Diskuse na téma Diskuse s levým Twixem a hercem Igorem Chmelou

15. 02. 2013 | Zábava

Populární herec a bavič Igor Chmela, jeden ze čtyř tahounů zábavné Partičky, nemá nouzi o vtipy ani mimo televizní obrazovku. Zeptejte se oblíbeného herce na cokoliv chcete! Ambasador značky Twix vám rád odpoví na vaše otázky v pondělí 18. února 2013 od 17 do 18 hodin! Své dotazy můžete pokládat již nyní!

Klára H. 18.02.2013

Dobrý den, máte krásnou a talentovanou manželku. Nauvažujete, že byste si ji přivedl do televize?

Igor.Chmela.Twix Klára H. 06.03.2013

TAK O TOM JSEM SKUTEČNĚ NEUVAŽOVAL. JAKO ŽE BYCH JÍ NALOŽIL DO AUTA, ODVEZL NA KAVKY, PŘIVEDL K RECEPCI A PRAVIL "TAK JSEM TĚ PŘIVEDL DO TELEVIZE...TOŽ VITAJ" ? CO TO JSOU ZA NÁPADY ?

Panda 18.02.2013

Neplánujete vyměnit toho moderátora za tim stolem? Vždycky, když ho kamera zabere přejde mi veškerej smích. Je fakt hroznej a celý to tam kazí..

Ferda 18.02.2013

Budou nové díly partičky ?

Igor.Chmela.Twix Ferda 18.02.2013

budou

Rikina 18.02.2013

Jak zvládáš improvizaci? Já myslím, že dobře, měj se fajn!*4**4*

Igor.Chmela.Twix Rikina 06.03.2013

PROČ SE PTÁŠ, KDYŽ SI V ZÁPĚTÍ ODPOVÍDÁŠ ?

Radka 18.02.2013

Která hra Vás baví v Partičce nejvíce?

petra 18.02.2013

jak ses dostal do televize?

Igor.Chmela.Twix petra 18.02.2013

Jde o snímkovou frekvenci , nejčastěji 25 Hz, kde jsem rozložonen do půlsnímků, no a já se lidem –u nich doma v televizi- skládám do celkového obrazu. Je důležité dodat, že nejprve se vysílám jako liché půlsnímky, vzápětí jako sudé. Je to poněkud vyčerpávající operace, ale už několikrát se osvědčila jako dostačující k přenosu.

S. 18.02.2013

Dobrý den Igore, přidávám sem druhý dotaz,a to jestli Vás už neunavuje v rozhovorech apod. (diskuse jako takto,atd...) odpovídat stále na ty stejné otázky,typu : "Kdo Vás přivedl k Partičce?" , "Koho máte v Partičce nejradši,případně jakou hru?"....a podobné..Předem děkuji za odpověď,mějte se krásně :-) S.

Igor.Chmela.Twix S. 06.03.2013

ANO NĚKTERÉ DOTAZY SE NEUSTÁLE OPAKUJÍ, ALE BOHUŽEL NEEXISTUJE ŽÁDNÁ INSTITUCE, KTERÁ BY SE PTALA ZA VŠECHNY, TAKŽE SE ASI MUSÍ ZEPTAT VŠICHNI...

DANA 18.02.2013

MÁTE RÁD PSI?

Mahulena 18.02.2013

Zajimalo by me, jestli vam fanousci posilaji nejake darky? Pokud ano, jaky nejvtipnejsi nebo nejoriginalnejsi darek jste dostal? A co byste dostat chtel?

Mahulena 18.02.2013

Zajimalo by me, jestli vam fanousci posilaji nejake darky? Pokud ano, jaky nejvtipnejsi nebo nejoriginalnejsi darek jste dostal? A co byste dostat chtel?

Igor.Chmela.Twix Mahulena 18.02.2013

Akvarijní rybu v ig. pytlíku na jevišti při děkovačce, a v zápětí mi messenger doručil akvárium..., krmení jsem měl následně obstarávat sám....

Sarah 18.02.2013

Dobrý den. Jste výborný herec, Partičku sleduji pravidelně a občas zajdu i do divadla. Chci ze zeptat, jestli vedete svoje děti k herectví nebo umění obecně? Necháte jim volnou ruku při výběru povolání nebo je budete někam směrovat? Děkuji.

LK 18.02.2013

Byla jsem moc ráda, když jsem mohla vidět na Silvestra na ČT2 záznam z Dejvického divadla Trapný večer, vaše výstupy neměly chybu, hlavně pan Broněk a jeho "muhy" :-D. Chci se zeptat, kolik vlastně těch "trapných večerů" jste uvedli a jestli existuje ještě nějaký záznam. Děkuji a mějte se krásně :)

Igor.Chmela.Twix LK 18.02.2013

Myslím, že Trapných večerů bylo několik, ale záznam jenom jeden.

Mila 18.02.2013

Dobry den. Chci se zeptat, jestli sportujete? Mate peknou postavu, tak asi ano. :-p

Igor.Chmela.Twix Mila 18.02.2013

Léta jsem dělal sportovní gymnastiku –prostná, přeskok, bradla a hlavně kůň na šíř I na dél. Pravidelně běhám, posiluju, plavu, hraju házenou, házím kladivem atd….když si chci orazit schroustám ½ kg čokolády (Třeba cca 36 balíčků Twixu), pak se zas převlíknu do trenek a vyrazím modelovat špeky.

Jessica 18.02.2013

Dobrý den, Igore. Chtěl jste být vždycky hercem? Co byste dělal, kdyby to nevyšlo? Děkuji.

Igor.Chmela.Twix Jessica 18.02.2013

Já vlastně hercem být nechtěl, ale jak se říká .odříkaného chmela největší krejcar…nebo tak nějak. Kdyby to nevyšlo tak bych nejspíš dělal jakože nic…

Natalie 18.02.2013

Dobry den. Chtela jsem se zeptat, jakou hudbu poslouchate a jestli treba chodite na koncerty. Dekuji.

Igor.Chmela.Twix Natalie 06.03.2013

VŠECHNO MOŽNÝ. NA KONCERTY ZŘÍDKA.

Maru 18.02.2013

Dobrý den, Igore. Předpokládám, že vaše práce musí být dost náročná. Zajímalo by mě, jak a kde relaxujete? Chodíte třeba někam na masáže? Nebo se odreagujete při focení? Koukala jsem na vaše stránky a ty fotky, to je opravdu nádhera. Přeji vám mnoho dalších úspěchů v osobním i profesním životě. M.

Betka 18.02.2013

Dobrý den. Kam byste chtěl jet na dovolenou a kde se Vám líbilo nejvíce? Děkuji.

Igor.Chmela.Twix Betka 06.03.2013

NEJVÍCE SE MI LÍBILO NA SAHAŘE. A HROZNĚ RÁD BYCH SE TAM VRÁTIL.

Rusalka 18.02.2013

Pijete raději víno nebo pivo?

Candy 18.02.2013

Dobrý den, Igore. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte rád čokoládu, když propagujete Twix? Mimochodem, kvůli vám si ho určitě koupím *1*

Igor.Chmela.Twix Candy 06.03.2013

ANO, ČOKOŠKU JÁ MŮŽU, OBČAS.

Eliška 18.02.2013

Dobrý den Igore, chtěla bych se Vás zeptat, co Vás nejvíce baví na focení (proč jste se rozhodl začít fotit) a koho nebo co nejraději fotíte? Přeju Vám hodně úspěchů a zůstaňte takový, jaký jste :-) Dikiji zi odpividi. :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:40
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:00

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat