Diskuse na téma Čím jsem chtěla být jako malá

Pochlubte se nám, čím jste chtěla být jako malá - princeznou, doktorkou, učitelkou, baletkou... nebo nečím jiným? A jakou práci máte dnes? :)

Já archeolog... A občas přemýšlím nad tím...

Hana0022 16.02.2015

já jsem chtěla být doktorka, ale vzhledem k tomu, že jsem nerada trávila čas v knihách, vystudovala jsem zdravotní sestru...ale pak jsem odjela do zahraničí jako au-pairka. Zase jsem pracovala ve zdravotnictví a kdyz se naskytla příležitost odjet v oboru pracovat do S.Arábie, hned jsem zvedla kotvy a myslím, že se mi splnil sen

Lili 30.08.2011

já jsem chtěla být taktéž kosmonautkou a potřeby fyziky a matematiky splňuji a stále chci projít tím zdlouhavým procesem... avšak mé zdraví jako diabetičky mně to bohužel nedovoluje... hold né každému se může splnit dětský sen i kdyby se stavěl třeba na hlavu :(

Deyza 30.08.2011

Už od malička jsem měla veliký sen...stát se herečkou a zpěvačkou vzájemně.....obdivuji herce a herečky,ale když jsem se s některýma bavila říkali že tet to berou už:-) jenom jako práci..doufám že bych to tak nikdy nebrala:-)

May 22.08.2011

Já už od svojich pěti chci pracovat v oboru lékařství :) první to byl chirurg, pak několik let zvěrolékařka, pak oční pak dětská doktorka pak psycholožka a teď jdu do prváku na zdravku :D no a mezitím sem taky chtěla umět ovládat magii a ten zájem mě ještě tak docela nepřešel, akorát to beru jinak než kdysi :D

deja vu 21.08.2011

Kozmonautka (ale detsky rozum mi napovedal, ze by mi beztiazovy stav mohol povytahovat zubne plomby *4*) :-D Takze som sa preorientovala na zverolekarku... Nuz a skoncila som v kruhu ekonomie *1*

Palousek 18.08.2011

To já sem chtěla být kuchařkou, už jako malá od 7 let,takže i proto jsem vystudovala maturitní obor kuchař a dnes už 7 let vařím v jedné z luxusních restaurací v praze,práce mě baví,přímo ji miluju *1*

Andrea 17.08.2011

Já jsem chtěla být maminka...

Kitty D 16.08.2011

já jsem takovej klasickej případ : princezna o pár let později čarodějka

Karla 12.08.2011

Chtěla jsem být krasobruslařkou, pak baletkou, pak zpěvačkou, herečkou :D:D:.Dnes učím děti v mateřské školce, a je to fajn práce.

yana 11.08.2011

já jsem chtěla být kosmonautkou a letět na mars :-) drželo mě to do doby než jsem zjistila, že je tam potřeba umět matiku a fyziku a nejvíc mě odradilo takové to, jak dělají zkoušky jestli kosmonauti vydrží když se jim začne točit raketa, když jsem viděla v televizi záběry, hned mě to přešlo, ale kousek toho snu je pořád ve mě a kdybych měla možnost určitě bych ji využila :-) no a teď jsem ještě na škole, za rok končím, ale nemám ani páru co budu dělat :-)

maruška yana 11.08.2011

hele to sem taky chtěla, ale já do tý doby než jsem zjistila že nemůžou mít děti. V tý dobějsem jich chtěla šest...

Mylady 11.08.2011

Veterinářkou, pak zase zubařkou, taky policajtkou.

Zuzana Hanuliaková 10.08.2011

ja som chcela byť princeznou a neskôr požiarnikom , kukala som rozprávku Požiarnik Sam :D ...a teraz som Manikérkou Pedikérku .

Anna 10.08.2011

Učitelkou, pak doktorkou, advokátkou. Momentálně studuju veřejnou správu.

Alexandra Calavova 10.08.2011

Ahojte.ako mala som chcela byt vselicim...Ale raz ked sa ma niekto opytal cim by som chcela. byt,povedala som : ANJELOM.chcela by som byt anjelikom,aby som mohla byt v nebicku so starkou.,ta asi 3tyzdne dozadu zomrela a strasne mi chybala...tak si pamatam ze som toto povedala:-):-)

glumik 10.08.2011

Tak ja som chcela byť najskôr kozmonautkov. Potom som chcela byť veľkou finančníčkou a teraz by som chcela byť len úspešnou. ;-)

marek 10.08.2011

stále som sníval o tom,že raz budem pilotom super veľkého lietadla:-D

Sametka 09.08.2011

Tak já už si osobně nepamatuji čím jsem chtěla být jako malá, ale z vyprávění svých rodičů jsem prý pořád mluvila o tom, že až budu velká budu prodavačkou v papírnictví. Nevím sice proč v papírnictví, ale nejspíš se mi líbila vůně papíru :-D Což mi ostatně zůstalo, miluji knížky*4* A co že dělám za práci nyní? Nyní jsem ve stádiu hledání práce, jelikož mi skončila rodičovská dovolená se dvěmi dětmi.

Lilinka 09.08.2011

Chtěla jsem být kosmonautkou.

Alexander Dz 09.08.2011

autopretekar, no nikto ma nechce sponzorovat a je to veeeeeeeeeeeeelmi drahy konicek


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:52
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:49
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:19

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat