Menu
Pro hledaný termín nebyly nalezeny žádné výsledky.
Na prevenci pro dospělé i děti mohu doporučit tinkturu od Allivictus, je z přírodní a opravdu jsme po tom konečně zdraví. Snad nám to i vydrží.
Zdravím všechny, já ze své zkušenosti doporučím zelené potraviny - chlorellu a ječmen. Tělu dodají potřební živiny, skvěle funguje zažívání a taky mám víc energie, dobře spím a nebyla jsem nemocná ani nepamatuju. Skvělou kvalitu má značka Green Ways - zakládají si na svojí značce, dělají studie a hlavně skvěle fungují, což prostě poznáte na sobě velmi brzy.
Já veškeré vitamíny beru od Veniry a jsem spokojená :)
Na Veniru jsem slyšela dobré ohlasy, ale je celkem drahá
Je drahá, ale na Notino mívají zrovna na Veniru často slevové kódy, tak to docela jde :-)
Zdravím všechny, dáte mi doporučení jaké léčebné přípravky vyzkoušet při potížích s otoky? K lékaři chodím, ale chci ještě něco dostupného, co neuškodí a naopak by mohlo trochu pomoct.
Tady doporučím vybírat www.lekarna.cz/trapi-me-srdce-a-cevy Mají skvělý rozcestník podle potíží, takže se v tom člověk neztratí a hlavně má jistotu, že dobře vybere. Snad Vám to pomůže tak dobře jako mě.
Zdravím, taky podle rozcestníku vybírám, je to super a hlavně to člověku pomůže a ví, z čeho vybírat. Stránky lekarna.cz, tak všem doporučím.
Taky jejich stránky doporučím. Vybere spolehlivě právě ty léčivé přípravky na vaše potíže a navíc tam najdete různé informace nebo články. Určitě se na rozcestník podívejte a uvidíte, jak je vybírání jednoduché www.lekarna.cz/trapi-me-srdce-a-cevy
Zdravím všechny, co prosím berete pravidelně na prevenci? Nechci čekat, až mě něco skolí, ale spíš bych ráda posílila imunitu dopředu. Vitamínů mám v ovoci dostatek, ale chtěla bych zkusit i něco navíc. Máte tip na něco přírodního, co opravdu funguje?
Já jsem na tom úplně stejně – taky jsem chtěla jít cestou prevence a zkusila jsem Reishi od MycoMedica. Je to medicinální houba, která se používá už staletí, a musím říct, že mi sedla fakt skvěle. Mám víc energie, netahám se už každou chvíli s rýmou a i spaní se mi zlepšilo. Doporučila mi ji i moje nutriční terapeutka, prý je to skvělý pomocník hlavně v tomhle hektickém období.
Reishi taky užívám a potvrzuju, že je to výborná volba na imunitu i celkové zklidnění. Cítila jsem rozdíl už po 2 týdnech – míň stresu, lepší nálada, a hlavně jsem letos jako jedna z mála ve firmě nespadla do žádného marodění. Navíc je to čistě přírodní, žádná chemie, a beru to i jako takovou prevenci proti vyhoření. Určitě stojí za vyzkoušení, pro mě je to už stálice www.mycomedica.cz/eshop-reishi-pro.html
Holky, máte někdo tip, co pomáhá po operaci, aby se tělo dřív dalo dohromady? 😔 Jsem po zákroku a pořád se cítím unavená, mám otok a hojí se to pomalu. Nechci brát další prášky, spíš něco přírodního, co by podpořilo regeneraci.
Dobrý večer, zkuste Walzym – je to enzymový doplněk, který skvěle funguje při regeneraci po operacích nebo úrazech. Mně ho doporučil fyzioterapeut a už po pár dnech jsem cítila rozdíl – tělo se dávalo rychleji dohromady. Navíc je z česka, což je taky plus. Mrkněte www.walzym.cz/walzym-enzymove-kapsle-60-kusu
Já se prevencí docela zabývám, hlavně na podzim a v zimě, kdy se na nás všechno lepí. Vyzkoušela jsem víc věcí, ale nakonec jsem zakotvila u kombinace zdravého režimu a přírodních doplňků. Nejvíc se mi osvědčil MyVitality od MycoMedica (https://www.mycomedica.cz/eshop-myvitality.html) – beru ho dlouhodobě a přijde mi, že od té doby jsem nemocná míň a i když něco chytím, tak to má lehčí průběh. Hlavně oceňuju, že to není žádná chemie, ale směs hub a bylin, takže mám lepší pocit, že to tělu fakt prospívá.
Když chci něco dělat preventivně, u mě se osvědčilo zařadit jeden z mých malých rituálů: občas si uvařím jemný zázvorový čaj, tenhle: https://www.yuzee.cz/a/yuzee-caj-se-zazvorem, a piji ho hlavně ve chvílích, kdy cítím, že mě něco připravuje nachlazení. Nepovažuji to za „léčbu“, ale spíš za takovou drobnou údržbu imunity – zvlášť v zimních měsících. A přijde mi, že tenhle jednoduchý krok pomáhá, pokud to skloubíš s pravidelným spánkem, dostatkem tekutin a klidem.
Pokud jde o to se o sebe starat dlouhodobě, aby člověk nebyl každou chvíli vyřazený z provozu, tak se mi nejvíc vyplatilo investovat do základních stavebních kamenů pro buňky. Spousta věcí se dá vyřešit stravou, ale ty kvalitní tuky a látky na regeneraci se z běžného jídla v dostatečném množství tahají těžko. V rámci téhle údržby těla už delší dobu beru Krill Omega+ Superba BOOST od Body Plus - https://www.bodyplus.cz/krill-omega/. Je to olej z antarktického krillu a hlavní rozdíl oproti rybímu tuku je v tom, že se ty látky díky fosfolipidům mnohem lépe vstřebávají přímo tam, kde jsou potřeba – do srdce, mozku i jater. Navíc to obsahuje cholin a astaxanthin, což jsou silné antioxidanty, které v těle hlídají, aby nevznikaly zbytečné záněty. Přijde mi, že se díky tomu cítím vnitřně odolnější a celkově víc v kondici, i když je venku sychravo a všichni kolem prskají.
Tinktury mám ráda, my užíváme bylinné ,,Kouzelné kapky,, od Alta Herby a užívání je dost znát. Děti neustále nosily nemoci ze školky a na střídačku jsme to chytali. Ted máme klid :)
Já jsem dřív prevenci moc neřešila a vždycky jsem si říkala, že „to nějak přejde“ 😄 Jenže poslední roky mi přijde, že když člověk pár týdnů ignoruje únavu a stres, tak ho to stejně dožene. Teď se snažím fungovat trochu rozumněji a přes zimu si hlídám hlavně imunitu. Občas si objednávám věci z https://www.bside.cz/imunita/ a mám pocit, že moje tělo zvládá náročnější období o dost lépe než dřív.
Za mě nejlepší na zdraví a prevenci jsou zelené potraviny, beru značku Viridian z e-shupu Alpík. Je to směs s chlorelou, ječmenem, pšenice, spirulina a mořské chaluhy. Mě hodně pomohlo s únavou a i pletí.
Ty zelené potraviny Viridian jsou super. Já si tam kupuji i kapsle Premium Green Powder od Puhdistamo a ty jsou také skvělé. Obsahují třeba ječmen, chlorellu, špenát, kopřivu a další. Od té doby, co kapsle užívám, se cítím celkově lépe, mám lepší pleť i kvalitu vlasů. Jsem z nich nadšená.
Reklama
21. 3. - 20. 4.
V tomto týdnu budete působit energicky a rozhodně, ale zároveň si uvědomíte, že ne všechno je nutné zvládnout hned. Vaše odhodlání vás může posouvat kupředu, avšak pokud se necháte strhnout přílišnou netrpělivostí, můžete přehlédnout d... Více
Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.