Diskuse na téma Na prevenci

Na prevenci pro dospělé i děti mohu doporučit tinkturu od Allivictus, je z přírodní a opravdu jsme po tom konečně zdraví. Snad nám to i vydrží.

Sandra 21.02.2019

Mám malého syna a teď jsem začala s příkrmami. Ovocné dávám, ale kupuji, protože z ovoce co je v obchodech mám strach

Kateřina 17.02.2019

Dáváte dětem během zimy větší přísun ovoce?

Kristyna 26.11.2018

Ahojky,já na imunitu piju čajíčky z bylinek a nakupuji v zelém andělu v Brně.

JIřina Kristyna 02.12.2018

Ahoj všem, ráda bych se s váma poradila... Docela mě trápí bolest kloubů. Fakt nevím, co na to, protože je toho na trhu fakt hodně. Co berete vy? Co vám zručeně pomáhá?

Iveta 31.10.2018

Ahoj něco na podporu imunity, raději to chci preventivně ať mě to nezkolí až se ochladí.

Jana Iveta 01.11.2018

Iveto já beru pravidelně http://www.bion3.cz/produkty-bion3/#imunity a držím se :-)

Ilona Iveta 02.12.2018

No, tak tyhle vitamíny neznám. Ale pokud mohu doporučit, tak já beru vitamíny přímo pro ženy Astafem od Bonaloky a jsem spokojená. Ale je to jen další doporučení. Každému může sednout něco jiného :)

Simča Ilona 17.12.2018

Asi jo, teda spíš určitě ano. Ne každému sedne vše, ale já osobně od té Bonaloky ty vitamínky beru a jsem s pokojená. Je teda pravda, že on ni teda kupuju i jiné produkty, třeba ty se suchou řasu, ty jsou výborné.

Janka 28.10.2018

Holky, chtěla bych babi k vánocům koupit kloubní výživu. Má nějaké problémy, ale taky bych ji ho ráda dala na prevenci. Jde mi o to, jaká je podle vás nejlepší. Uvažovala jsem nad alavisem https://www.alavis.cz/cs... Co myslíte, je to dobrá volba?

Anička Janka 30.10.2018

určitě. Hlavne ji vem triple blend, ten je totiž nejlepší

Mirka 25.02.2018

Ahojky, pro mě jsou top vitamíny tyto http://www.bion3.cz/produkty-bion3/ konkrétně bion3 imunity. Jinak tyhle vitamíny jsou skvělé svým složením - je to kombinace vitamínů, minerálů a probiotické složky, takže takové širokospektrální vitamíny.

Eliška Mirka 04.03.2018

A prosím tě, ty vital jsou na co...jako myslím tím, kdy je mám brát? :)

Berta Eliška 08.04.2018

Ahojky, já mám zase zkušenosti s jejich vitamínama Bion3 vital - www.bion3.cz/produkty-bion3/#vital Jejich složení je perfektní na jarní únavu :)

Pavlína 06.02.2018

Já beru preventivně na posílení imunity teď v zimním období Megacéčko a dětem dávám Marťánky Imunoforte, ty se nám osvědčily. Když už na ně náhodou něco leze, tak zvýšíme dávkování a je po nemoci.

Majka Zbýšov 22.01.2018

Zkuste vitamíny dohromady s probiotiky. Já používám teď v zimním období vitamin C, protože není sluníčko, tak i vitamín vitamín D, pak lactobacily na dobré trávení. Teď třeba je na trhu tohle, kde je vše dohromady. http://www.pharmaagency.cz/humanni-produkty/e-shop.htm/prod_11/

Ivuška Majka Zbýšov 29.01.2018

Taky teda doporučuji kombinaci vitamínů, mineálů a probiotik. Za mě jsou ale top vitamíny http://www.bion3.cz/ Ty beru já přes celou zimu a musím zaklepat, ale zatím jsem nemocná nebyla :)

Janicka Majka Zbýšov 30.01.2018

S lactobacilama jsem zapasila po antibiotikach hodne no. Nastesti mame take doma od pharmaagency veci co pomahaji. :)

Jindra 22.01.2018

Pěkný den, prosím o doporučení nějakých účinných a kvalitních vitmínů. Na trhu je jich celá řada a tím pádem nevím, jaké si vybrat... Tak jaké se vám osvědčily? :)

Valerie 16.07.2017

O tom dietlaxu jsem také už slyšela. Myslím, že by nebylo od věci h začít brát. Na zácpu netrpím, ale pokud usnadní průchod střevy, tak to stojí za to :)

Lída 02.07.2017

Já beru dietlax. Díky němu mám trávení v pořádku, střeva fungují, jak mají, pocit přesycenosti už neznám a na zácpu od té doby vůbec netrpím...http://www.dieticke-projimadlo.cz/

Jitka 28.04.2017

probiotika jsou i v normalnim jidle ale v mensim mnozstvi, obcas vezmu prolacton ale vic to neresim..

andrejkaa 24.04.2017

Doufám, že když ho doporučují i v lékárně, tak to nebude jenom nějaký reklamní trik. Nerada bych něco měsíc pojídala a pak zjistila, že nic.

aninka 22.04.2017

Dík za tip, prošla jsem si informace o přípravku a určitě ho zkusím. Jelikož ráda chodím do fitka, tak dodat energii a potlačit únavu to potřebuji.

jandka 19.04.2017

Mrkni na stránky http://www.salutempharma.cz/produkty/enzymax-r/.

andrejkaa 08.04.2017

Po vleklejších zdravotních potížích jsem dostala tip na užívání Enzymaxu. Prý je výborný na rekonvalescenci a posiluje imunitu.

aninka andrejkaa 17.04.2017

V poslední době se cítím vyčerpaná a unavená, má někdo tip na něco přírodního a účinného?

Iveta 23.02.2017

Nemá tu ěkdo typy na posílení imunity? Žiju zdravě, ale stejně jsem každou chvíli nemocná a už mě to dost deptá.

Reny Iveta 24.02.2017

Nedám dopustit na Fin Echinfis od Finclubu. Používám již pár let a od té doby maximálně dvakrát do roka malá rýmička. :-)

Zdenka Reny 01.03.2017

Ja pouzivam probiotika konkretne Prolacton a taky myslim, ze muzu doporucit. Nemoci se mi vyhybaj a zadne nezadouci ucinky jak nekdy probiotika myvaj co jsem slysela nemam.

Adela Zdenka 03.03.2017

Já ten Prolacton užívám po antibiotikách abych se hodila zpátky do normálu.

Agata Adela 07.03.2017

Probiotika jsou určitě dobrá věc a fungují právě i na imnuitu jako prevence před nemocemi.

Irena Agata 08.03.2017

Já užívám taky a letos jsem porpvé nebyla nemocná, takže tomu věřím.

Danča Agata 13.03.2017

Já měla chronickou angínu tak jsem zkusila probiotika a je znát, že je tělo silnější.

Darka Irena 24.04.2017

a to třeba ten prolacton berete celý rok?

Laugher 21.02.2017

Na prevenci záleží

David 26.07.2016

Ahoj co by ste mi doporučuli na dlouhou práci u bočítače a bolesti hlavy z ní?

Zdeňka David 31.07.2016

no zajdi si k očaři. Já ěla takové problémy z únavy očí, celkem mi pomohli kapky avilut. a nějaké vitamíny s luteinem si taky kup-

Monča Zdeňka 13.02.2017

Dobrý den, začala jsem civčit a chtěla bych razantně zhubnout, máte někdo zkušenosti se spalovači tuků?

Bětka Monča 20.02.2017

Ano, je to dobré když chceš hubnout, ale musíš vybrat ty správné

Petra Bětka 22.02.2017

Spalovače tuků si také kupuji, ale trvalo mi dlouho než jsem našla takové, které by za něco stály, teď je kupuji na fitness4u.cz

Monča Bětka 24.02.2017

Tak děkuji, stavím se u nich na pobočce a nakoupím :-)

Zuzka Monča 25.02.2017

Zeptejte se prodavače na dávkování :-) já s tím měla docela problém ze začátku

Dan 03.07.2016

Dobrý den, rád bych se zeptal jestli máte někdo zkušenosti s folixilem? napadlo mě to zaít brát, začínají se mi dělat kouty.

Pav Dan 03.07.2016

Folixil je rozhodně dobrý. Já ho užívám.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:37
78 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:37

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat