Diskuse na téma Diskuse s pravým Twixem a hercem Ondřejem Sokolem

15. 02. 2013 | Zábava

Herec a režisér Ondřej Sokol je nejen talentovaný umělec, ale také novodobý idol žen. Zeptejte se oblíbeného herce na cokoliv chcete! Ambasador značky Twix vám rád odpoví na vaše otázky v pondělí 18. února 2013 od 18 do 19 hodin! Své dotazy můžete pokládat již nyní!

Eliška 18.02.2013

Kterou hudební skupinu posloucháte nejradši?

VK 18.02.2013

Dobrý den. Kolik máte přátel a patří k nim i kolegové z Partičky? Stýkáte se i mimo jeviště? Díky.

Ondrej.Sokol.Twix VK 06.03.2013

Známých mám hodně, přátel méně, ale jsem za ně vděčný a určitě k nim patří kluci z Partičky.

Deniska 18.02.2013

Zajímalo by mě, co si o sobě doopravdy myslíte... Jestli se považujete za geniální idol žen :-)

Vanessa 18.02.2013

Ondro, co posloucháš? A co poslouchají ostatní z Partičky?

Ondrej.Sokol.Twix Vanessa 06.03.2013

Já poslouchám country, Michal lidovky, Ríša je zarytý folkař-kotlíkář a Igor miluje dechovku.

Partička na vzduchu - Zde najdete maximum informací o akci 18.02.2013

Kde všude bude Partička na vzduchu ???

Ondrej.Sokol.Twix Partička na vzduchu - Zde najdete maximum informací o akci 18.02.2013

Nejlepší je podívat se na www.partickanavzduchu.cz Tam by všechny informace, které už jsou jasné, měly být. Mě se na to neptejte, já jsem v tomhle ohledu hříčka přírody, já nevím, co mám na programu zítra...

Ondrej.Sokol.Twix Partička na vzduchu - Zde najdete maximum informací o akci 06.03.2013

V Ořechově, Rožnově, Hradci Králové, Olomouci, Boskovicích – těch míst je celkem 13. Já je v hlavě nemám. Všechny najdeš na www.partickanavzduchu.cz

Miki 18.02.2013

Dobrý den. Vaříte a děláte nějaké domácí práce nebo na to máte lidi?

Ondrej.Sokol.Twix Miki 18.02.2013

Dělám domácí práce, a mám spíš dva menší lidi na dělání bordelu, ale poslední dobou se začínají strašně o mě starat. Včera, i když byli nemocní, tak uklidili, než jsem se vrátil z lékárny. Což mě naprosto dojalo.

Nikola 18.02.2013

Jak je možné finančně podpořit film Krásno, můžu si v něm také zahrát i menší roli? Budou se vyhlašovat castingy? Děkuji a přeji hodně úspěchů

Ondrej.Sokol.Twix Nikola 06.03.2013

Ano, všechno bude možné. Sledujte FB.

Partička na vzduchu - Zde najdete maximum informací o akci 18.02.2013

Ondro těšíš se na Večírek ?

Ondrej.Sokol.Twix Partička na vzduchu - Zde najdete maximum informací o akci 18.02.2013

Těším se na Večírek hodně. Dneska jsme měli poprvé na jevišti scénu, a i ten autobus, co jsme si tam vymysleli, i ten rodinný domek, který se tak zvláštně otáčí a pohybuje, to mě hrozně bavilo...

Hana 18.02.2013

Dobrý den. Četla jsem, že jste vegetarián. Je to pravda?

Ondrej.Sokol.Twix Hana 18.02.2013

Ano. A také jsem přeplaval kanál La Manche, mám český rekord v trojskoku a mám rád socany.

ady...!

Kami 18.02.2013

Ahoj Ondro. Podle čeho si vybíráš na kterej dotaz odpovíš? :-p Nebo to stihneš všechno?

Ondrej.Sokol.Twix Kami 18.02.2013

Nestíhám skoro nic, protože mám za chvíli záskok ve své hře Glengarry Glen Ross v Činoheráku a jsem naprosto hysterickej... Takže vybírám otázky chaoticky, a odpovídám z cesty, protože stále myslím jen na ten výbuch, co mě večer čeká...

Petra Šimová Ondrej.Sokol.Twix 18.02.2013

Proč výbuch??? Když máš zaskakovat, tak to určitě umíš

Caribe 18.02.2013

Ahoj Ondro. Jaky holky se ti libi? Tmavovlasy nebo blondyny?

Ondrej.Sokol.Twix Caribe 06.03.2013

Na barvě nezáleží.

Kitty 18.02.2013

Ahoj Ondro. Jakej parfem pouzivas? *1*

Ondrej.Sokol.Twix Kitty 06.03.2013

Ten, co voní.

Míša 18.02.2013

pral ses často jako kluk ?

Ondrej.Sokol.Twix Míša 18.02.2013

Byl jsem účastníkem mnoha rvaček, ale většinou v roli té figuríny na crashtesty... Jinak řečeno, nevím, jestli dostávat na budku se dá považovat za to, že jsem se pral...

Míša Ondrej.Sokol.Twix 18.02.2013

tenhle druh rvaček taky znám :-D vyrůstala jsem se starším bratrem

<3 :) 18.02.2013

Ahoj, přidal by sis mě na FB do přátel?? :) A co proto kdyžtak musím udělat?? :) Si prostě nejlepší!! <3 <3

Ondrej.Sokol.Twix <3 :) 18.02.2013

Já mám nějak překročenou tu míru žádostí o přátelství, takže vlastně jsem už dlouho si nikoho nepřidával, protože mám jako pocit, že to mám tak jako rozbitý... A zpráv mám tolik, že se vůbec neodvažuju je většinou ani otevřít... Tímto se všem za to omlouvám. Komunikujeme teď už vážně jen těmi statusy a komentáři.

jarca 18.02.2013

zivot není fér, vy takovy hezky, vtipny a uspesny a ja se vdala za takove blba! kde se daji potkat takovi jako vy?

Ondrej.Sokol.Twix jarca 06.03.2013

V kupce sena.

Sandra 18.02.2013

Dobrý den Ondro, byla jsem na příbramské premiéře Války Roseových a byla jsem naprosto nadšená. Ta hra je sama o sobě skvělá a Michal Dlouhý naprosto exceloval. Po celou dobu jsem se neskutečně bavila. Byla jsem také nadšená publikem, které hru značně ocenilo, tleskalo po každé scéně a na konci byl zasloužený a dlouhý standing ovation, musím říct, že jsem byla dojatá. Co jste na to říkal Vy, že publikum takto reagovalo, byl jste nadšený? A byl jste spokojený s tím, jak se představení odehrálo? Doufám, že ano, protože my diváci jsme byli spokojení maximálně. Ještě několik dní poté jsem měla ten skvělý zážitek stále v hlavě a už se moc těším na pražskou premiéru! :) Ať se Vám daří a režírujete stále tak skvělé hry jako doposud.

Ondrej.Sokol.Twix Sandra 06.03.2013

Jsem rád, že se představení líbí.

Erika 18.02.2013

Velká fanouškovská základna na sociální síti pomohla Vašemu bizardnímu seskupení Partička ke třem cenám televizní popularity Týtý 2011. Co na to říkal Karel Gott? Volal Vám po předání?

Ondrej.Sokol.Twix Erika 06.03.2013

Já s ním nemluvil.

Sendy 18.02.2013

Pěkný den Ondro, zajímalo by mě, jaká z Vašich divadelních rolí Vás nejvíce bavila? Objevíte se někdy v nějaké další nové divadelní roli, třeba v ČK? Chtěl byste si vůbec ještě zahrát, když jste tolik zaneprázdněný nebo se chcete věnovat spíše divadelní režii? Mimochodem, navštívila jsem většinu Vašich her, které jste režíroval a zatím mě žádná nezklamala. Moc se mi líbí Váš styl hry i obsazení herců, prostě mě to baví, jen tak dál a děkuji za ně, vždy si odnáším nezapomenutelný zážitek!

Ondrej.Sokol.Twix Sendy 06.03.2013

Teď bude možnost vidět mě v divadelní hře Večírek, kterou od 7. března uvádí Divadlo Broadway.

anonym 18.02.2013

nosite tangace i doma?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat