Diskuse na téma Diskuse s levým Twixem a hercem Igorem Chmelou

15. 02. 2013 | Zábava

Populární herec a bavič Igor Chmela, jeden ze čtyř tahounů zábavné Partičky, nemá nouzi o vtipy ani mimo televizní obrazovku. Zeptejte se oblíbeného herce na cokoliv chcete! Ambasador značky Twix vám rád odpoví na vaše otázky v pondělí 18. února 2013 od 17 do 18 hodin! Své dotazy můžete pokládat již nyní!

Julie 18.02.2013

Co máte teď na sobě? A jste tady?

Libka 18.02.2013

Dobry den, Igore. Na co byste se zeptal sveho kolegy Ondreje? :-)

ela 18.02.2013

už jste tady????<3<3<3<3

MISU 18.02.2013

KOUKATE SAM NA SEBE V TELCE? NEBO RADSI PREPNETE?

Karpa 18.02.2013

Na jaký nejdivnější místo jste se fanynce podepsal?

Ivka 18.02.2013

Dobrý den, Igore. Zajímalo by mě, jestli je možné, dostat se na natáčení Partičky? Děkuji.

Igor.Chmela.Twix Ivka 06.03.2013

ANO, MUSÍTE MÍT ALE VSTUPENKU DO ROCKOPERY PRAHA. TOČÍME JEŠTĚ V BŘEZNU A DUBNU.

Áďa a máma 18.02.2013

....e-mailový kontakt - pane Martine - blouzníte? *4* Mám dotaz, Igore, zodpovíte dnes všechny dotazy? Tedy i ty naše, které jsou úplně na konci, neb jsme je zadávaly už v sobotu dopoledne? To by ale pro Vás pak znamenalo noční šichtu...:-/

Martin 18.02.2013

Zdravím, je možné na vás sehnat e-mailový kontakt? Dále bych se ještě rád zeptal - Jaký je váš oblíbený zahraniční film a hudební interpret? Chodíte se podepisovat a fotit s fanoušky po každém představení (odpolední i večerní) nebo to máte podle nálady / vyčerpanosti? Děkuji za odpovědi.

Evča 18.02.2013

Dobrý den Igore, moc se mi líbí fotografie na Vašich stránkách. Nenapadlo Vás nafotit někdy i zákulisí Partičky? Třeba atmosféru před a po představení? Děkuji za odpověď. :-)

Lucie 18.02.2013

Dobrý den Igore, letos měl být uveden nový film R.Sedláčka Fagus, ve kterém máte hrát, ale zatím o něm nejsou žádné informace. Bude se natáčet nebo je prozatím odložen? A máte nabídky na natáčení i jiných filmů? Moc děkuji za odpověď :-)

Igor.Chmela.Twix Lucie 06.03.2013

DO FAGUSE MĚ ZATÍM NIKDO NEVOLAL, JINAK VOLAJÍ JINÉ PRODUKCE, ANO DOSTÁVÁM NABÍDKY..

anonym 18.02.2013

nosite tangace i doma?

Františka P. 18.02.2013

Máte za sebou mnoho filmových a divadelních rolí. Jak vnímáte rozdíl mezi filmovými a divadelními rolemi? A který typ je vám osobně bližší? Děkuji za Vaši odpověd. Františka P.

Chci taky! 18.02.2013

Ještě pořád rád osáháváte fanynky, jak jste řekl v rozhovoru pro Týden.cz?

Igor.Chmela.Twix Chci taky! 18.02.2013

ocituji se i s otázkou, aby bylo jasno : Obtěžují vás někdy fanynky? Stalo se vám, že si na vás chtěly ženy na
ulici sáhnout? Neobtěžuje mě to, naopak využívám takových příležitostí k tomu, že já osahávám je. Dochází pak k vzájemnému osahávání, které je předem smluvené, nepřekračuje rámec slušnosti ani zákona a pro obě strany je příjemné. Říkám tomu "lidské dotýkání" a praktikuji tím přenos pozitivních vibrací, které by mělo přispět k nápravě lidstva.

anonym 18.02.2013

Jste muž v říji?<3

Lucka 18.02.2013

Váš syn nemá vlohy pro divadlo? děkuji za odpověd a hodně štěstí

Hájková 18.02.2013

Dobrý den, pane Igore, chci se jen zeptat zda se vam dobře spolupracuje s pánama z televizního pořadu Partička?Je pravda že máte nejblíže k panu Sokolovi? Nám v Brně se upřímě líbíte nejvíc vy s Onřejem Sokolem.

jujika 18.02.2013

proč jste v románu pro muže nemel vetsi štěk?

Lili 18.02.2013

Je Rodina základ státu?

Igor.Chmela.Twix Lili 18.02.2013

Jsme to my všichni občané včetně našich úplných i rozvedených rodin !

MARTA 18.02.2013

Dobrý den, moc jste se mi líbil ve filmu Pravidla lži. Tak mě napadalo, to jde o Vaše osobní zkušenosti?

Igor.Chmela.Twix MARTA 06.03.2013

NEFETUJI.

miloš 18.02.2013

Dobrý den Igore, moc Vám fandím, držím palec a přeji mnoho úspěchů. Jste tak vtipnej i v osobním životě, nebo Vás PARTIČKA "vycucne" a jinak jste suchar jako řada vtipných herců? :-))


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat