Diskuse na téma Čím jsem chtěla být jako malá

Pochlubte se nám, čím jste chtěla být jako malá - princeznou, doktorkou, učitelkou, baletkou... nebo nečím jiným? A jakou práci máte dnes? :)

Andrea 17.08.2011

Já jsem chtěla být maminka...

Palousek 18.08.2011

To já sem chtěla být kuchařkou, už jako malá od 7 let,takže i proto jsem vystudovala maturitní obor kuchař a dnes už 7 let vařím v jedné z luxusních restaurací v praze,práce mě baví,přímo ji miluju *1*

deja vu 21.08.2011

Kozmonautka (ale detsky rozum mi napovedal, ze by mi beztiazovy stav mohol povytahovat zubne plomby *4*) :-D Takze som sa preorientovala na zverolekarku... Nuz a skoncila som v kruhu ekonomie *1*

May 22.08.2011

Já už od svojich pěti chci pracovat v oboru lékařství :) první to byl chirurg, pak několik let zvěrolékařka, pak oční pak dětská doktorka pak psycholožka a teď jdu do prváku na zdravku :D no a mezitím sem taky chtěla umět ovládat magii a ten zájem mě ještě tak docela nepřešel, akorát to beru jinak než kdysi :D

Deyza 30.08.2011

Už od malička jsem měla veliký sen...stát se herečkou a zpěvačkou vzájemně.....obdivuji herce a herečky,ale když jsem se s některýma bavila říkali že tet to berou už:-) jenom jako práci..doufám že bych to tak nikdy nebrala:-)

Lili 30.08.2011

já jsem chtěla být taktéž kosmonautkou a potřeby fyziky a matematiky splňuji a stále chci projít tím zdlouhavým procesem... avšak mé zdraví jako diabetičky mně to bohužel nedovoluje... hold né každému se může splnit dětský sen i kdyby se stavěl třeba na hlavu :(

Hana0022 16.02.2015

já jsem chtěla být doktorka, ale vzhledem k tomu, že jsem nerada trávila čas v knihách, vystudovala jsem zdravotní sestru...ale pak jsem odjela do zahraničí jako au-pairka. Zase jsem pracovala ve zdravotnictví a kdyz se naskytla příležitost odjet v oboru pracovat do S.Arábie, hned jsem zvedla kotvy a myslím, že se mi splnil sen

Já archeolog... A občas přemýšlím nad tím...

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Očekávejte náročný týden, ale s velkým potenciálem pro růst a rozvoj. Budete se cítit motivováni pracovat na svých cílech a ambicích a to vám poskytne silný pocit směru a jistoty.Na pracovišti můžete čekat nové příležitosti, nové... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat