Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Tip na dovolenou v přírodě

Tyna31 19. 02. 2020

Ahoj, ráda bych vzala rodiče v dubnu někam na týden na dovolenou, aby si trošičku odpočinuli a nabrali sílu, protože mají sezónní a dost náročnou práci a jelikož moc nemusí vyvalování u moře, ale spíš pobyt v přírodě, tak se obracím sem, protože to není zase můj šálek kávy a ráda bych vybrala něco pěkného, aby se jim to líbilo.

Neregistrovaná/ý - Monika

28. 9. 2020

Ano tu, nabízí taky ledovou tříšť a ledovou kávu.

Neregistrovaná/ý - Jarka

17. 8. 2020

Zlatka21 | 21. 5. 2020
já jsem našla, že tam mají mít dokonce i nějaký program s animátory, což se na dovolenou s dětma dost hodí https://www.resort-snezne.cz/article/leto-s-animatory, už jste někdo byly na takové dovolené? myslím u nás ne v zahraničí

my jsme tam byly a moc se nám to tam líbilo, děti teda nemáme, ale příroda super, voda 4km takže buď vychajda nebo 5 minut autem a jinak kdo je na pěší, tak sme si dali túru 16 km a paráda, fakt to stojí za to

Zlatka21

21. 5. 2020

já jsem našla, že tam mají mít dokonce i nějaký program s animátory, což se na dovolenou s dětma dost hodí https://www.resort-snezne.cz/article/leto-s-animatory, už jste někdo byly na takové dovolené? myslím u nás ne v zahraničí

Neregistrovaná/ý - Dana

5. 4. 2020

Mně by spíš zajímalo jaké tam jsou možnosti výletů a jestli je to tam vhodné i pro děti ?

Neregistrovaná/ý - Barbora

2. 3. 2020

Neregistrovaná/ý - Daniela | 27. 2. 2020
My jsme byli v loňském roce v Resortu Sněžné a tam se nám s mužem líbilo moc. Ubytování, servis a okolí na jedničku. Opravdu jsme byli velmi spokojení.

V jaké části se resort nachází ? My jsme byli akorát loni v zimě, ale v penzionu a tam se nám moc nelíbilo takže chceme zkusit něco jiného, protože ta příroda a okolí je naprosto úžasné.

Neregistrovaná/ý - Daniela

27. 2. 2020

My jsme byli v loňském roce v Resortu Sněžné a tam se nám s mužem líbilo moc. Ubytování, servis a okolí na jedničku. Opravdu jsme byli velmi spokojení.

TESTOVÁNÍ: Vatové výrobky od Lintea

Špenátový salát s jablky

Špenátový salát s jablky

3 hlasy
40min 580 kJ

Nejčtenější články

Tip na oběd

Treska na hrášku

12 hlasů
40min 365kJ 185 Kč

Dietní recept na přípravu tresky s hráškem na chřestu.

Telecí maso s hráškem

1 hlas
1h a 50min 628kJ 220 Kč

Dušené jemné telecí maso doplněné hráškem, pár ingredienc...

Poradny

Končí mi nemocenská, jsem bez peněz, co mám dělat?

Dobrý den,podpůrčí doba při nemocenské je omezena na 380 kalendářních dní. Jestliže jste tuto dob... Více

Manžel mi odmítá vyplatit peníze z pojistky, co dělat?

Dobrý den, Lociko,Váš dotaz je spíše právního charakteru než ze sociální oblasti, přesto se pokus... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více