Diskuse na téma Diskuse s pravým Twixem a hercem Ondřejem Sokolem

15. 02. 2013 | Zábava

Herec a režisér Ondřej Sokol je nejen talentovaný umělec, ale také novodobý idol žen. Zeptejte se oblíbeného herce na cokoliv chcete! Ambasador značky Twix vám rád odpoví na vaše otázky v pondělí 18. února 2013 od 18 do 19 hodin! Své dotazy můžete pokládat již nyní!

Katy 17.02.2013

Mám pro vás takovou otázku :) ... zdají se vám někdy sny o Partičce? Třeba noční můry, že stojíte na jevišti a nevíte, co říct?? :D

Lucka 17.02.2013

Ahoj Ondro! Strašně moc vás i ostatní kluky obdivuji. Jste prostě skvělý, jedinečný. Nechápu lidi, co říkají, že Partička je kravina. V Occamově břitvě jste hrál skvěle. Kdy se začne natáčet film Krásno? Už teď se nemůžu dočkat. Děkuji za všechno co pro nás všechny děláte a přeji hodně štěstí. :-) Lucka

Petunie 17.02.2013

Dobrý den, Ondřeji. Jste jako režisér na herce přísný? Máte nějakou metodu, jak z nich dostat to nejlepší?

Ondrofilka 17.02.2013

Ahoj Ondro!!!! <3 Nejdříve Ti musím vyseknout velký hlubokosklon!! Dámský krejčí prostě neměl chybu! Pořád si pamatuju na přeočkování neštovic leprou! :-D :-D Tvůj výkon v Occamově břitvě byl opravdu perfektní! Chtěla bych se zeptat na více otázek, za co se moc omlouvám ;-) Jedu se podívat na Večírek, konkrétněji na generálku 6.března v 11 hodin. Na stránkách Večírku jsem se dočetla, že máš roli společnou s Romanem Šťabrňákem. Zajímalo by mě, zda budeš zrovna hrát ty nebo on. Za tebe bych byla totiž hrozně ráda. :-) Dále, před Partičkou na vzduchu na Konopišti má prý být 12 vystoupení na zámcích a letních kinech. Plánujete něco u Klatov a okolí?? Ráda bych totiž navštívila nejen Konopiště, protože taková akce je vždy nezapomenutelná! Ale co mě opravdu zajímá-nechápu, jak to všichni v Partičce děláte (teda kromě Dana :-) ), že když třeba Geňa hádá Seznamku a marně tipuje, že se všichni jen tak mírně usmíváte! Když jsem s Vámi na Konopišti ve workshopu hrála Poezii, to se prostě nešlo nesmát!! :-D :-D Abych nějak zakončila tento dlouhý příspěvek, moc se těším na Krásno. Určitě se povede!! Z Partičky jsi prostě nejlepší. Jsi prostě hrozně vtipnej a taky hrozně hezkej! <3:-p Děkuji a přeji hodně úspěchů v Partičce, režírování, hraní a v osobním životě!!!! :-) P.S. Zbožňuju Tě a pravý Twix jsi udělal prostě úžasně! Je lepší!! :-D

Ondrej.Sokol.Twix Ondrofilka 06.03.2013

Pravý Twix, to pro mě bylo to pravé.

Lusy 17.02.2013

Dobrý den. Napadlo vás někdy využít svojí popularity? Třeba v čekárně u lékaře nebo tak? Partičku moc nesleduji, to se omlouvám, ale líbil jste se mi v Ordinaci. Díky.

Ondrej.Sokol.Twix Lusy 06.03.2013

No, musím přiznat, že někdy mi obličej pomáhá.

Puppy 17.02.2013

Dobrý den. Existuje nějaký příběh (kniha, atd.), který byste rád režíroval? Jste raději režisérem divadelním nebo filmovým? A máte nějakou vysněnou roli? Děkuji. L.

Petra Šimová 18.02.2013

Ahojky Ondro! (jestli ti můžu tykat) mám pro tebe pár otázek :-) Myslíš, že jsi spíš usměvavý, nebo neusměvavý člověk? Co máš na lidech nejradši? Nemyslím jen vůči tobě, ale jako obecnou vlastnost. :-) Ještě pořád si zpíváš? :-)) mě to přijde hrozně fajn, taková bezprostřednost a spontánnost :-)) Přál by sis být spontánní i normálně v životě? Četla jsem, že ti managerka plánuje každý den na minuty, zdálo se mi to docela stresující, ač možná užitečné. Jakou vlastnost máš na sobě nejradši? :-) Co přesně tě na psychologii baví nejvíc? :-) Jak ses naučil dělat tatarák? :-D Myslíš, že jsi empatický? Líbí, se ti, že je Esterka po tobě tak moc, nebo tě to trochu děsí? Já to samé zažívám se segrou, takže ti rozumím v obou případech. :-D :-) Jakou máš nejradši značku auta? Co nejradši děláš ve volném čase (krom spaní :-D)? :-) Máš rád zvídavé lidi, nebo tě strašně štvou?? :-D (myslím, že už po dnešku asi budou..) Znáš film Harold a Maude? Jestli ne, tak se na něho podívej, myslím, že s ti bude líbit, je skvělý. :-) Přeju ti hodně štěstí v životě v práci, i v lásce :-)))) Buď šťastný! :-))) Mám tě ráda. :-)

Petra Šimová Petra Šimová 18.02.2013

ÁÁÁÁÁ! Ono mi to zrušilo odstavce!!! Tak se MOC omlouvám, že to je tak chaotické.. snad na to i tak odpovíš/te. :-)

cihelnacka 18.02.2013

Ahoj Ondro!! Nezvažovali jste přibrat do týmu na Konopiště Kubu Koháka? Myslím, že k vám do party na představeních skvěle zapadnul a my, Partičkáři, jsme si jej dost oblíbili. *1* Děkuji.*1*

Ondrej.Sokol.Twix cihelnacka 06.03.2013

Konopiště ještě nemáme úplně připravené. Hosty ale určitě zvát budeme, tzn. , že i Kubu.

Rusalka 18.02.2013

Ahoj Ondro. Piješ radši kafe nebo čaj? :-p

Karamelka 18.02.2013

Ahoj Ondro. Co jsi dal svý holce k Valentýnu? <3

Sarah 18.02.2013

Dobrý den. Jste výborný herec, Partičku sleduji pravidelně a občas zajdu i do divadla. Chci ze zeptat, jestli vedete svoje děti k herectví nebo umění obecně? Necháte jim volnou ruku při výběru povolání nebo je budete někam směrovat? Děkuji.

Ondrej.Sokol.Twix Sarah 06.03.2013

Děti určitě nějaké vlohy k herectví mají, ale až čas ukáže, kudy v životě půjdou.

DANA 18.02.2013

MÁTE RÁD PSI?

Ondrej.Sokol.Twix DANA 18.02.2013

ASI MÁM SPÍŠ RADŠI KOČKI. A ŽENI.

Ťuk ;) 18.02.2013

Miluju Tě!!!! <3 <3 <3 <3 <3

pirtičkifilki :) 18.02.2013

Ondro, četla jsem Váš rozhovor v Květech :) ! Vyvolával ve mě opravdu rozporuplné pocity. A to nemyslím nijak špatně. Jen, že se mi líbí, jak jste lidskej :-) . Opravdu mě překvapilo, že ta vražda je jedním z autobiografických prvků...a podle toho, co jste říkal, se máme opravdu na co těšit. Myslím, že snímek s tolika vlastními zážitky český film ještě nezažil *1*. Moc vám držím palce a těším se, až budu moct jít na Krásno do kina! PS: A ta ruštinářka si to zasloužila!!

Ondrej.Sokol.Twix pirtičkifilki :) 06.03.2013

I já už se na něj těším do kina, jen mě ještě předtím čeká na filmu hodně práce.

Zuza 18.02.2013

Koho z vás napadlo tancovat nazí na přechodě?

Ondrej.Sokol.Twix Zuza 06.03.2013

Míšu? Ríšu?

GURU 18.02.2013

Sokole seš fakt borec taky bych chtěl mít takový zástupy fanynek fakt závist!! :D*4*

Ondrej.Sokol.Twix GURU 18.02.2013

Dík GURU vole. Jseš vole silnej chlap, že se s tím takhle vole snažíš vyrovnat. Držím vole palečky.

GÁBA 18.02.2013

PROČ JSTE NEKANDIDOVAL NA PREZIDENTA?

Ondrej.Sokol.Twix GÁBA 06.03.2013

Protože ještě nemám tři brady.

Anonym 18.02.2013

jak se vam natacelo Perfect day?

Ondrej.Sokol.Twix Anonym 06.03.2013

Byla to moc hezká práce a dnes už jen hezká vzpomínka.

Sokol pro Sokola 18.02.2013

Proč si do Partičky nezvete celebrity?

Ondrej.Sokol.Twix Sokol pro Sokola 18.02.2013

Jestli myslíte Celebrity, jako ty Celebrity, které se obvykle teď za Celebrity označují, tak si tam Celebrity nezveme, protože většina takových Celebrit má podle mě docela Vycelebritováno v hlavě...

Milu 18.02.2013

Smekám klobouk v Partičce si nejlepší ze všech!!!! <3<3<3<3<3<3<3<3


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude pro tebe zvláště silný v oblasti tvé kreativity a emocionálního výrazu. Soustřeď se na sebeobjevování a nauč se ocenit své vlastní umělecké schopnosti, i když se ti zdají méně zkušené než ostatních. Buď s... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek 3.5.
16 Příspěvků
Poslední příspěvek 3.5.
19 Příspěvků
Poslední příspěvek 2.5.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat