Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Diskuse s levým Twixem a hercem Igorem Chmelou

Redakce.Bety.cz 15. 02. 2013

Populární herec a bavič Igor Chmela, jeden ze čtyř tahounů zábavné Partičky, nemá nouzi o vtipy ani mimo televizní obrazovku. Zeptejte se oblíbeného herce na cokoliv chcete! Ambasador značky Twix vám rád odpoví na vaše otázky v pondělí 18. února 2013 od 17 do 18 hodin! Své dotazy můžete pokládat již nyní!

Neregistrovaná/ý - lucka k

21. 4. 2017

igore s filipem jste v cestách domů byli nejlepší a víc ste se k sobě hodili

Neregistrovaná/ý - Lenka

12. 3. 2013

Igor.Chmela.Twix | 6. 3. 2013
MÁM POCIT , ŽE UŽ JSEM NA NĚCO OBDOBNÉHO ODPOVÍDAL, TAKŽE SE NEBUDU UNAVOVAT OPAKOVÁNÍM, PÁČ MĚ TO KONDIČNĚ VYČERPÁVÁ.

Tak teď jsem dostala jaksi "po čumáku" :D za dotaz, který jsem v dobré víře poslala už o dost dřív, než byl tento podobný...no, dobře mi tak :D, i tak díky za odpověď a vše dobré... Neregistrovaná/ý - Mila | 18. 2. 2013 Dobry den. Chci se zeptat, jestli sportujete? Mate peknou postavu, tak asi ano. Léta jsem dělal sportovní gymnastiku –prostná, přeskok, bradla a hlavně kůň na šíř I na dél. Pravidelně běhám, posiluju, plavu, hraju házenou, házím kladivem atd….když si chci orazit schroustám ½ kg čokolády (Třeba cca 36 balíčků Twixu), pak se zas převlíknu do trenek a vyrazím modelovat špeky.

Neregistrovaná/ý - Áďa a máma

11. 3. 2013

Igor.Chmela.Twix | 6. 3. 2013
NEIN.

Frajer..odpověděl...Viellen Dank für die Blumen Igino

Neregistrovaná/ý - Leni | 16. 2. 2013
S kym byste jel kolem sveta?

ROZHODNĚ NE SE SKUPINOU PLNOU KRÁSNÝCH ČESKÝCH TURISTŮ...

Neregistrovaná/ý - Áďa a máma | 16. 2. 2013
Dobrý den, chceme touto cestou pozdravit po delší době pana Chmelu, apropo Umíte německy?

NEIN.

Neregistrovaná/ý - Margot | 16. 2. 2013
Dobrý den. Kde se vzalo jméno Igor?

Igor je mužské jméno skandinávského původu, jedná se o poruštěnou verzi jména Ivar. Vzniklo ze staroislandského Ingwarr. Vykládá se jako „hlídající, bůh plodnosti“ (ZDROJ WIKI)

Neregistrovaná/ý - Anička | 16. 2. 2013
Chtěla bych sem se zeptat, jestli už nevíte v jakých 12-ti městech budete vystupovat na vzduchu.. Na Konopišě se tento rok zase nejspíše nedostanu, tak bych byla ráda, kdyby jse třeba dojeli někam na Moravu (např. amfiteátr ve Val. Meziříčí, v Napajedlech u zámku apod.)

ZAČÍNÁME V OŘECHOVĚ, POTOM ROŽNOV, HRADEC KRÁLOVÉ, TURNOV, OLOMOUC, BOSKOVICE ATD. VŠE JE NA NAŠEM OFICIÁLNÍM WEBU: WWW.PARTICKANAVZDUCHU.CZ

Neregistrovaná/ý - Lenka | 16. 2. 2013
Dobrý den, Igore, máte obdivuhodnou kondici, třeba jak zvedáte své kolegy z Partičky, to musí být hodně fyzicky náročné. Jak se udržujete, abyste zvládl vše, co poslední dobou zvládat musíte, myslím tím nejen fyzicky, ale i psychicky? Děkuji za odpověď a těším se na vás zase někdy na Zábradlí

MÁM POCIT , ŽE UŽ JSEM NA NĚCO OBDOBNÉHO ODPOVÍDAL, TAKŽE SE NEBUDU UNAVOVAT OPAKOVÁNÍM, PÁČ MĚ TO KONDIČNĚ VYČERPÁVÁ.

Neregistrovaná/ý - Denisa | 16. 2. 2013
Dobrý den, již několikrát se stalo, že se vám představení ve vašem domovském Divadle Na zábradlí krylo s vystoupením Partičky. Posteskl jste si někdy v takových dnech/večerech, že nemůžete s ostatními členy kvarteta (sexteta) jménem Partička řádit na jevišti nespoután scénářem, protože zrovna hrajete v DNz? Přeji spoustu krásných divadelních a filmových rolí, mnoho zábavy při Partičce a především hodně spokojenosti i v osobním životě

JÁ HRAJU NA ZÁBRADLÍ RÁD ! HOLD SE TO NĚKDY STANE, ŽE TO TERMÍNOVĚ NEJDE SLADIT, ROZPŮLIT SE NEMŮŽU A PLAKAT KVŮLI TOMU TAKY NEBUDU.

Mikyska | 16. 2. 2013
Dobrý den. Zajímalo by mne, jestli jste herectví studoval? Děkuji.

ANO A DALO BY SE ŘÍCT, ŽE V TOM POKRAČUJI.

Neregistrovaná/ý - Carlos | 16. 2. 2013
Nevadí Vám někdy, že se všechny dotazy točí kolem partičky?

TAK , DALO SE TO OČEKÁVAT, ŽEJO..

Neregistrovaná/ý - Denisa | 16. 2. 2013
Dobrý den Igore, ještě jeden dotaz vlastně. V prosinci loňského roku vaše domovské divadlo pořádalo u příležitosti výročí smrti Václava Havla speciální vzpomínkový večer, jehož součástí bylo i scénické čtení Divadlo - příležitost být sám sebou. V té souvislosti mě tedy napadá - kolik ze skutečného Igora Chmely propůjčujete postavám, které v divadelních hrách nebo ve filmech ztvárňujete? Jak moc čerpáte např. z vlastních zkušeností či zážitků? A vztaženo na Partičku, kde byste de facto měli být sami za sebe (nemáte přidělenou žádnou roli, nedržíte se žádného scénáře...) - nakolik je to pravda, nakolik jste při vystoupeních jen Igorem Chmelou? Děkuji a ještě jednou - mnoho úspěchů a radosti ve všem, do čeho se pustíte

NEJDE NEČERPAT ZE SEBE, PŘESTOŽE HRAJETE NĚKOHO JINÉHO. A V PARTIČCE...KDYŽ DOSTANU ZADÁNÍ ZTVÁRNIT NAPŘÍKLAD VIBRÁTOR, PAK MI MŮŽETE VĚŘIT, ŽE JE NESMÍRNĚ OBTÍŽNÉ ZŮSTAT IGOREM CHMELOU.

Neregistrovaná/ý - Pudlik | 16. 2. 2013
Dobry den, pane Chmelo. Moc vam fandim a drzim palce, aby se i dal darilo. Chtela jsem se zeptat, jak se vlastne mate? Dekuji.

JE TO DOBRÝ, I KDYŽ BY TO MOHLO BÝT LEPŠÍ...ŽE? DÍK ZA OPTÁNÍ.

Eviik | 16. 2. 2013
Dobrý den, měla bych ještě jeden dotaz. Zajímalo by mě, do jaké míry můžete využít své improvizační schopnosti i mimo Partičku, zejména na jevištních prknech Vašeho domovského divadla. Jak často se Vám stává, že se odkloníte od scénáře? Jak na Vaši improvizaci reagují režiséři a Vaši kolegové? Děkuji za odpověď a přeji pěkný večer. :) Eva

V INSCENACÍCH S DANÝM TEXTEM NENÍ VĚTŠINOU DOBRÉ SE ODKLOŇOVAT OD SCÉNÁŘE A ZAČÍT IMPROVIZOVAT. VĚTŠINOU SE TO DĚJE V OKAMŽIKU, KDY HEREC ZAPOMĚL CO ŘÍKÁ A VŽDYCKY JE NAKONEC RÁD (I JEHO KOLEGOVÉ, REŽISÉR A KONECKONCŮ I DIVÁCI) KDYŽ SI VZPOMENE, NEBO MU TO NĚKDO NAPOVÍ. TAKOVOU "IMPROVIZACI" KOUZELNĚ PŘEDVÁDĚL LEOŠ SUCHAŘÍPA, KTERÝ OVŠEM TY TEXTY I PŘEKLÁDAL, TAKŽE SI TO V PODSTATĚ MOHL DOVOLIT.

Neregistrovaná/ý - sunflower | 16. 2. 2013
Chtěla bych se zeptat, jestli ještě budete přidávat nějaké fotografie na vaši krásnou webovou prezentaci, kterou jsem prošla už několikrát a pokaždé žasnu nad kouzlem vašich obrázků, je to pohlazení na duši, ať se vám daří

DÍK, SVOJE WEBOVKY HODLÁM PŘEDĚLAT UŽ ASI 2 ROKY, ALE NESTÍHÁM.

Neregistrovaná/ý - DH | 16. 2. 2013
Dobrý podvečer, v jednom rozhovoru jste zmínil nově objevený koníček - včelařství. Opravdu se chystáte chovat včely? A už případně máte potřebné vybavení? Chutná Vám vůbec med? A stíháte při Vašem nasazení i dosavadní koníček, fotografování? Děkuji a hodně zdaru, D.

VČELSTVO, JAKO ORGANIZMUS MĚ OPRAVDU FASCINUJE, ALE NEVÍM JESTLI TO BUDU STÍHAT. ALE RÁD BYCH...

Neregistrovaná/ý - MaKak | 16. 2. 2013
Dobrý večer. Zajímalo by mě, proč jste jako mladý odešel z Národního divadla? Většina herců se tam spíš touží dostat

NEJSEM SI ÚPLNĚ JISTÝ, ŽE VĚTŠINA HERCŮ SE TAM CHCE DOSTAT...JÁ JSEM SE KUPŘÍKLADU POTŘEBOVAL DOSTAT OD TAMTUD. PAKLIŽE MÁTE PRAVDU NEPATŘÍM K VĚTŠINĚ..A K DOTAZU...VŽDYCKY JE LEPŠÍ ODEJÍT Z DIVADLA MLADÝ, NEŽ JAKO STAŘEC, NEBO NEDEJ BOŽE NEODEJÍT A BÝT MÍSTO TOHO VYNÁŠEN NEBO VYHOZEN....

Neregistrovaná/ý - Zu | 16. 2. 2013
Dobrý den. Zajímalo by, jak se učíte všechny texty do divadla? Nemáte nějaký recept, který by jste nám mohl prozdradit ? :)) Děkuji za odpověď a přeji hodně dalších úspěchů v životě i v Partičce :))) _________________________ I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://s.exps.me

TEXTY SE UČÍM TAK, ŽE SI JE ČTU, A TO OPAKOVANĚ, PAK SI TO ŘÍKÁM NAHLAS- TO NA ZKOUŠKÁCH ...A TAKHLE POŘÁD DO KOLA, DOKUD SE TO NENAUČÍM. DĚKUJI ZA PŘÁNÍ, TAKY PŘEJU VŠE DOBRÉ!

Neregistrovaná/ý - Simon Qua | 17. 2. 2013
Dobrý den, podle mě jste výborný herec, ať už se jedná divadlo Na zábradlí nebo o Partičku a ostatní filmy. Chtěla bych se Vás zeptat, co máte na Partičce nejraději? A jestli se můžeme těšit na nějaký nový, plánovaný film, ve kterém byste účinkoval? Děkuji a jinak Vám přeji spoustu štěstí a úspěchů v kariéře i v osobním životě.

NAPOSLEDY JSEM TOČIL FILM PŘÍJDE LETOS JEŽÍŠEK?, KTERÝ BY MĚL MÍT PREMIÉRU NĚKDY V LISTOPADU .

Neregistrovaná/ý - Babetta | 17. 2. 2013
Dobrý den, Igore. Nedávno jsem zjistila, že krásně fotíte. Neplánujete nějakou výstavu? Určitě by to stálo za zvážení. Děkuji a těším se na další fotografie na vašich stránkách.

V ČERVENCI BYCH MĚL MÍT VÝSTAVU V UHERSKÉM HRADIŠTI... VE SLOVÁCKÉM MUZEU.

TESTOVÁNÍ: Hladký účes bez námahy s BaByliss

Špenátová polévka s bramborami

Špenátová polévka s bramborami

9 hlasů
45min 326 kJ 75 Kč

Nejčtenější články

Dovolená s dětmi je tu. Na co nesmíte zapomenout?

Dovolená s dětmi je tu. Na co nesmíte zapomenou...

TESTOVÁNÍ: Vychutnejte si s dětmi pohlazení přírody

TESTOVÁNÍ: Vychutnejte si s dětmi pohlazení pří...

TESTOVÁNO S TÁTOU: Ani jsme nestihli uklidit, maminko...

TESTOVÁNO S TÁTOU: Ani jsme nestihli uklidit, m...

Nikdo na sociálních sítích netouží po fotkách z vaší dovolené

Nikdo na sociálních sítích netouží po fotkách z...

Společenské hry nemusí jen bavit. Pomohou i s vývojem mozku

Společenské hry nemusí jen bavit. Pomohou i s v...

Tip na oběd

Ryba s paprikou a pomerančem

3 hlasy
1h a 35min 279kJ 150 Kč

Rybí podkovy dušené s paprikou v římském hrnci.

Telecí na žampiónech

12 hlasů
35min 420kJ 200 Kč

Jemné telecí maso s houbami jako minutka.

Poradny

Dostanu další mateřskou, když teď skončím v práci?

Dobrý den, záleží na tom, zda a kdy skončí Váš pracovní poměr a kdy budete nastupovat na další m... Více

Mám nárok na mimořádnou okamžitou pomoc?

Dobrý den, mimořádná okamžitá pomoc většinou slouží k úhradě jednorázového výdaje spojeného např... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vyslechnete si obavy svého partnera. A budete překvapeni! Pravděpodobně by vás totiž nenapadlo, co všechno přidělává vašemu protějšku vrásky na čele. Pravdou však je, že v poslední době nejste ve vztahu nejvšímavější, zabýváte se hlavn...

Více