Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Zábava

Celkem 21 diskusních témat seřadit dle:
29 příspěvků Aprílové žertíky No ja taky nevim co mam zitra udelat na apríla :D:-P:-pXD
:D 31. 3. 2015
45 příspěvků Vtipy o tchýni puberta radi*1*
marta 16. 7. 2011
48 příspěvků Oblíbené seriály Já jsem stále věrná seriálu přátelé! :-D Občas s mužem koukneme na dva a půl chlapa, u toho se dost ...
MámaVeru19 2. 3. 2019
38 příspěvků Vtipy o blondýnách ;-)to je fakt husti
124587 22. 8. 2012
39 příspěvků Vtipy o manželství tak ten je super:-D:-D:-D:-D:-D:-D
nici 6. 11. 2012
20 příspěvků Hokej! Dlouho jsme vybírali mezi Pidulkou a Slunéčkem a jejich malými hokejisty a nakonec výherní balíček p...
Redaktorka.Petra 17. 5. 2011
79 příspěvků Vtipy o nevěře Při milování se mnou moje žena chce vždycky mluvit. Zrovna posledně mi volala z hotelu.
Lady Michelle 27. 7. 2011
91 příspěvků Nejlepší filmové hlášky Hlášky z filmu Sám doma 2: Ztracen v New Yorku Marv: „Hej!” Kevin: „Co potřebuješ, ty chlupatá zrůdo...
Laugher 5. 1. 2017
0 příspěvků Čtete Irenu Obermannovou?
184 příspěvků Diskuse s pravým Twixem a hercem Ondřejem Sokolem A tebe by nezabilo, kdyby si pochopila že Ondra nemá čas pořád někam jezdit. Každý den točí minimáln...
gabča 19. 6. 2015
183 příspěvků Diskuse s levým Twixem a hercem Igorem Chmelou igore s filipem jste v cestách domů byli nejlepší a víc ste se k sobě hodili
lucka k 21. 4. 2017
0 příspěvků Kam na golf v okolí Brna?
0 příspěvků poledance Praha
2 příspěvky Nové kino Premire Cinemas Zdravím Kláro, jsem moc ráda, že Něžné vlny doporučuješ, doufám, že nezklamou :D Jako jo, já jsem to...
Barboraa 24. 1. 2014
1 příspěvek Poslední prázdninová zahradní slavnost Tak třeba nějaká grilovačka, karaoke, diskotéka ? To by se ti nelíbilo? :)
Fantaska 21. 8. 2014
28 příspěvků puzzleroom Koupili jsme puzzle od Design Outletu, které mi nazdobili pokoj poté, co děti složily obrázek. Moc j...
Pavla 24. 1. 2017
2 příspěvky Taneční kurz v Praze Já jsem chodila do tanečních do taneční školy Astra a bylo to tam moc fajn, bylo nás tam tak akorát,...
Niccol 20. 1. 2015
1 příspěvek Čtečka eknih Výběr těch značek je veliky. http://www.aaron.cz/elektronicke-ctecky-knih Kindle je známi ale i ten ...
Barta 26. 3. 2015
16 příspěvků Restaurace v Brně Ahoj mají skvělou italskou kuchyni a výborná vína. Děcka si tam dávaly hamburger a ten taky vypadal ...
Vali 31. 7. 2016
0 příspěvků Festival
0 příspěvků jaká barva mobilu
Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4.

Kdosi vám bude chtít přebrat vaši lásku, to si však rozhodně nenecháte líbit! Naopak, rozhodnete se stůj co stůj ubránit svůj vztah. Moc dobře si však uvědomujete, že není zapotřebí agresivita a síla, ale prozíravost a chytrost. Umíte si poradit!

Více

Registrovat