Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Diskuse s pravým Twixem a hercem Ondřejem Sokolem

Redakce.Bety.cz 15. 02. 2013

Herec a režisér Ondřej Sokol je nejen talentovaný umělec, ale také novodobý idol žen. Zeptejte se oblíbeného herce na cokoliv chcete! Ambasador značky Twix vám rád odpoví na vaše otázky v pondělí 18. února 2013 od 18 do 19 hodin! Své dotazy můžete pokládat již nyní!

Neregistrovaná/ý - gabča

19. 6. 2015

Neregistrovaná/ý - Danka | 13. 3. 2015
Ahoj Ondro, bola som na slovenskej premiére filmu Vybíjená. Vás by asi zabilo keby ste tam prišiel že? Ked už vás obsadili do nejakého filmu tak by bolo slušné prísť na všetky premiéry! Podľa mojich informácií (čo som zistila) ste sklamal veľa slovenských fanúšikov a fanúšičiek!

A tebe by nezabilo, kdyby si pochopila že Ondra nemá čas pořád někam jezdit. Každý den točí minimálně 8 hodin. Tak se pak nediv že nemá čas na Slováky.

Neregistrovaná/ý - Danka

13. 3. 2015

Ahoj Ondro, bola som na slovenskej premiére filmu Vybíjená. Vás by asi zabilo keby ste tam prišiel že? Ked už vás obsadili do nejakého filmu tak by bolo slušné prísť na všetky premiéry! Podľa mojich informácií (čo som zistila) ste sklamal veľa slovenských fanúšikov a fanúšičiek!

Neregistrovaná/ý - Danka

13. 3. 2015

Neregistrovaná/ý - Veru S. | 16. 2. 2013
Dobrý den, zajímalo by mě, jestli je možné, vidět Vás někde v divadle? Díky.

Velkou většinu měsíce března strávím v Divadle Broadway v představení Večírek, které má premiéru 7.3. A potom 13.3. a 15.3. hraju v Činoheráku v Dámském krejčím.

Neregistrovaná/ý - kulich007 | 16. 2. 2013
Ondro, lyze nebo snowboard? Cus

Lyže.

Katrin | 16. 2. 2013
Dobrý den. Opravdu je Partička jen improvizace? Nic není předem připraveno? Děkuji.

Je to improvizace, není nic připraveno.

Neregistrovaná/ý - Kamss | 16. 2. 2013
Dobrý den Ondro, budete s Partičkou vystupovat opět někde na severní Moravě ? :) Děkuji.

Ano, v dubnu se chystáme do Frýdku –Místku, Třince a Havířova. V červnu do Karviné a Hradce nad Moravicí. Máme to na webu: www.partickanavzduchu.cz Koukni na to.

Neregistrovaná/ý - Simona | 16. 2. 2013
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli už máte přesné datum, kdy bude Partička na Konopišti? A ráda bych se dozvěděla Vás nejvíce baví na Partičce? Děkuji.

Partička na Konopišti bude 27.7.

Neregistrovaná/ý - Placka | 16. 2. 2013
Ahoj, víte už přesné datum, kdy bude Konopiště a neuděláte třeba i nějaké daší představení (nejlépe natáčení) se Slovákama? Navštívíte s Partičkou města Valašské Meziříčí, Vsetín, Zlín a nebo Napajedla? Díky Placka :)

Konopiště bude 27.7. V rámci Tour jedeme do Rožnova a Zlín chystáme na podzim.

Neregistrovaná/ý - Jituš | 16. 2. 2013
Dobrý den, moc se těším na hru Večírek a chtěla bych se zeptat, jestli tam budete 8. března? :) A ke Konopišti.. Chystáte nějaký nový hit, jako byl Moskau? :D

Ve Večírku 8.3. budu určitě hrát Pudila. Hit zatím nemáme, ale do Konopiště máme ještě čas.

Mikyska | 16. 2. 2013
Dobrý den. Plánujete pozvat nějakého hosta do Partičky?

Do té televizní zatím ne. Na divadelní představení s námi občas jezdí třeba Jakub Kohák nebo Roman Pomajbo ze slovenské Partičky. Také s náma hrávala Táňa Vilhelmová, vyzkoušela si to i Iva Pazderková.

Neregistrovaná/ý - Carlos | 16. 2. 2013
Nevadí Vám někdy, že se většina dotazů točí kolem partičky?

Všechny dotazy se točí kolem Partičky – a to je dobře.

Neregistrovaná/ý - Viky | 16. 2. 2013
Dobrý den. Lákalo by vás mít vlastní talkshow?

Ještě mi ji nikdo nenabídl, takže jsem o ní neuvažoval.

Neregistrovaná/ý - Monča | 16. 2. 2013
Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda neplánujete hostování Večírku v nějakém brněnském divadle.

Zatím asi ne, nic o tom nevím.

Neregistrovaná/ý - Monika | 16. 2. 2013
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda bude letos na Konopišti zase SK Partička.

Ano, už se domlouváme.

Neregistrovaná/ý - ! | 16. 2. 2013
Půlnoc. Je klid. V lese všechno spí... ! No, mám na vás otázečku. Jaký charakter bude mít vaše postava v Krásnu?

Budu hrát sebe.

Neregistrovaná/ý - Monika | 17. 2. 2013
Dobrý den, nejdřív bych Vám asi chtěla poděkovat a složit obrovskou poklonu za inscenaci Válka Roseových, doufám, že jste měl po premiéře pocit dobře odvedené práce a užil jste si standing ovation, protože my jsme byli nadšení! Za sebe musím říct, že to bylo to nejlepší, co jsem v této sezóně zatím viděla :) Ale k otázce... Prozradil jste, že překládáte a připravujete novou hru jako režisér (předpokládám v ČK?). Budeme Vás ale moci i v něčem dalším vidět hrát? Měl byste vůbec chuť s Vaším nabitým programem zkoušet novou roli? Děkuji a ať se dál daří! :)

To právě dělám. Režíruju v Divadle Broadway hru Večírek, kterou napsal Míša Suchánek. Ve hře také alternuji několik rolí, takže k vidění budu. Premiéra je 7. března. Hrozně brzo!

cihelnacka | 17. 2. 2013
Chtěla bych také moc poděkovat za úžasnou obnovenou premiéru Glengarry Glen Ross loni v září. Michalovi jeho role sedí opravdu na míru, nemá proč být před představením nervózní. A také za dopnění pozitivní energie díky hře Bůh masakru, u které jsem se skvěle bavila, Měl jste někdy při překládání her nějaký překladatelský oříšek? A doufám, že se letos dostanu i na další vaše počiny jako třeba Válku Roseových (jen ukázka stačila k tomu, aby mě tato inscenace zcela okouzlila) a na Vánoce na Vánoční koledu. Moc jsem si oblíbila písničky z ní. Budete ji příští zimu opět dávat? Káťa (znovu )

To nezáleží na mně, ale na vedení divadla.

Neregistrovaná/ý - Květa | 17. 2. 2013
Dobrý den, už se nemůžu dočkat Vašeho filmu Krásno... V jaké fázi jsou přípravy? Neprozradíte nám něco o slibované možnosti spolupodílet se na filmu? Bude to reálné i pro nás, chudé studenty, kteří nemohou na film přispět tisíce? :) Díky moc za odpověď a přeju, ať se film podaří zdárně dotáhnout do konce!

Jsme nyní ve fázi úprav scénáře, obhlídek, dojednávání smluv, příprav castingů atd. O možnostech spolufinancování filmu najdete informace na FB a v blízké době také na webových stránkách filmu.

Neregistrovaná/ý - Simon Qua | 17. 2. 2013
Dobrý den, moc Vás obdivuju za všechny Vaše role i za všechny Vae výkony, ať už okolo Partičky nebo ostatních věcí. Ráda bych se dozvěděla, co Vás nejvíce baví na Partičce a chtěla bych vědět, jestli plánujete nějaký nový film? Jinak jste opravdu úžsný a přeji Vám hodně štěstí v pracovním i v osobním životě.

V plánu mám film Krásno, který budu režírovat a budu v něm i hrát.

TESTOVÁNÍ: Paměť jako zamlada s přípravkem MemoKit!

Karbanátky z cizrny

Karbanátky z cizrny

12 hlasů
2h a 10min 783 kJ 135 Kč

Nejčtenější články

TESTOVÁNÍ: Paměť jako zamlada s přípravkem MemoKit!

TESTOVÁNÍ: Paměť jako zamlada s přípravkem Memo...

Plnovous? Ano! Ale upravený a s čistou koupelnou

Plnovous? Ano! Ale upravený a s čistou koupelnou

Laktózová intolerance: Nepropadejte panice a upravte jídelníček

Laktózová intolerance: Nepropadejte panice a up...

Tři hodiny chůze týdně jsou skvělým tréninkem pro mozek

Tři hodiny chůze týdně jsou skvělým tréninkem p...

Testováno na tátovi: Jak oklamat rodiče

Testováno na tátovi: Jak oklamat rodiče

Kvalitní vajíčka jsou nejlepší multivitaminy. Přírodní a levné

Kvalitní vajíčka jsou nejlepší multivitaminy. P...

Tip na oběd

Dušené hovězí kostky

10 hlasů
5h a 25min 428kJ 150 Kč

Marinované hovězí maso dušené s tymiánem.

Rybí filé s mrkví

18 hlasů
60min 493kJ 105 Kč

Ryba připravená podle asijského receptu.

Poradny

Manžel potřebuje domácí ošetřování, jak mám postupovat?

Dobrý den, ve Vaší situaci máte několik možností: a) požádat zaměstnavatele o neplacené volno -... Více

Jak ošetřit práci na částečný úvazek během RD?

Dobrý den, během rodičovské dovolené můžete pro původního zaměstnavatele klidně pracovat na část... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Přátelé vám budou závidět. Faktem totiž je, že váš život je v poslední době plný dobrodružství. Nejenom, že se rutina a stereotyp vám budou v týdnu cizí, ale dokonce investujete do několika nových věcí. Není tedy divu, že kamarádi touž...

Více