Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Tip na dovolenou v přírodě

Tyna31 19. 02. 2020

Ahoj, ráda bych vzala rodiče v dubnu někam na týden na dovolenou, aby si trošičku odpočinuli a nabrali sílu, protože mají sezónní a dost náročnou práci a jelikož moc nemusí vyvalování u moře, ale spíš pobyt v přírodě, tak se obracím sem, protože to není zase můj šálek kávy a ráda bych vybrala něco pěkného, aby se jim to líbilo.

Neregistrovaná/ý - Dana

05.04.2020

Mně by spíš zajímalo jaké tam jsou možnosti výletů a jestli je to tam vhodné i pro děti ?

Neregistrovaná/ý - Barbora

02.03.2020

Neregistrovaná/ý - Daniela | 27.02.2020
My jsme byli v loňském roce v Resortu Sněžné a tam se nám s mužem líbilo moc. Ubytování, servis a okolí na jedničku. Opravdu jsme byli velmi spokojení.

V jaké části se resort nachází ? My jsme byli akorát loni v zimě, ale v penzionu a tam se nám moc nelíbilo takže chceme zkusit něco jiného, protože ta příroda a okolí je naprosto úžasné.

Neregistrovaná/ý - Daniela

27.02.2020

My jsme byli v loňském roce v Resortu Sněžné a tam se nám s mužem líbilo moc. Ubytování, servis a okolí na jedničku. Opravdu jsme byli velmi spokojení.

TESTOVÁNÍ: Péče o citlivou dětskou pokožku. S Froschem ch...

Jahodový žahour s tvarohovými knedlíčky

Jahodový žahour s tvarohovými knedlíčky

42 hlasů
35min 779 kJ 83 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Květákový krém

28 hlasů
45min 718kJ 79 Kč

Nemáte nápad na nenáročnou polévku k obědu? Zkuste rec...

Zeleninový salát s mangem

22 hlasů
30min 191kJ 75 Kč

Pikantní papriko-rajčatový salát s mangem .

Poradny

Mám uvést vratku daně jako příjem při žádosti o dávky?

Dobrý den,podle § 5 odst. 2 zákona o státní sociální podpoře, který upravuje nárok na přídavky na... Více

Jsem na DPP bez nemocenské, jak to bude s pojištěním?

Dobrý den, dohoda o provedení práce (DPP) zakládá účast na zdravotním, sociálním a nemocenském po... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pro zrozence ve znamení Berana začíná tento týden období relativního klidu. Platit to bude především pro prvních několik dní, kdy si budete užívat všeobecné pohody. Tu vám ovšem krátce naruší víkend, jenž přinese n...

Více