pomoct ?

Lenka 10.12.2019

Možná to bude znít škodolibě .. ale jsem tak ráda že nejsem sama která má tady s tím neustále problémy jakmile přijde rýma :(

Alča 29.02.2020

Když se zeptáte v lékárně, tak vám určitě něco dají. Já jsem si naposledy kupovala od ronsepharmy mastičku kolem nosu. Jmenuje se to stejně jak ten jejich sprej pinio nasal

Aneta 06.04.2020

Doufám, že nic takového dlouho nebudu potřebovat. Už nějakou dobu beru sirup na imunitu, tak doufám, že se mi tady ty bacily a bakterie vyhnou.

Tamara 07.06.2021

Vyzkoušejte https://www.rpshop.cz/pinio-nasal-mast.

Dominika 15.06.2021

Dívala jsem se na jejich stránky, mají v nabídce i Pinio kapky a sprej. Ten máte taky vyzkoušený?

Tamara 20.06.2021

Ano, když je potřeba, tak používám sprej. Kapky mi nevyhovují.

Lucka 27.06.2021

Já kapky dávám do aromalampy, fungují, líp se mi dýchá.

Miriam 29.06.2021

Tak tento nápad je výborný, aromalampa provoní celý pokoj a dobře se dýchá.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat