Diskuse na téma Diskuse s pravým Twixem a hercem Ondřejem Sokolem

15. 02. 2013 | Zábava

Herec a režisér Ondřej Sokol je nejen talentovaný umělec, ale také novodobý idol žen. Zeptejte se oblíbeného herce na cokoliv chcete! Ambasador značky Twix vám rád odpoví na vaše otázky v pondělí 18. února 2013 od 18 do 19 hodin! Své dotazy můžete pokládat již nyní!

Veru S. 16.02.2013

Dobrý den, zajímalo by mě, jestli je možné, vidět Vás někde v divadle? Díky.

Ondrej.Sokol.Twix Veru S. 06.03.2013

Velkou většinu měsíce března strávím v Divadle Broadway v představení Večírek, které má premiéru 7.3. A potom 13.3. a 15.3. hraju v Činoheráku v Dámském krejčím.

MonaRe 16.02.2013

Ahoj. Co tě baví nejvíc? Být režisér, herec nebo idol? Hezký den :-)

Leni 16.02.2013

S kym byste jel kolem sveta?

kulich007 16.02.2013

Ondro, lyze nebo snowboard? Cus :-p

Ondrej.Sokol.Twix kulich007 06.03.2013

Lyže.

Katrin 16.02.2013

Dobrý den. Opravdu je Partička jen improvizace? Nic není předem připraveno? Děkuji.

Ondrej.Sokol.Twix Katrin 06.03.2013

Je to improvizace, není nic připraveno.

Kamss 16.02.2013

Dobrý den Ondro, budete s Partičkou vystupovat opět někde na severní Moravě ? :) Děkuji.

Ondrej.Sokol.Twix Kamss 06.03.2013

Ano, v dubnu se chystáme do Frýdku –Místku, Třince a Havířova. V červnu do Karviné a Hradce nad Moravicí. Máme to na webu: www.partickanavzduchu.cz Koukni na to.

Simona 16.02.2013

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli už máte přesné datum, kdy bude Partička na Konopišti? A ráda bych se dozvěděla Vás nejvíce baví na Partičce? Děkuji.*1*

Ondrej.Sokol.Twix Simona 06.03.2013

Partička na Konopišti bude 27.7.

Libis 16.02.2013

Máte styl. Pomáhá vám někdo s výběrem oblečení?

Ondrej.Sokol.Twix Libis 18.02.2013

Pomáhají mi Esterka s Adámkem. Větší problém je někdy ráno ale spíš výběr posledního čistého trika z hromady těch špinavých, když si večer zapomenu vyprat...

Lookas 16.02.2013

Pisete, ze mate rad Karlika a tovarnu na cokoladu. Co jine filmy?

Andrea 16.02.2013

Dobrý den, zajímalo by mě, jestli jste byl šťastnější, když vám bylo 20 let nebo v současnosti? Děkuji.

Placka 16.02.2013

Ahoj, víte už přesné datum, kdy bude Konopiště a neuděláte třeba i nějaké daší představení (nejlépe natáčení) se Slovákama? Navštívíte s Partičkou města Valašské Meziříčí, Vsetín, Zlín a nebo Napajedla? Díky Placka :)

Ondrej.Sokol.Twix Placka 06.03.2013

Konopiště bude 27.7. V rámci Tour jedeme do Rožnova a Zlín chystáme na podzim.

Jituš 16.02.2013

Dobrý den, moc se těším na hru Večírek a chtěla bych se zeptat, jestli tam budete 8. března? :) A ke Konopišti.. Chystáte nějaký nový hit, jako byl Moskau? :D

Ondrej.Sokol.Twix Jituš 06.03.2013

Ve Večírku 8.3. budu určitě hrát Pudila. Hit zatím nemáme, ale do Konopiště máme ještě čas.

Marie 16.02.2013

Dobrý den. Prý točíte film. O čem bude a kdy ho uvidíme? Přeji vám hodně štěstí.

Mikyska 16.02.2013

Dobrý den. Plánujete pozvat nějakého hosta do Partičky?

Ondrej.Sokol.Twix Mikyska 06.03.2013

Do té televizní zatím ne. Na divadelní představení s námi občas jezdí třeba Jakub Kohák nebo Roman Pomajbo ze slovenské Partičky. Také s náma hrávala Táňa Vilhelmová, vyzkoušela si to i Iva Pazderková.

Alenka 16.02.2013

Dobrý den. Chtěla bych Vám poděkovat za podporu pana Schwarzenberga v prezidentských volbách. Co říkáte tomu výsledku? Musíte být zklamaný. Přeji Vám hodně úspěchů v životě.

Ondrofilka Alenka 17.02.2013

Ahoj Ondro!!!! ♥ Nejdříve Ti musím vyseknout velký hlubokosklon!! Dámský krejčí prostě neměl chybu! Pořád si pamatuju na přeočkování neštovic leprou! :-D :-D Tvůj výkon v Occamově břitvě byl opravdu perfektní! Chtěla bych se zeptat na více otázek, za co se moc omlouvám ;-) Jedu se podívat na Večírek, konkrétněji na generálku 6.března v 11 hodin. Na stránkách Večírku jsem se dočetla, že máš roli společnou s Romanem Šťabrňákem. Zajímalo by mě, zda budeš zrovna hrát ty nebo on. Za tebe bych byla totiž hrozně ráda. :-) Dále, před Partičkou na vzduchu na Konopišti má prý být 12 vystoupení na zámcích a letních kinech. Plánujete něco u Klatov a okolí?? Ráda bych totiž navštívila nejen Konopiště, protože taková akce je vždy nezapomenutelná! Ale co mě opravdu zajímá-nechápu, jak to všichni v Partičce děláte (teda kromě Dana :-) ), že když třeba Geňa hádá Seznamku a marně tipuje, že se všichni jen tak mírně usmíváte! Když jsem s Vámi na Konopišti ve workshopu hrála Poezii, to se prostě nešlo nesmát!! :-D :-D Abych nějak zakončila tento dlouhý příspěvek, moc se těším na Krásno. Určitě se povede!! Z Partičky jsi prostě nejlepší. Jsi prostě hrozně vtipnej a taky hrozně hezkej! ♥ :-p Děkuji a přeji hodně úspěchů v Partičce, režírování, hraní a v osobním životě!!!! :-) P.S. Zbožňuju Tě a pravý Twix jsi udělal prostě úžasně! Je lepší!! :-D

Ondrofilka Alenka 18.02.2013

Super!

Ondrej.Sokol.Twix Ondrofilka 06.03.2013

Výsledkem zklamaný jsem, ale víc jsem už udělat nemohl.

Carlos 16.02.2013

Nevadí Vám někdy, že se většina dotazů točí kolem partičky?

Ondrej.Sokol.Twix Carlos 06.03.2013

Všechny dotazy se točí kolem Partičky – a to je dobře.

Viky 16.02.2013

Dobrý den. Lákalo by vás mít vlastní talkshow?

Ondrej.Sokol.Twix Viky 06.03.2013

Ještě mi ji nikdo nenabídl, takže jsem o ní neuvažoval.

Sabina, které vážně není 12 16.02.2013

Zdravím. Já ani tak nemám dotaz (protože byste mi na něj upřímně veřejně ani odpovědět nemohl), ale spíš jsem to změnila na poklonu. Obdivuju trpělivost a nervy, nejen vaše, ale i celé Partičky, když otevřete vaši fan FB stránku. Náctiletý fanynky tam tomu dávají hodně dobrej kotel! Asi to ani nečtete. Já bych na to teda neměla. Ale asi bych měla položit nějaký dotaz. Tak třebá ... Pijete pivo (jak moc)? Jaký máte nejradši (značku)? Jestli nechcete dělat reklamu ( :-D ), můžete ten název alespoň nějak zašifrovat? Díky za odpověď, jestli odpovíte, ač je to stupidní dotaz. PS: Miluju závorky (jo, to teda jo, jo, jo)

Denisa 16.02.2013

Dobrý den Ondřeji. Jste velmi inteligentní a talentovaný člověk. Vaše režijní kousky jsou vysoce kvalitní počiny a i díky hereckým výkonům obrovský kulturní zážitek. Opravdu máte být na co hrdý. Přesto právě v souvislosti s vaším uměním ověnčeným významnými cenami mě napadá, zda máte zapotřebí své hry propagovat takovým stylem, jaký poslední dobou volíte na facebookových stránkách Partičky, viz např. poslední video k Večírku z 12. 2. Je to nutné? Přeji příjemný zbytek večera a moc se těším na pražskou premiéru vámi režírované hry Válka Roseových :-)

Barka 16.02.2013

Dobrý den, Ondřeji. Viděla jsem Vás ve filmu Perfect Days, opravdu skvělý výkon. V souvislosti s tím se chci zeptat, jaký je váš vztah k homosexuálům? Povolil byste adopci dětí? Děkuji.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:50
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat